Polecane posty

kopin    3791

się śmiejecie a jakiś nowobogacki z artystyczną duszą  kupi i zrobi sobie stare ściany ozdobne w swoim pałacu,my bidne robaczki tego nie zrozumiemy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702
57 minut temu, daron64 napisał:

Okazja.. 

https://www.olx.pl/oferta/cegly-poniemieckie-dachowki-drewno-kamienie-gruz-CID628-IDyNKZ0.html

 

To nie stara rozwalajaca się obora(czy co to tam bylo), tylko 74000 sztuk ręcznie wykonanej cegły romanskiej.. Do odzysku w zakresie kupującego.. 

Jakby gdzieś w okolicy była ta fajna dachówka to możesz mi załatwić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Cegła stara i drewno modne. 

@soltys48

Dachówki yo u mnie jest pełno,  a będzie trochę więcej na jesieni, ale to z obor wszystko, także raczej yo nie ta fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25578

Ale gość łatwo kasę liczy, tylko z matmą mu nie po drodze.

Machnął się o bagatela 30000sztuk i i o 152 m2 muru😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702
10 minut temu, daron64 napisał:

Cegła stara i drewno modne. 

@soltys48

Dachówki yo u mnie jest pełno,  a będzie trochę więcej na jesieni, ale to z obor wszystko, także raczej yo nie ta fajna

Taka jak na tej ruderze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

O panie,  ciężko mi powiedzieć, bo na telefonie za wiele nie widze

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Nie znam się na dachiwkach. Zdejmowalismy z dwóch dachów, to chyba ze 3 rodzaje są dachówki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja mam NRDowska karpiówke pozostała po przekrywaniu dachu nowa. Trochę tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturooo    126

Wie ktoś może który użytkownik zajmuje się naklejkami na maszyny tutaj na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dla mnie normalna. Taka sama była tam na stajni w Płoskini. Na tych nawet mazurakich terenach taka jest na każdym domu, oborze z czerwonej cegły. Sąsiad zrzucił całą z takiego domu jak mój i blachą przykrył. Teraz jeszcze ze stodoły też zrzucił. Nie wiem ile zostawił, bo nie utrzymujemy kontaktu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2196
18 godzin temu, marian7k napisał:

Mam jedną otwór 160 za 100 bierz ,nie wysyłam. Granica lubelskie- świętokrzyskie.

 otwór ok.220mm,a ja suwalski,i tak i tak nic

 

15 godzin temu, paktofonikas1987 napisał:

Poszukam, coś powinienem znaleźć u siebie. Przypomnij się w piątek, sobotę 

 Tylko między szpilkami 140 mm ,a otwor ok.220mm,. Zakupiłem felgę za 160 zl,no w sumie mogę ją oddać,tokarz za 100 dorobi,. i teraz mam dylemat czy nowe nie rozkręcane czy stare nie wiadomego. a wszystko przez to że,, zachciało'' się wywieżdż  9 rozżutników na trawę potalerzowaną w te mrozy. a gruda byla jak ho......i pofalowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702
24 minuty temu, Rolnik7343 napisał:

lepszy na łańcuchach czy na taśmie gumowej ?
https://www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-rcw-CID757-IDyN4vw.html#1ec616e0d1

Mam takiego na taśmie i wg mnie lepsze od łąńcuchowego chociażby pod względem tego,że "wszystko"ze skrzyni wysieje

 

1 godzinę temu, Thomas2135 napisał:

Dla mnie normalna. Taka sama była tam na stajni w Płoskini. Na tych nawet mazurakich terenach taka jest na każdym domu, oborze z czerwonej cegły. Sąsiad zrzucił całą z takiego domu jak mój i blachą przykrył. Teraz jeszcze ze stodoły też zrzucił. Nie wiem ile zostawił, bo nie utrzymujemy kontaktu. 

Ta Was tam to normalna a u mnie gdzieś taką Widziałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie patrzyłem. Betonową macie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, daron64 napisał:

Okazja.. 

https://www.olx.pl/oferta/cegly-poniemieckie-dachowki-drewno-kamienie-gruz-CID628-IDyNKZ0.html

 

To nie stara rozwalajaca się obora(czy co to tam bylo), tylko 74000 sztuk ręcznie wykonanej cegły romanskiej.. Do odzysku w zakresie kupującego.. 

Za ponad dwa złote za sztukę ktoś kupi cegłę , która musi wydobyc , oczyścić , ułożyć i przetransportować , gdy można iść i i kupić za 1.5 nowa z dowozem na miejsce i rozładunkiem  ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Jeżeli mokre wapno to łańcuch lepszy. Koło rodziców mają to nawet podłoże pieczarkowe pod drzewami w sadach jabłoniowych rozsypują. Pany tylko nie przejść się dziś pączkami😁a na popitkę🍺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoodoowca    39

Z takiej cegły robi się płytki ścienne ,tną na wąskie plasterki i sprzedają po 90-100zł za m i to jeszcze jak rogi pokruszone to dodaje smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj