Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
daron64    4223

Tak zrobiłem wyczyścilem pamięć podręczna. Nic to  nie dalo.  Przy xalkowitym czyszczeniu pokazuje mi, że usunie wszystkie konta - rozumiem, że tak jakby z bieżącej apki usunie moje konto, ale potem normalnie się na nie zaloguje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
1 godzinę temu, daron64 napisał:

Takie pytanie mam techniczne. Można usunąć "historie" wyszukiwania z olx z aplikacji?  Jestem cały czas zalogowany no i wyrzuca mi masę propozycji rzeczy, których już albo nie szukam, albo np moja siedziała na moim koncie i połowa proponowanych ogłoszeń to jakieś graty dla dzieci

Spróbuj inaczej. 

Usuń tą apkę a potem zainstaluj ponownie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4223

Wyczyścilem wszystkie dane apki, po ponownym zalogowaniu bez zmian. Spróbuję przeinstalowac. 

Po ponownej instalacji i zalogowaniu się na swoje konto to samo. Nie wiem, gdzie to gówno trzyma te dane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    316
1 godzinę temu, daron64 napisał:

Takie pytanie mam techniczne. Można usunąć "historie" wyszukiwania z olx z aplikacji?  Jestem cały czas zalogowany no i wyrzuca mi masę propozycji rzeczy, których już albo nie szukam, albo np moja siedziała na moim koncie i połowa proponowanych ogłoszeń to jakieś graty dla dzieci

Niejednoznacznie sprecyzowałeś pytanie :)

co do Twojego pytania - chyba jedynie inne wyszukiwania będą wypychać te "stare". Algortym patrzy czego szukałeś i stara się dopasować Twoją stronę główną pod Ciebie. Bo np każdy kto szuka np traktora wpieniałby się, że na głównej ma ciagle ciuchy np :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25235

 Zapisz sobie obserwowane wyszukiwania i wchodzisz w nie bez ciągłego wpisywania czego szukasz. Dodatkowo wiesz ile nowych ofert pojawiło się od ostatniego wejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4223
15 minut temu, Agrest napisał:

 Zapisz sobie obserwowane wyszukiwania i wchodzisz w nie bez ciągłego wpisywania czego szukasz. Dodatkowo wiesz ile nowych ofert pojawiło się od ostatniego wejścia.

To co szukam, to mam zapisane tak jak mówisz, ale lubię sobie popatrzeć na głównej stronie czasem coś  ciekawego  jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    316
20 minut temu, Narko napisał:

Widać, że najdroższe elementy, czyli odkładnie ma wymienione na nowe, lemiesze też nie najgorsze. Czyli albo dorabiał, albo mimo dużego wieku da się je dostać w sklepach. Sprawdzić dostępność tych części. A i odkładnie całościowe, bez półpiersi - niestety to na minus. Napisał kroje talerzowe - na zdjeciach ich nie widać. Jak są to targować parę stówek, sprawdzić czy nie pogięty, spawany i max 5k. Do traktora 70 km jak znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

Poprzednik Jumza był kopią angielskiej ciągówki z lat 20/30. Pojazd ten był dwuosobowy i miał kierownicę z prawej strony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9103

kogoś głowa zabolała i wymyślił

https://www.olx.pl/oferta/zetor-6245-bez-dokumentow-CID757-IDxfe9k.html#bfdace4fb3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1114

Ten mtz 82 

Nie wiem od przystawki wal napedowy zdjety albo mi się wydaje ??

W takiej budzie mtz to juz lepszy c385..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9103

Ta kabina nie jest taka zła tylko trzeba ją ogarnąć. A co do 385 to bez przodka w polu radzi sobie lepiej bo cięższy . Ale przód zawsze można naprawić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj