Polecane posty

Agrest    25257
9 minut temu, Narko napisał:

Agrest szukasz lawety?

Nie, tylko śledzę olx i jak coś jest dobrą ofertą, dziwną lub śmieszną to wrzucam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

😄Stara, ale jara. Jak na swoje wymiary ma dobre osiągi, tj udźwig i wysokość załadunku. Minus to krótki wysięgnik i możliwe problemy z załadunkiem. Naczepy nie zasypie, chyba, że zrobisz przedłużkę. Ja mam nieco inny starszy model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
Dnia 8.01.2019 o 16:04, Thomas2135 napisał:

😄Stara, ale jara. Jak na swoje wymiary ma dobre osiągi, tj udźwig i wysokość załadunku. Minus to krótki wysięgnik i możliwe problemy z załadunkiem. Naczepy nie zasypie, chyba, że zrobisz przedłużkę. Ja mam nieco inny starszy model.

Jakie ona ma wymiary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czego się spodziewać za te pieniądze? Moja 16250 kosztowała. Do zlikwidowania luz na głównym sworzniu przy kabinie i od poziomowania w połowie wysięgnika. Mimo to pracuje codziennie. Na wiosnę zamówię mobilną wytaczarkę to się naprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onyyy   
Gość onyyy

Doron ja też takie " oferty " , nie wiem czemu... ale zawsze uznaje za totalny szrot.  

Sprawna , na chodzie .. mnie właśnie odrzucają a nie przyciągają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25257
20 minut temu, Thomas2135 napisał:

😄Stara, ale jara. Jak na swoje wymiary ma dobre osiągi, tj udźwig i wysokość załadunku. Minus to krótki wysięgnik i możliwe problemy z załadunkiem. Naczepy nie zasypie, chyba, że zrobisz przedłużkę. Ja mam nieco inny starszy model.

To mnie zaskoczyłaś tym, że nie zasypie naczepy . Czyli zbyt mały kąt podnoszenia, bo dłuższe ramię to mniejszy udźwig.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
9 minut temu, onyyy napisał:

Doron ja też takie " oferty " , nie wiem czemu... ale zawsze uznaje za totalny szrot.  

Sprawna , na chodzie .. mnie właśnie odrzucają a nie przyciągają.

to lepiej jak by napisał "złom jakich mało jak jedzie to rdza sie sypie" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wystarczy -Promocja. W marketach działa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopin    3783

Lepszy jest opis -Igła jak nowa,sprzedaję bo kupuję większą 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

www.olx.pl/oferta/brona-talerzowa-produkcja-2018-hit-tego-roku-z-gwarancja-i-dostawa-CID757-IDxJECl.html#d47c674458

warto się nad tym zastanawiać czy lepiej odpuścić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onyyy   
Gość onyyy
10 minut temu, Rolnik7343 napisał:

to lepiej jak by napisał "złom jakich mało jak jedzie to rdza sie sypie" ?

A nie sadzisz , że lepiej jakby napisał tak jak naprawdę jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

https://www.olx.pl/oferta/ladowarka-czolowa-sambron-2004s-sprawna-CID757-IDxzISX.html

ale co źle napisał jeździ i pali pewnie sama prawda 🤣 w to nie wątpie nawet , sam takie coś tyle że jcb kupiłem za 15000 zł , dołożyłem z 5 tyś bo tak tulejki , sworznie , kołyska pęknięta od przechyłu do tego tuleje+tłoki w silniku , potem w skrzyni tarczki i chodzi już 3 czy 4 rok , jeszcze rozdzielacz teraz przestał się moczyć a już leje 😶 i most tylny ma luz.

Tak to chodzi tylko wady to słabo się obraca/zawraca bo tylko tył skrętny , tak to zwrotna jest i skrętna , no właśnie ramię nie wysuwne =słaby zasięg na tira nie nasypie zboża , a i paleciakiem z podłogi na drugą stronę nie sięgnie w naczepie tira , bez wysuwu to na przyczepę 2,5 m wysokości  ledwo gnój wrzucam jak już koła dotykają bury 

Ale za tą cenę to na duży ciągnik bym miał tura a to nie to samo tzn ciągnik nie ma szans z ładownością i stabilnością 

Edytowano przez sebe1033

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    514
1 godzinę temu, Agrest napisał:

Mój znajomy ma taką , jeżeli wysięgnik ci odpowiada to , ja widząc co pracownicy mojego znajomego z tą ładowarką wyprawiają mam o niej zdanie niezniszczalna


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj