Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
macin87    71
6 godzin temu, miwigos napisał:

Oglądałeś je czy jesteś jasnowidz ? 

Takie zabytki nie mągą być dobre,ja bym 10 letni nie kupił

Oglądałem.

Jak bym maił przeznaczyć więcej jak 100tys. to wolałbym wziąć kredyt i kupić nówkę a nie jakiegoś 5 letniego rupla za ponad 200tys. 

A jak widzisz te "zabytki"  są godne zakupu ale nie w tej cenie wszystko da się doprowadzić do stanu lepszego niż nie jeden nowszy model. Ten case 8500 ma potencjał do odnowy generalnej ale już ten 7500 to tylko na złom, tak samo jd 1166 da rade go przywrócić do stanu fabrycznego ale nie ma najmniejszego sensu dać prawie 90tys. plus remont to po oględzinach to jakieś 25-30tys. o ile silnik sprawny w 100%

4 godziny temu, Marecki2922 napisał:

A może wiesz ile ceni za tego dominatora 78 s 

 

70tys.- heder 3,90 bez klimy i bez wózka, z sieczkarnią, no i jak to claasy i jd wytrząsacze na panewkach- trochę lipa ale można to przerobić na łożyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onyyy   
Gość onyyy

Nie jest handlarzem .. a o czym świadczy ten rozpizdziaj w obejsciu.. klepie jednego za drugim ...

Odnosiłem się do tej 12 z gumoleum w środku.

Edytowano przez onyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oby, bo chyba gorszy już nie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247
7 godzin temu, Thomas2135 napisał:

Oby, bo chyba gorszy już nie może być.

Nigdy tak nie mów, bo nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej :)

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053
9 godzin temu, macin87 napisał:

Oglądałem.

Jak bym maił przeznaczyć więcej jak 100tys. to wolałbym wziąć kredyt i kupić nówkę a nie jakiegoś 5 letniego rupla za ponad 200tys. 

A jak widzisz te "zabytki"  są godne zakupu ale nie w tej cenie wszystko da się doprowadzić do stanu lepszego niż nie jeden nowszy model. Ten case 8500 ma potencjał do odnowy generalnej ale już ten 7500 to tylko na złom, tak samo jd 1166 da rade go przywrócić do stanu fabrycznego ale nie ma najmniejszego sensu dać prawie 90tys. plus remont to po oględzinach to jakieś 25-30tys. o ile silnik sprawny w 100%

70tys.- heder 3,90 bez klimy i bez wózka, z sieczkarnią, no i jak to claasy i jd wytrząsacze na panewkach- trochę lipa ale można to przerobić na łożyska

A dlaczego sądzisz że panewki to lipa? ja mam zgoła odmienne zdanie że są najlepsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno
1 godzinę temu, daron64 napisał:

Nigdy tak nie mów, bo nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej :)

najgorszy jak dla mnie był 2015 a dalej to nie ma perspektyw na odbicie się od dna  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qunie    7

szmergiel napisał:

9 godzin temu, macin87 napisał:

Oglądałem.

Jak bym maił przeznaczyć więcej jak 100tys. to wolałbym wziąć kredyt i kupić nówkę a nie jakiegoś 5 letniego rupla za ponad 200tys. 

A jak widzisz te "zabytki"  są godne zakupu ale nie w tej cenie wszystko da się doprowadzić do stanu lepszego niż nie jeden nowszy model. Ten case 8500 ma potencjał do odnowy generalnej ale już ten 7500 to tylko na złom, tak samo jd 1166 da rade go przywrócić do stanu fabrycznego ale nie ma najmniejszego sensu dać prawie 90tys. plus remont to po oględzinach to jakieś 25-30tys. o ile silnik sprawny w 100%

70tys.- heder 3,90 bez klimy i bez wózka, z sieczkarnią, no i jak to claasy i jd wytrząsacze na panewkach- trochę lipa ale można to przerobić na łożyska

A dlaczego sądzisz że panewki to lipa? ja mam zgoła odmienne zdanie że są najlepsze 

zgadzam się panewki są o niebo trwalsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208
2 godziny temu, stempos1980 napisał:

@solek01Ford wymalowany i cena duża jak na ten rok. Farba to nie wszystko

Ja go dałem jako przykład, chodziło mi tylko o ten bieg pod obciążeniem,jak to działa i czy to awaryjne, ewentalnie czy jak ten bieg by padł to czy pozostałe biegi będą działać?

A to że cena za wysoka to wiadomo i ten niebieski też mi się mocno nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

Ja mam już drugiego claasa z wytrzasaczami na panewkach i nie ma różnicy w stosunku do łożysk. I tu i tu trzeba zaglądać i sprawdzać. Jak zadbane to bezawaryjne. A co do starych rupci, kupiłem Mercatora ok 1zl/kg dołożyłem z 4 tys na części plus 2 tygodnie roboty własnej i kosi, cały sezon - jedną pęknięta listewka. A jakbym miał 100 tys to też bym inaczej planował, ale nie mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tam też są mistrze malowania szprajem po oponach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narko    224

Podeslalem ja jako alternatywe ( cena) do tego co mozna kupic w PL.... np. D55 . Dla mnie mozliwosc zarejestrowania przyczepy z hamulcem najazdowym jest idealnym rozwiazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

żeby rdza między felge i oponie nie podchodziła to malujo , jak problem to myjka cisnieniowa czyścić a przy kupnie zbijać cene za niechlujstwo 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1117
1 godzinę temu, Mich9 napisał:

 

Niedałbym za te ciągniki nawet połowę tej ceny.

40 jeszcze 45 max za tego 4514

24 minuty temu, Thomas2135 napisał:

Tam też są mistrze malowania szprajem po oponach.

Moze lakiernik ukrainiec lub turek na usludze malowal felgi 

Tanio i solidne 😛

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

Przyjrzyjcie się tym zachodnim ogłoszeniom , tam ciągniki czy maszyny są  droższe niż te nasze sprowadzone w ogłoszeniach ...

Edytowano przez andrzej612b
Ort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bananek    16827
bo nikt z polskich handlarzykow nie kupuje tam na aukcjach zeby tu sprzedac tylko wyciagaja z krzakow takie zzielrniale trupy, picuja i sprzedaja jako nowki sztuki.
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj