Polecane posty

kamil18fmr    89

https://sprzedajemy.pl/manitou-mlt634-2015r-stan-wzorowy-gorzow-wielkopolski-2-6bea9f-nr57229612

 

Śmierdzi mi to na odległość. Kontaktowałem się z kolesiem to twierdzi, że będzie sprzedawał w drodze licytacji z powodu dużej ilości zainteresowanych.

Co chwilę zmienia treść ogłoszenia.  Raz w mazowieckim, raz w Gorzowie....

Wie ktoś coś może o tej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441
4 godziny temu, kamil18fmr napisał:

https://sprzedajemy.pl/manitou-mlt634-2015r-stan-wzorowy-gorzow-wielkopolski-2-6bea9f-nr57229612

 

Śmierdzi mi to na odległość. Kontaktowałem się z kolesiem to twierdzi, że będzie sprzedawał w drodze licytacji z powodu dużej ilości zainteresowanych.

Co chwilę zmienia treść ogłoszenia.  Raz w mazowieckim, raz w Gorzowie....

Wie ktoś coś może o tej firmie?

A teraz nawet ogłoszenia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592
20 godzin temu, Rolnik7343 napisał:

To ciekawe ile tych c*p tuningow ... @extrabyk co o tym sądzisz ?

Do takich tuningów to już nie mechanik a chirurg plastyczny potrzebny :D

Edytowano przez extrabyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

Zależy w jakim celu. Jak znasz kogoś w gminie, to Ci podejrzy może.  Z tym, że rodo, ogólnie ochrona danych osobowych, to nawet znajomy może nie chcieć powiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

panowie, a znacie jakąś firmę w mazowieckim co olej przepracowany skupuje albo przyjmuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    320
3 godziny temu, misiekbz2 napisał:

Cena cos nie za niska?

Widać, że wszystkie elementy do wymiany są, a do vogel noota nie są tanie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik7343    5859
1 godzinę temu, sladan napisał:

Widać, że wszystkie elementy do wymiany są, a do vogel noota nie są tanie

Podobno w Bydgoszczy porządnie dorabiają części do pługów a do Bydgoszczy mam koło 25km także można by było tam dorobić co potrzebne za połowę ceny ...ale czy warto się bawić ? Po sezonie do wiosny można by było przy nim grzebać w garażu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    320

Możesz sprawdzić u Stankiewicza jak z cenami. Brałem kiedyś od niego elementy do kroniaka, to niezła cena była i jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7878
7 godzin temu, Uziu92 napisał:

panowie, a znacie jakąś firmę w mazowieckim co olej przepracowany skupuje albo przyjmuje ??

To aż tak dużo go masz tego oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12092

danielhaker napisał:

Mam w rodzinie takiego gościa. Zorientuję się w temacie i rano dam Ci znać na PW

Daniel daj i mi namiar jest i u mnie tego towaru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ten vogel bierze chociaz 40 na skibe?? druga sprawa nie ma kostki obrotu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    320
5 minut temu, songo napisał:

ten vogel bierze chociaz 40 na skibe?? druga sprawa nie ma kostki obrotu..

W moim kvernelandzie też nie ma kostki obrotu i płynnie obraca na dwa węże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19551
16 godzin temu, Gospodar55 napisał:

Wie ktoś jak poszukać własciciela działki dodam że sąsiedzi nie wiedzą czyja to działka?

 

16 godzin temu, daron64 napisał:

Zależy w jakim celu. Jak znasz kogoś w gminie, to Ci podejrzy może.  Z tym, że rodo, ogólnie ochrona danych osobowych, to nawet znajomy może nie chcieć powiedzieć. 

W UG NIE MAJĄ takich info ale łatwo mogą sprawdzić wystarczy jeden telefon do starostwa i wszystko jasne.Znajoma zawsze mi tak sprawdza- ich RODO nie dotyczy😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

Zależy jak duża jest to miejscowość. Podatek placi  do gminy, wystarczy lista podatników i sprawdzic nieznane nazwisko jakie ma działki. Dodatkowo starostwo udostępnia dane dla gminy, tylko chyba nie jest na  bieżąco aktualizowane. Niektóre programy też dają możliwość bezpośrednio sprawdzenia do kogo należy dana działka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj