Polecane posty

Gość Luke16   
Gość Luke16

Agregat uprawowo-siewny to albo 2,5m albo 3m. Tak jak napisał Mikruss na 2,7m szkoda kasy. Chociaż u mnie w okolicy masę ludzi takie pokupilo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

2,7 to strzał w kolano, jak już pisali wyżej koledzy do ścieżek ni jak spasować

albo kupuj 2.5 albo 3m, bez problemu zmienisz rozstaw siewnika, a i w przypadku zmiany siewnika będzie prościej z kupnem


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1450
1 godzinę temu, lexiflexi napisał:

mam siewnik 2.7 którego nie chce zmienić bo jest bardzo dobry

Na 80 KM optymalnym agregatem jest 2,5 m, skoro siewnik zostaje to wystarczy w nim dwie skrajne redlice zamknąć/zdemontować- i masz poznaniaka 2,5 m. Agregat 2,5m jest bardziej uniwersalny od 2,7,dopasujesz inne siewniki niż poznaniak, w razie czego szybciej go sprzedasz i da się w takiej szerokości prosto ścieżki robić. Będziesz żałował że kupiłeś 2,7 m...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4401

To jest jeszcze nic,mam tam nie daleko i znajomy pracował tam.DŁUUUUUUUUUUUUUGO by opowiadać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

www.olx.pl/oferta/super-mocny-halogen-16-led-48w-lampa-robocza-czesci-landini-fendt-fiat-CID757-IDpB1Fj.html#98e37a20ae

co sądzicie o tego rodzaju lampach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamson330    48
pawelec1997    30

szczypka, Mam te lampy naprawdę ładnie świecą,nawet niema porównania z żarówką h3,ale jest jeden minus,zakłócają radio.

 

Edytowano przez pawelec1997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

trochę tanie mi się wydają ale chyba zaryzykuję te co mam teraz się do niczego nie nadają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6097946121

Polecam takie. Mam i sobie chwale. 

Problem z radiem też mam. Wiem, że taki sam problem jest w maluchy jak założy się nowe radio i włączy lampy. Należy założyć wtedy jakiś reduktor szumów czy jakoś tak. Jest to do ogarnięcia ale nie wiem dokładnie jak. Na pewno w Google znajdziemy odpowiedź. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec1997    30

szczypka.Czy ja wiem czy takie tanie,na allegro taką lampę można już dostać za 39 zł sztuka.

sumek666.Te 9 ledowe też są spoko,co do radia to najwyżej puszczać muzykę z pendriva albo karty sd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec1997    30

Gdzieś tak czytałem,że fale radiowe tylko zagłusza,ale ja  jeszcze nie próbowałem bo mam stare radio na płyty.

sumek ta 80-tka w nocy pewnie wygląda jak choinka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj