Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

w ug mają dane właścicieli działek przecież muszą wiedzieć od kogo podatek ściągnąć ale tych danych oficjalnie nikt nie uzyska pracownicy ug nie mogą udostępniać takich danych chyba że im na robocie nie zależy bo za to dyscyplinarka a mozliwe ze i paragraf 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709
14 minut temu, daron64 napisał:

Zależy jak duża jest to miejscowość. Podatek placi  do gminy, wystarczy lista podatników i sprawdzic nieznane nazwisko jakie ma działki. Dodatkowo starostwo udostępnia dane dla gminy, tylko chyba nie jest na  bieżąco aktualizowane. Niektóre programy też dają możliwość bezpośrednio sprawdzenia do kogo należy dana działka. 

duzo zachodu najszybciej zchidzi jak znasz nr dzialki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

U mnie by to nic nie dało. Nikt z ug nie poda danych właściciela, tym bardziej arimr. Kiedyś się rodzicom udało dowiedzieć, ale o działce sąsiada i to po znajomości w ug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

Można dowiedzieć sie w KOWR, jeśli działka należy do skarbu państwa. Jak jest prywatna, to też da radę, tylko mniej "oficjalnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
2 godziny temu, songo napisał:

W kvernelandzie podobno inaczej dziala obrot :D

Racja bo kver taki amerykański że nawet bez podłączonych hydrauliki się obraca ;)

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chodzi o to ze kazdy plug po obrocir silownik wraca do starej pozycji a w kverze wysuniety silownik to obrot w jedna strone a wciagniety w druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Ile waży mniej więcej komplet obciązników na tylnie koła do ciężkiej serii(4ka bez turbo)? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

Znajomy ma taki z 5 lat, użytkuje na 70 czy 80ha, gdyby był awaryjny, to pewnie by go dłużej niż rok nie trzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toorano    182
2 godziny temu, songo napisał:

Chodzi o to ze kazdy plug po obrocir silownik wraca do starej pozycji a w kverze wysuniety silownik to obrot w jedna strone a wciagniety w druga

w zabytkowych chyba tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gospodar55    13

Kurde pytałem to nikt nie wie czyja jest ta działka znam numery ,troche szkoda bo to 12 ha ugorów w 2 kawałkach i zależy mi aby znależć własćiciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kosilem pare arow laki przy mojej na dziko bo chaszcze byly a sasiad z drugiej strony tej dziczyzny do mnie zebym okosil cala bo mu chaszcze na pole sie sieja, a wlasciciel i tak dawno do niemiec pojechal i ma w tylu co sie dzieje :D 3 lata nie moglem dojsc do tego kto jest wlascicielem, wystarczyla rozmowa z sasiadami z za miedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
10 godzin temu, songo napisał:

Chodzi o to ze kazdy plug po obrocir silownik wraca do starej pozycji a w kverze wysuniety silownik to obrot w jedna strone a wciagniety w druga

Od kiedy? Miałem kv i było jak w innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj