Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mati999    112
38 minut temu, bodzioman18 napisał:

Zależy ile wazy jedna sztuka, ja placilem 350zl za tone, balot wazyl ok 200kg to wychodzilo po 70 zł za sztuke

Nie wiem ile ważą, ale starałem się robić jak najbardziej zbite. Były zbijane tak jak te:

up0ffwogw6mh.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igor10246    380

pewnie o większy przepływ węży a tak w ogóle od czego jest ten kruciec pomarańczowy? 

Screenshot_20190124-202140.jpg


Polak, perkusista, rolnik, mechanik amator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati999    112
igor10246 napisał:

pewnie o większy przepływ węży a tak w ogóle od czego jest ten kruciec pomarańczowy? 

Screenshot_20190124-202140.jpg

To wyjście zaworu przelewowego https://sklepdlarolnika.pl/pl/p/ZAWOR-PRZELEWOWY-ROZDZIELACZA-HYDRAULICZNEGO-P40-P80-BADESTNOST/15617

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturooo    126

To zawór przelewowy. Widzieliście jak ponazywał resztę swoich ogłoszeń? Jak ja nie lubię takich typów

Edytowano przez arturooo
Jednocześnie pisaliśmy :)
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desant    9

Jest to chyba zawór bezpieczeństwa albo regulator ciśnienia czy coś w tym stylu. A co do tej c330 to pewnie chodzi o sprzedaż adaptera który montuje się w miejsce rozdzielacza podnośnika.  Poprzez ten wynalazek można sobie wyprowadzic rozdzielacz na blotnik do sterowania m.in tylnym podnośnikiem.Rozwiązanie na pewno wygodniejsze niż tradycyjny rozdzielacz pod siedzeniem.

Edytowano przez desant
Błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Ja jakieś miesiąc temu widziałem to ogłoszenie tylko inaczej było opisane. 135 zł to sama płytka zamiast rozdzielacza. Zestaw z ostatniej fotki coś koło 700 zł dwu sekcyjny 450 zł a jednosekcyjny 250 zł. To wszystko z przewodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desant    9

Jak ktoś ma do wymiany lub regeneracji stary rozdzielacz to warto się tym zainteresować bo poprawia komfort pracy. 135zl za kawałek płytki z dwoma otworami i wspawanymi wyjściami pod węże to sporo.Śmialo samemu można to ogarnąć. 

Edytowano przez desant
Dopisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Na wiosne widziałem ogłoszenie podobnego kompletu rozdzielacza 3 sekcje do ciapka na olx to wołał za niego 1200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dla koni, owiec w hobbystycznej hodowli kupią na pewno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Ta słomą to szybko zniknie.Akurat słomą jest w takim rejonie że do o koła jest bardzo dużo plantacji truskawek a kostka jest pożądana bo dużo ludzi ręcznie ściele w truskawkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28746
29 minut temu, stempos1980 napisał:

Ta słomą to szybko zniknie.Akurat słomą jest w takim rejonie że do o koła jest bardzo dużo plantacji truskawek a kostka jest pożądana bo dużo ludzi ręcznie ściele w truskawkach. 

koło Żyrardowa dużo truskawek??? nie wiedziałem, a niby daleko nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517

Do Grójca niedaleko a jabcoki dużo truskawek uprawiają. Z jednym z Białobrzeg  rozmawiałem to mówił że czasem i z drugiego końca Polski całe auto kupuje bo na miejscu braki lub po 5zł za małą kostkę. Niektórzy sieją po 1-2 ha żyta tylko dla słomy. 

Edytowano przez Agrest
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj