Polecane posty

nie    2062

nie ma co się śmiać, sam chciałbym mieć stara 266 tylko w dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582
soltys48 napisał:

1 minutę temu, rafix255 napisał:

Dzwoniłem do niego za aresem tym z linku to że to żaden szczur z krzaków, igła, perfeckt.. z gadki chyba lepszy niż nowy od dealera:) coś mi chodzi po głowie zeby bylo do kupna. Tego swojego case 4220 sprzedałem a tura założyć  mi maja na td5 105 z AGRIMETU a ten handlarz z gadki bajkopisarz na pierwszy rzut no i nie pojechałem, poza tym długo stoją u niego te ciągniki

tego dziada bym omijał szerokim łukiem chociaż za to ogłoszenie

https://www.olx.pl/oferta/zaczep-renault-case-landini-valtra-massey-ferguson-deutz-fahr-john-CID757-IDtMAit.html

A tak poza tym to drogi jak diabli

 

Jak chcesz mogę dać Ci namiar na gościa co sprowadza i sprzedaje w rozsądnych pieniądzach

a to nie przypadkiem ogłoszenie któregoś z użytkowników?

https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/1cIjb/

@bialy2005 nie Twoje?

Tak to moje troszkę tego się nazbierało 😜


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, rafix255 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/renault-ares-640-massey-ferguson-deutz-case-zetor-claas-john-fendt-CID757-IDxYa3D.html#734b2ce5da

czy ktoś zna tego handlarza??? ktoś coś oz was od niego kupił???

Panowie mam do Was pytanie. Co polecanie w miare tanio żeby wychodziło lawetę do słomy. Już mnie będzie satysfakcjonować jak włożę na dół 5 belek i 5 belek slomy na leżąco, z jakiejś przyczepy to zrobić, czy coś zeby wyszło jak najmożliwie najtaniej. no i bym tego nie rejestrował, ja z kutnowskiego to zeby nie jechać 300km

 

2 godziny temu, bratrolnika napisał:

W łowickim d44 drewniana za 1200zl była jeszcze wczoraj na Olx, może ci się nada na lawetę

A co do ogłoszenia, uderz do kolegi @dami9908 niech cię skontaktuje ze swoim bratem, @luke16 bo on handlarzy z tamtych stron znał to coś na pewno podpowie 

A to nie jest ten handlarz, co odkupował od drugiego handlarza, którego zna kolega @Luke16? Kupował od niego szroty z pokrzyw i picował. To otoczenie ze świerków mi się kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BoJaGo    1

Cześć mam do kupienia prasę kr 125 (pod mf 255) koszt 5 000. Ogolnie działa ale jest parę gratów do zrobienia. Np brak blach z obudowy. Jakieś drobne wycieki do regulacji linki od pobieraka. Zwija  na sznurek, mechanizm od siatki jest ale stoi dęba itp.  

Co myślicie o takim zakupie, będę robił nią robił 80 belek słomy i siana ze 20. Na co  głównke powinienem zawrócić uwagę? Gość mowi ze teraz jest taka cena a w lato będzie wystawiał za 10 000 jak ją podszykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16829
BoJaGo napisał:

Cześć mam do kupienia prasę kr 125 (pod mf 255) koszt 5 000. Ogolnie działa ale jest parę gratów do zrobienia. Np brak blach z obudowy. Jakieś drobne wycieki do regulacji linki od pobieraka. Zwija  na sznurek, mechanizm od siatki jest ale stoi dęba itp.  

Co myślicie o takim zakupie, będę robił nią robił 80 belek słomy i siana ze 20. Na co  głównke powinienem zawrócić uwagę? Gość mowi ze teraz jest taka cena a w lato będzie wystawiał za 10 000 jak ją podszykuje.

nie zastanawiaj sie nawet. bierz w ciemno. jesli Ci nie podpasuje (w co watpie) puscisz ja w ludzi z zyskiem w sezonie. u mnie znajomy ma od moze 15 lat i zrobil nia tysiace beli u siebie i dwa razy tyle na uslugach jak nikt jeszcze nie mial. sam z niego korzystalem, to belki super i leciutko szla. jak nie bedziesz bral to daj namiary to powiem sasiadowi, on poluje na taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746
11 godzin temu, Thomas2135 napisał:

 

Na d44 nie wejdzie 5 bel w rzędzie. Na d50 powinny wejść a taką da się kupić w rozsądnej cenie.

Zrozumiałem że 5 bel na bok, 3+2 i drugi bok to samo, jak tylko na dół pięć sztuk to się nie da tanio, na d50 ledwo cztery na dole upchasz

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudi834    18
2 minuty temu, Pomorzanin1222 napisał:

Mam pytanie ile jest warta oś od neptuna razem z kołami.Czy warto to ogłaszać czy lepiej na złom wywiezć?

Jakie tam masz kola 12.5 r18 jak tak to w jakim stanie opony potrzebuje do kombajnu moze sie dogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746
8 minut temu, Pomorzanin1222 napisał:

Mam pytanie ile jest warta oś od neptuna razem z kołami.Czy warto to ogłaszać czy lepiej na złom wywiezć?

Z 800 warta jak opony ok są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    514
14 minut temu, BusteR napisał:

,, Przeznaczenie kombajnu bliżej nie określone - prawdopodobnie ryż, ale może mieć zastosowanie również do innych upraw.,,

 

Przynajmniej szczery opis :D , jak dostanie z 3 tys . to będzie dobrze 


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186
Napisano (edytowany)

Na youtube kosza nim zboze, jest to yanmar tc1210

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tę konstrukcję jeszcze bym zrozumiał. Powstało dawno i nie mieli na czym się wzorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj