Polecane posty

bratrolnika    28757

e, nie dla nas, ziemniaki się na worki sprzedaje, pomidory na kila, na h... nam waga 40t😂 nawet żony na niej nie zważę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905
29 minut temu, akmaly napisał:

To ładnych bajek nawciskali lub twój znajomy tobie. Nie ma silników jednorazowych - są tańsze lub droższe w naprawie i tyle. Nie ma wałów bezszlifowych ( chyba, że laserem obrabiane ) a nominał nie oznacza, że nie szlifowany. Coraz więcej stosuje się wałów, których nie powinno się szlifować głównie ze względów wytrzymałościowych i to właśnie jest główny powód braku panewek ponadwymiarowych ( ale i takie wały da się zregenerować, np. poprzez napawanie ). To samo dotyczy bloków bez tulei ( to że ich nie ma nie znaczy, że nie da się zamontować ). Tylko ekonomia gra tu główną rolę, na pewno nie technika. 

Kolego to było jakieś 10 - 12 lat temu więc technika też była inna i w Polsce nieraz było ciężko znaleść dobry zakład naprawczy do zachodnich marek. Tak jak napisałeś ekonomika odgrywa największą rolę w takich sprawach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Patrzcie to jako hit znalazłem!!! Tylko ciekawe czy siłowniki w dobrym stanie 🤔🤔🤔

Screenshot_20181120-155411_YouTube.jpg

Screenshot_20181120-155334_YouTube.jpg

  • Haha 1

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

www.olx.pl/oferta/ciagnik-z-przyczepa-CID757-IDx9PRp.html#d8e5ad0ffb 

ile może kosztować taka  nowa przyczepa że tyle ceni za ten zestaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Na forum zostało wrzucone zdjęcie niedawno 10 t Wielton za 51 tyś netto. To ta może z 70 brutto. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

www.olx.pl/oferta/podnosnik-cyklop-CID757-IDxxVt1.html#30968540db 

''w dobrym stanie'' 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
2 godziny temu, bratrolnika napisał:

turem do góry, też się z brata śmiałem żeby tą hakową do bigbagów kupił, byka w szelki i do góry😋

czyli pewnie zostaje szukać jakiejś starej używki...

Też teraz o tym myślę suwnica nad stanowiskami, lebiodka ręczna, waga i do niej szelki. :D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709
3 godziny temu, bratrolnika napisał:

Nawet głowy sobie nie zawracaj tym

Jakbyś chciał mogę dać namiary na inwentarzową

2 godziny temu, sumek666 napisał:

Patrzcie to jako hit znalazłem!!! Tylko ciekawe czy siłowniki w dobrym stanie 🤔🤔🤔

Screenshot_20181120-155411_YouTube.jpg

Screenshot_20181120-155334_YouTube.jpg

gdzie pordzewiałe u nich??

2 godziny temu, szczypka napisał:

www.olx.pl/oferta/ciagnik-z-przyczepa-CID757-IDx9PRp.html#d8e5ad0ffb 

ile może kosztować taka  nowa przyczepa że tyle ceni za ten zestaw

tego to pojebało doszczętnie

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709
5 minut temu, sumek666 napisał:

Cisza. 

tak myślałem:D

mocno wrażliwy na krytykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer
4 godziny temu, bratrolnika napisał:

brat właśnie szuka takiej do ważenia przede wszystkim byków, i kazał mi opinii zasięgnąć, na pewno trzeba byłoby wygrodzenie dorobić żeby nie ganiać bydła po podwórku

czy lepsza stara taka???

Masz  możliwości  więc  zrób  samemu  wagę  elektroniczną  kupisz  4 czujniki  z wyświetlaczem ramę  pospawasz  i w 2 tyś  na spokojnie się  zmieścisz  

Damian  kupił już  jakiś  czas  temu  pogadaj z nim jak mu się sprawuje elektroniczna.  

Ja  tez nie długo  zacznę spawać  swoją  bo  czujniki  i  wyświetlacz mam stal  też  już  czeka tylko  czasu potrzeba żeby się za nią  wiać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757
2 godziny temu, stuart napisał:

Też teraz o tym myślę suwnica nad stanowiskami, lebiodka ręczna, waga i do niej szelki. :D

Tylko jak zaczniesz korba do góry kręcić to żebyś kopyta  na czoło nie otrzymał 🙂

52 minuty temu, soltys48 napisał:

Nawet głowy sobie nie zawracaj tym

Jakbyś chciał mogę dać namiary na inwentarzową

 

Mój brat jest z takich co musi dotknąć, zobaczyć i ocenić żeby stwierdzić czy kupi, a do ciebie pewnie będzie mu za daleko, więc lipa

20 minut temu, marekfarmer napisał:

Masz  możliwości  więc  zrób  samemu  wagę  elektroniczną  kupisz  4 czujniki  z wyświetlaczem ramę  pospawasz  i w 2 tyś  na spokojnie się  zmieścisz  

 

Możesz podesłać mi jakiś link do aukcji z czujnikami? Szukałem ostatnio, nie mogłem znaleźć tego, będę wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Drogo w .uj, nie opłaca się lepić samemu. Ale dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi. Niech szuka starej mechanicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Elektroniczna  lepsza   od tej  starej mechanicznej  i  większe  zastosowanie  ma  a w 2 tyś  zmieścisz  się  z materiałem na spokojnie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj