Polecane posty

Gość   
Gość

Tam w tle to sprzęty bankrutów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
2 godziny temu, Thomas2135 napisał:

Tam w tle to sprzęty bankrutów?

Nie mam pojęcia, ale sprzętu wystawianego przez firmy leasingowe jest mase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080
2 godziny temu, stempos1980 napisał:

Najpierw to chyba komornik musi działać

Ale komornik to chyba jak jesteś właścicielem a jak masz w leasingu to właścicielem nie jesteś Ty tylko ten kto wyłożył kasę. Nie znam się na tym zbytnio ale tak na logikę Mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

A ile wg Ciebie jest warty ten 37letni traktor? Myślę, że w tej cenie prędko napaleniec się nie  trafi


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

raczej prądowy, może do lamp roboczych

podnośnik zwykły, widać nawet dźwignię przy fotelu


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Nie wiem jak teraz ale wcześniej beta była dobrą firmą więc wszystko co ma beta w swej ofercie to jest ok.fakt cena za pare kluczy wysoka ale za jakość się płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, hardkor113 napisał:

Mogę ci polecić klucze sata , 4 lata i grzechotki ok ,  nie pasuje mi w nich ze są płaskie mogłyby być odgięte 

  http://allegro.pl/sata-zestaw-12-kluczy-z-podwojna-grzechotka-09066-i6600645652.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

Wiecie co jest w tym najlepsze? Jak jeden z drugim da się złapać na wędkę to siedzi cicho, sąsiadowi nie pokaże, bratu też nie, bo boi się że mu ktoś może traktor podkupić, bo skoro traktor za pół darmo to sąsiad tysiąc więcej da, biznes zrobi, a ja dalej z stara c360 będę się użerał. Dopiero jak widzi że obudził się z ręką w nocniku to wielki krzyk na cały kraj że go oszukali

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj