Polecane posty

Agrest    25259

Czyli jak handlarz napisze 8 ton hamulec najazdowy to kombinowane?  Pierwsza rejestracja przejdzie, ale przy kolejnym przeglądzie mogą być problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9113

Wpisałem podstawe prawną - DMC 5ton dla przyczep zarejestrowanych po raz pierwszy przez 1968 rokiem.

Kwestia jeszcze, co pisze handlarz w ogłoszeniu, a co ma przyczepa w dokumentach, bo to mogą być dwie różne kwestie.

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25259

Czyli jak piszesz około 3,5 tony ładowności. Dzięki.

A jak z cofaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9113

Część przyczep ma tzw automat cofania, nie wiem, jak to działa, ale nie trzeba wajchować. Niestety, niektóre nie mają. Nie mam takiej przyczepy, nie wypowiadam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek88    128

Przecież pisze że tur dodany tylko do zdjęć, że też mu się chciało go podpinać:D

Traktor niby nigdy nie pracował z turem a adaptację ma?  Pewnie ktoś sobie założył ot tak dla picu, a może mocy przez to ma więcej:8_laughing:

Dobry bajkopisarz szuka naiwniakaO.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Większych bzdur to w życiu nie słyszałem. Ma tura ale nigdy w nim nie pracował xD dodatkowo ta maska. Facet sam siebie pogrąża i ceni go jak żyd za matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pomijam już cenę i tego tura. Luke 16 w tym case jest tyle pustego miejsca z przodu maski, że komuś udało się tak nisko zejść? Radosna twórczość szalonego norwega czy już nasza ułańska fanazja? :D Listwa zaczepu do sprzedania oddzielnie na innej aukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Jest tam trochę miejsca ale musiał położyć też chłodnice, albo dać mniejszą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9113

Widziałem już Case z taka maską, nie wiem, czy nie jest to fabryczna twórczość, a nie jakieś podwórkowe rzeźbienia. Znam sporo osób co mają tura w nowych ciągnikach a służy on do rozładowania kilku BB w roku i tyle. W sumie - nie używany, ale kto bogatemu zabroni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ma z przodu obciążniki a to raczej zbędny balast gdyby ciągle miał z nimi pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    320

Ja szukam, ale wolę unikać takich wynalazków

 

https://www.olx.pl/oferta/plug-vogel-noot-4-3-gassner-keverland-CID757-IDpWp5d.html

W tym facet mówi, że nic do wymiany nie ma, tylko widzę, że lemiesze są bez dłut.

 

https://www.olx.pl/oferta/plug-vogel-noot-CID757-IDpzLOR.html

Ten coś naprawiany między 1. a 2. skibą, koleś mówi, że 4 czy 5 piór możnaby wymienić (więc pewnie i więcej się znajdzie do wymiany)

Jakieś opinie o tych pługach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

ten case raczej ma fabryczną maskę, podobny patent był też w MF


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
54 minuty temu, sladan napisał:

Ja szukam, ale wolę unikać takich wynalazków

 

https://www.olx.pl/oferta/plug-vogel-noot-4-3-gassner-keverland-CID757-IDpWp5d.html

W tym facet mówi, że nic do wymiany nie ma, tylko widzę, że lemiesze są bez dłut.

 

 

Jakieś opinie o tych pługach?

Jak ja szukałem to byłem u niego i powiem że stan zadowalający tyle że szukałem ze zmienną szerokością orki. Czego konkretnie szukasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    320
2 godziny temu, PRIMO napisał:

Jak ja szukałem to byłem u niego i powiem że stan zadowalający tyle że szukałem ze zmienną szerokością orki. Czego konkretnie szukasz? 

Szukam czegoś na lekkiej ramie, zabezpieczenie może być kołek. Wystarczy mi 4x40, nie musi mieć więcej. Do traktora 6cyl, 105 koni. 

20 minut temu, jahooo napisał:

Wydaje się być dość ciężki. Jak z częściami do takiego czegoś? 

Jutro zamierzam tego vogel&noota na pelnych odkladniach obejrzeć

Edytowano przez sladan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9113

Dziś elementy robocze można dostać praktycznie do wszystkiego i to w przyzwoitej jakości, na zamówienie. Odkładnie wyglądają jak Fenet/Steeno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    320

Widziałem, jakoś nie przemawiają do mnie tego typu wynalazki. Brak ścinaczy czy przedpłużków, płozy też już słabe się wydają. Wygląda na masywny bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj