Polecane posty

kopin    3783
1 godzinę temu, soltys48 napisał:

Noooooo😅

Bo wiesz,Ty czasem takie dziwne rzeczy masz że i czasem jakiś koń czy krowa by mogła być,ale tak spoko widocznie Twoja przeczytała o tych Ukrainkach i teraz już pilnuje swojego sadu ;-0

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2149

 Czego;),tak lubicie gratis ,, robić' na nie swoich hektarach😎

19 minut temu, kopin napisał:

zazdroszcze 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3783

a Ty z krakowa ze nic byś nie użyczył 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wini    59

https://m.olx.pl/oferta/sulky-siewnik-zbozowy-sulky-tramline-se-3m-CID757-IDxlLHv.html#position=3&page=1    szwagier sprzedaje taki siewnik, droższy o kilka tys, ale chociaż wiadomo że zadbany 

Przed chwilą, wini napisał:

https://m.olx.pl/oferta/sulky-siewnik-zbozowy-sulky-tramline-se-3m-CID757-IDxlLHv.html#position=3&page=1    szwagier sprzedaje taki siewnik, droższy o kilka tys od twojej górnej granicy ale chociaż wiadomo że zadbany 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

www.olx.pl/oferta/przyczepa-niemka-wywrotka-CID757-IDhyK5B.html    

wrzucał ktoś tu to ogłoszenie? ma tyle wyświetleń co słynne resztki rozrzutnika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Ten Same nie moj, siedziałem w robocie  przegladalem olx tak mi wpadł w oko to wrzuciłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

nie ma ch..a żeby sprzedał w takim zestawie chyba że jakiemuś jeleniowi ale to raczej nie możliwe 


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2149

 Gomółka,Gierek,Kania, Jaruzelski,Wałęsa Kwaśn.....,    .Obowiązkowe dostawy,pierwszy telewizor we wsi,czterech pancernych,Klosa,i to wszystko powstało na tego ciapka oczach. Tam trza zapłacić za pamięć.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Z tego co pamiętam dziadek miał 28 z okrągłą osią i maską jak w 330 ale kupiona była za dolary przez jego kolegę co siedział w stanach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To może niech Tobie pod zamówienie zrobi , skoro jego robota do gustu ci przypadła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

tylko czy widział Rychu na żywo czy tylko na zdjęciach??? na zdjęciach każda ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj