Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
soltys48    19710

nawet wymieniając wszystkie groty w zamienniku wydaje mi się,ze warto

23 minuty temu, benio1967 napisał:

sołtys ,po kraju jak wożą to płaciłem 3.50-4 zł za kilometr na rękę.

MI krzyknął 6 bez kwitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Soltys wrzuc na giełdę.  Znajomy szukal transportu ale z francji to 2 miechy zanim w normalnej kasie kombajn przywiozl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexiflexi    20
1 godzinę temu, jahooo napisał:

Ten to na 100% nie, od tego sprzedawcy trzymaj się z daleka

A czego to tak ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

Bo to tanie graty wypicowane by ładnie wyglądać a mechanicznie lepione na puszki po piwie. Po jednym sezonie wyłazi zazwyczaj jakiś szwindel na ciężkie pieniądze a gwarancja jest tylko do wyjazdu za bramę a potem się nie znamy.

Znam to z opowieści kilku osób co u tego gościa robiły i kilku co kupiło od niego ciągnik. 

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexiflexi    20
1 godzinę temu, jahooo napisał:

Ten to na 100% nie, od tego sprzedawcy trzymaj się z daleka

A czego to tak ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexiflexi    20

Znakjomy kupił w lecie c360 za 7 tyś ... Była wizualnie do roboty ... Nie miała zaczapu dolnego a później wszystko wyszło co kupił ... Było tak rozwalone ze nie było do czego zaczapu przyspawac w mowa przykręcić i koło opasowe chodziło przez jakieś 2 miesiące w przód i w tył na około 1 cm ... Gdy wal pękł okazało się ze nawet nie ma co remontować tylko silnik do wymiany ... W przypadku tego zetora nie wiadomo czy jest on rozwalony a może ktoś go żeby szybciej sprzedać odpicowal?  Z zdjęć nic się nie można przyczepić jak to w sumie zawsze bywa ...w przypadku sześćdziesiątki tam na zdjęciach było widoczne co nie tak jest ... Ale jednak zastanawia mnie czego ten egzemplarz na olx ma aż prawie 47 tyś wyswietlen ... Zastanawia mocno jednak bez ogledzin nic się nie wskura ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chyba ktoś celowo nabił te wyświetlenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Ostatnio z tymi wyswietleniami są cuda na kiju. Ale w dużej mierze wbijają to też jakieś banki, ubezpieczenia, ankiety itd. do celów wystawiennych uzywam drugiego numeru bo jak słyszę że z jakąś ofertą dzwonią to od razu blokuje numer bo odgonić się nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

Jak ogloszenie jest odświeżane przez kilka miesięcy to możliwe,kiedyś na ciągniku miałem ponad 2 tys wyswietleń przez dzień,a Kalinowice pod Zamościem lepiej omijaj-oglądanie nic nie da,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
2 godziny temu, Thomas2135 napisał:

Chyba ktoś celowo nabił te wyświetlenia. 

Na pewno kumpla tak w ciula robiliśmy w dzień 3,5tys wyświetleń , podpuszczaliśmy go podnieś cenę bo tyle wyświetleńxD

a wystarczy f5 .....i do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pamiętam to. Młotek na f5 i heja? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexiflexi    20

Dzięki za porady. .. Szukam coś koło 80 koni ale zakup dopiero za rok lub dalej zależy kiedy dostanie na młodego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexiflexi    20

Może źle się wyraziłem :D Kupno ciągnika będzie uzależnione kiedy dostanę młodego ... chciałbym na młodego wziąść pługi obrotowe 3, przyczepe 6 talerzówke 2.5 i agregar uprawosiewny 2.7 :D A ciągnik wtedy za swoje kupiłbym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Co wy  macie z tymi agregatami 2.7 przeciez to strata kasy.

Btw na tyle maszyn 100 tys zl to raczej troche malo na w miare sensowny sprzet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexiflexi    20

nie mam poznaniaka a za 100 tys można dostać sensowny sprzęt na luzie 20 tyś wystarczy na agregat i talerzówke ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj