Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robi57362    2354
Rolnik1973 napisał:

Kurła ten z Kalinowic sprzedał na miejscu 😡,znowu szukanie następnej.

do żniw nie zdążysz albo kase przepijesz 😂


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

No nie widział, miał zadzwonić jak zkończy i miałem pojechać i jakby pasowała to by odrazu przywiózł,  wczoraj dzwonię bo minął tydzień a miało być 3 dni, i pytam kiedy skończy, a on że sprzedał i nie musiał wieźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jak się umawiałeś po trzech dniach , to było dzwonić po trzech .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A ja nie . Umowa , to umowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9229

A na co liczyłeś - to zwykły krętacz, z ciągnikami interes nie idzie, rzucił się na przyczepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368
9 minut temu, bratrolnika napisał:

nie chciał się napraszać, ja go rozumiem

No ale jak mówi że zadzwoni jak skończy to jakie to napraszanie, ja czekał na tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Aaaa . Ja zrozumiałem , że to Ty zwlekałeś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

Nie ma co drążyć tematu, ja mu się nie dziwię przyszedł ktoś z kasą podpasowała to sprzedał, a tak by nie sprzedał,mi by nie podpasiła i został z towarem, pewny klient to skarb.

Widocznie używka mi nie pisana skoro kolejna nie wypaliła, no nic do żniw daleko, wrazie draki nówki na składnicach czekają w każdym składzie z maszynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28756

najtańsze nowe solidne przyczepy tylko u mnie, a wiesz, zaraz kończę spawać, kolor znów czerwony rzucę żeby ci pod Ursusa pasowała:D😋:D

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

zrób konkret przyczepę dla kolegi ,poszukajcie przyczepy z papierami ale bez przyczepy ,i będzie można zarejestrować nawet

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

no jasne,przecież to tylko -remont,odbudowa albo coś w tym rodzaju,żaden przekręt 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taka prośba . Może ktoś wejść na OLX i wyświetlić nr telefonu w jakimś ogłoszeniu . U mnie jedynie odświeża stronę i zastanawiam się czy to u mnie , czy gdzieś dalej problem . Po prostu nie mogę zobaczyć nr telefonu w ogłoszeniu .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28756

u mnie na komputerze szafa gra, normalnie numer wyświetla

dawaj link do oferty to ci numer sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
1 minutę temu, sumek666 napisał:

@griga MDS rzuci na 21 m kazd6 rodzaj nawozu z odpowiednimi łopatkami?

Poza mocznikiem, i pewnie podobnymi o małej i lekkiej granuli.

Sprawdziłem teraz w tabelach to nawet przy łopatkach X mocznik do 15 i nasza saletra 34 (chyba puławy) do 18m w  innych wyświetla Mi tabele

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2197
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

@soltys48 tu miał chyba taką sytuację, że kwit miał a reszty nie, może warto pomyśleć

 Macie priv na te tematy. A nie cala Polska..,,zapamiętaj,wszystko co zrobisz,czy powiesz,prędzej czy póżniej może być  użyte przeciwko tobie''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28756

Wiem, ale ja takich akcji nie robię. Jak zrobię to sprzedaje bez dokumentów, a co kto dalej będzie robił to niech robi na swoje konto. Ale są tacy to robią nowe, a od starych tylko kwit, i w opisie napisane "odbudowana"

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3791

Za Hitlera sie tak nie obawiali żeby czegoś za dużo nie powiedzieć jak teraz ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
3 minuty temu, bratrolnika napisał:

Wiem, ale ja takich akcji nie robię. Jak zrobię to sprzedaje bez dokumentów, a co kto dalej będzie robił to niech robi na swoje konto. Ale są tacy to robią nowe, a od starych tylko kwit, i w opisie napisane "odbudowana"

a są też tacy do kupią złoma urobią betoniarke szpachli obrzucą przczepę kielnią zatrą rzucą kolor i paaaanie nówka nie śmigana :P

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj