Polecane posty

sumek666    5084

@pawelec1997 Tak. Mam same rozproszone. Tutaj popełniłem błąd. Z tylu rozproszone nie przeszkadza. Do przodu mam widoczność taka dobra na ok 20-30 metrow. Mam już zakupiony reflektor LED 70 W który świeci efektywnie ok 50-75 m wg producenta. Będziemy przerabiać.  

Teraz jestem ciekaw jak to by działało w rolnictwie:

http://allegro.pl/lampa-panel-led-light-bar-288w-12-24v-luk-23500lm-i6715021301.html

 

@tomek73 ja u nich kupowałem wszystkie lampy ale czekałem na promocję i darmowa wysyłkę :)

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wini    59

ten panel kusi, teraz na allegro sa przecenione, ale ciekawe jak swieca i jak z trwałością, moze lepiej byłoby kupić kilka zwykłych lamp. Przy szkodzeniu wymieniasz tylko jedną, a nie cały panel za 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883
1 godzinę temu, tomek73 napisał:

http://allegro.pl/panel-led-lampa-robocza-halogen-36w-12-24v-cree-i6268263934.html   Mam takie na przodzie to używam je z  długimi światłami dają niesamowicie. Widzę  że trochę staniały. w Galerii mam innych zdjecie to mega zadowolony jestem.

Te rozproszone to nie zbyt dobry pomysł, lepiej skupione i rozproszone.

A zakłócenie na radio występują, czy nie masz problemu z tym, bo sam za takimi się oglądam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Powiem tak... zakłócenia nie powstają w wyniku tego jakie LED'y zamontujemy. Winna jest istniejąca instalacja elektryczna w pojeździe (obojętnie czy to samochód, łódź, motocykl czy ciągnik). W internecie można spotkać również przypadki jak po zamontowaniu "świateł LED do jazdy dziennej" (kto te gówna dopuścił do użytku ku**a) powstają zakłócenia w oryginalnych radioodbiornikach samochodowych. Wiem, że można zamontować jakieś filtry antyszumowe. Drugą opcją jest stworzenie zupełnie nowego obwodu elektrycznego do zasilania LED. Może zadziała.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamson330    48
solek01    209

to kupować te panele ze światłem skupionym czy rozproszonym?

Które lepiej świecą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam

Panowie mam pytanie ile szerokości ma ursus 1224 ???

We wniosku na młodego podałem brone talerzowa tolmet z hydropakiem 2.5 m i nie wiem czy nie będzie za wąska do tego ciagnika ?? Pracuje może ktoś takim zestawem, da radę z takim agregatem i siewnikiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Panowie, może ktoś jest z Warminsko mazurskiego NBR/NBA/NLI/NE i zna jakiegoś elektryka, który robi na wyjazdy? Mogę przywieźć, odwieźć. Do starego zetorka nie mogę u siebie nikogo znaleźć, już wszystkich obdzwonilem, objezdzilem i albo nie ma czasu, albo za granica, albo przyjechać ciągnikiem, albo miał już jechać i nagle kuźwa telefonu nie odbiera, szlak mnie trafia. Jakby miał nowszy ciągnik, to albo serwis, albo w łeb sobie strzelić.

@ up

Wiki podaje szerokość niecałe 230, tylko to pewnie na oponach 34. A czy da radę, to raczej tak. Z większym to juz może być roznie-w robocie jest 1634 i tolmet 3m, z pakerem, bez hydropaku, to zależy od ziemi, ale miejscami wcale za lekko nie ma

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj