Polecane posty

kiko80    26

ogladalem traktor wystawił za 74 za godz 78 4 koła  do przodu.prasa stan ok

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turok    73
Przed chwilą, kiko80 napisał:

ogladalem traktor wystawił za 74 za godz 78 4 koła  do przodu.prasa stan ok

 

Wszystko chodziło trochę zewnątrz była zniszczona ale 3 dni roboty i jak nowa wygląda ( sąsiedzi myslieli ze nowa kupiliśmy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turok    73
10 minut temu, kiko80 napisał:

ok dobrze wiedziec.A jeszcze jedno to jest Łask czy wioska obok 

już nie pamiętam kupiłem ja 2 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16
3 godziny temu, kiko80 napisał:

Panowie ktos kupował sprzet od tego goscia z łasku.Co mozna o nim powiedzieć                                                                           https://www.olx.pl/oferta/massey-ferguson-6270-z-2002-roku-CID757-IDqGcEh.html#d25ae8e6ed                        

Byłem kilka razy u niego to jest miejscowość ok 20 km od Łasku w stronę Wadlewa. Miejscowość to Kociszew. Ogólnie to jak prasy facet ma naprawdę ładne tak o ciągnikach bym tego nie powiedział. Często odmalowane i przypicowane do sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    320

Panowie poszukuję jakiegoś pługa 4 obrotowej w rozsadnej cenie. Może ktoś coś wie? Posiada na sprzedaż?

Myślę, że przedział cenowy tak do 11-12k max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turok    73
1 minutę temu, sladan napisał:

Panowie poszukuję jakiegoś pługa 4 obrotowej w rozsadnej cenie. Może ktoś coś wie? Posiada na sprzedaż?

Myślę, że przedział cenowy tak do 11-12k max

Jakie województwo ci interesuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    320

Jestem z lubelskiego.  Ale jeśli będzie trzeba, to i kawałek dalej się pojedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turok    73
37 minut temu, sladan napisał:

Jestem z lubelskiego.  Ale jeśli będzie trzeba, to i kawałek dalej się pojedzie

A to za daleko bo ja jestem z opolskiego

Kolega ma na sprzedaż pług Akpil KM 80 z roku 2012 chce za niego 12tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko80    26
3 godziny temu, Luke16 napisał:

Byłem kilka razy u niego to jest miejscowość ok 20 km od Łasku w stronę Wadlewa. Miejscowość to Kociszew. Ogólnie to jak prasy facet ma naprawdę ładne tak o ciągnikach bym tego nie powiedział. Często odmalowane i przypicowane do sprzedaży.

dzieki za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czemu ludzie robią zdjęcie odkładni z góry skoro ona tam się najmniej wydziera? Ze zdjęcia 8 mm a poniżej grubość liścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

za tyle to można celować w rcw5, za 8-10 coś przyzwoitego da się wygrzebać, kilka setek na jakieś ewentualne poprawki


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    635
20 godzin temu, sladan napisał:

Panowie poszukuję jakiegoś pługa 4 obrotowej w rozsadnej cenie. Może ktoś coś wie? Posiada na sprzedaż?

Myślę, że przedział cenowy tak do 11-12k max

https://www.olx.pl/oferta/packomat-kverneland-plug-lb-ld-CID757-IDkQbjy.html#f1c677d4a5

Dzwoń do faceta ma dwa pługi 4 skibowe kvernelanda jeden jest raczej nie w twoim przedziale cenowym ale ma jeszcze jeden to chyba coś koło 12 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    320

Tego rabe to właśnie kojarzę, że stoi już długi czas. Pewnie właśnie nie chce zejść z ceny, że tak długo stoi... I te elementy jakieś takie jak od kowala :)

hardkor113 dzięki za info, zadzwonię na pewno

Edit: dzwoniłem, chce 13600, elementy już w słabym stanie

Edytowano przez sladan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25259

Słuchajcie koledzy - od czasu do czasu w tym wątku pojawiały się informacje odnośnie rejestracji przyczep.

 Trafiają się w aukcjach przyczepy z papierami 8t i hamulcem najazdowym. Wydaje mi się, że ktoś kiedyś pisał, że  u nas taka rejestracja nie jest możliwa. 

Wiecie jak to jest dokładnie z hamulcami najazdowymi?

I drugie pytanie - nigdy nie miałem takiej przyczepy, czy prawdą jest, że nie da się cofnąć taką przyczepą, bez uprzedniej wysiadki i przestawienia jakiejś dźwigni?

Żeby nie lajkować ogromu odpowiedzi, za wszystkie z góry dziękuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9113

Z tego co pamiętam przyczepa z hamulcem najazdowym tylko do 3,5t dmc. Większa musi mieć hamulec pneumatyczny albo hydrauliczny na obie osie. Forum Norcom się kłania w tej kwestii

 

Dział III, Rzdział 4: Hamulce, § 14, pkt 7:
7. W przyczepie o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t,
przeznaczonej do ciągnięcia przez pojazd,
którego dopuszczalna masa całkowita wynosi nie mniej niż 1,33 dopuszczalnej
masy całkowitej przyczepy, dopuszcza się
hamulec roboczy typu bezwładnościowego (najazdowy), działający co najmniej
na koła jednej osi; warunek stosuje się również
do przyczepy o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 5 t,
zarejestrowanej po raz pierwszy przed dniem
1 stycznia 1968 r.

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj