Polecane posty

izydor6280    1154

bierz od razu rcw 5 są w podobnej cenie, większa ładowność a i napęd od koła to standard


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

rcw 3 to raz że taśma od wom z talerzami wada bo biegiem regulujesz wysyp no oprócz przesłony , ale nisko talerze i rozrzut słaby -wąsko sypie

Znajomy rcw 3 sypał wapno ja ładowałem to wolno mu szło jak czyste i suche to szło a jak z słomą (bo na ściernisku wapno leżało) to się zapychał i jak mokre

Sąsiad ma zachodni wysoko talerze napęd z wom (koła duże 20) taśma na podłodze napęd od koła na 10 m sypie nie ma czy mokre czy ze słomą idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3229

mam pytanie nie trafił ktoś na takie uniwersalne smarowanie łańcuchów , takie ze jest zbiorniczek i taki pedzelek na łańcuchu i to smaruje , za chin nie moge znalesc i nie wiem pod jaka nazwa to znalesc , jakby ktos znalazł  to podeslijscie link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3229

no znalalzem takie coś , ale wiecej nic nie widze ogloszen 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

ogólnie jeśli gość pisze prawdę to włożył w niego troche grosza a czy jest warty tylę to ciężko stwierdzić chociaż po roczniku to raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702
9 godzin temu, daron64 napisał:

@piast

Ot i bądź tu mądry.  W promieniu ~100km od domu mam tylko na taśmie i na przekaźnik,  także wybór sam się zawezyl. Zobaczymy co będzie za 2-3tyg jak będę miał kasę. 

W ogóle to chodzi mi o te ogloszenia

https://www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-rcw-piast-do-wapna-CID757-IDue2Wx.html

 

https://www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-wapna-rcw-3-piast-wapniarka-CID757-IDu9f7L.html

d

daj 6 i w weeken masz no podwórku mojego z pisemną gwarancją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255
4 godziny temu, soltys48 napisał:

daj 6 i w weeken masz no podwórku mojego z pisemną gwarancją

Latwie kredyt w banku, w ciągu 2-3tyg max będę miał kasę.  Daj foty, jak wszystko z nim ok,  to 6 daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz0920    443
https://www.olx.pl/oferta/ursus-1634-CID757-IDukaY1.html
2.600mtg i już sprzęgło, wtryski robione i 120 tys, ale ktoś to i tak kupi heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28749

a żeby było śmiesznie ostatnie zdanie w ogłoszeniu: podana cena jest ceną netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90210grzesiu    167

Za tysiąc sprzedam Ci 7.5 kw tylko walce już trochę łyse ale to sobie zrobisz. Na pewno taniej Ci wyjdzie niż ten i wydajność tona na godzinę, a tym z ogłoszenia może pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141
Napisano (edytowany)

Panowie potrzebuję przywieźć z okolic Kaiseslautern rozrzutnik Strautmann VS10 bez burt ale z tylnym adapterem gdzie dać ogłoszenie żeby przywieźli w normalnych pieniądzach?

Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie ktoś w tym temacie ogłaszał się że ma na sprzedaż łapy do agregatu ścierniskowego te spiralne i ni chuchu nie mogę tego znaleźć.

może ktoś pamięta kto to ogłaszał a może sam sprzedający by się odezwał się mnie nie na pw pilna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

Panowie mam prośbę o taką orientacyjną wycenę siewnika zbożowego. Ile może być wart Poznaniak z 2011 roku, 3m szerokości, 25 redlic stopkowych plus dwie skrajne talerzowe (razem 27), zasyp 300kg pszenicy, znaczniki na linkę, spulchniacze śladów, brak docisku centralnego (każda redlica regulowana osobno na sprężynkę - 3 stopnie regulacji), brak podestu, przekładnia bezstopniowa, opony jodełki 30%, zagarniacze w kształcie litery L, "pływająca" belka zaczepowa. Stan wizualny jak i techniczny moim zdaniem bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9227
Napisano (edytowany)

Sąsiad kupił Poloneza z podobnego rocznika za 5-6tys zł , ale nie znam specyfikacji. Na oko stan ładny. Kupował od znajomego, więc cena nie musi być "rynkowa"

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2196

 w tym gniotowniku silnik powinien być odsunięty na bok i inne małe kółko na pasek [podejrzewam że został przyłożony nie oryginalny na ,,palę'']

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj