Polecane posty

soltys48    19680
Dnia 15.11.2017 o 18:57, Wiktoria22 napisał:

Czy ktoś stosował ten preparat na wołka zbożowego? Jest napisane ,że trzeba wszystkie tabletki zużyć po otwarciu opakowania i trochę mnie to zniechęca...
 http://allegro.pl/quickphos-srodek-na-krety-trucizna-nornice-ge-1kg-i6489230004.html

 

Używałem i używam, otwierasz używasz i zamykasz szczelnie działa dobrze-pamiętaj żeby trzymać to z dala od istot  żywych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1447
2 godziny temu, rafalus8 napisał:

https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-dla-wymagajacych-producentow-nowy-janpol-CID757-IDkOknc.html Panowie co powiecie na temat tego agregatu, warto inwestować w coś takiego na 8ha zbóż?

Na 8 ha? No jeżeli masz wolną gotówkę to kupuj, idź za modą :)  Inna rzecz, jak ktoś w tytule ogłoszenia napisał "AgReGaT", albo "Rozsiewacz nawozu dla Ciebie nie kupuj urzywki stać Cie na Nowy" to poważnie takiej oferty bym nie traktował

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

MF675 ja na taki sam areał obsiewu dałem za agromasza 2,5m z packerem ponad 11 tyś zł i chyba przeinwestowalem :D a tak na serio lepszej rzeczy u nas nie ma do uprawy ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalus8    101
problem polega na tym że muszę kupić jakiś agregat tylko zastanawiam się czy kupić uprawowy czy uprawowo-siewny, z używanych to w zasadzie tylko uprawowe można znaleźć, uprawowo siewnych jak na lekarstwo, chyba że jakieś brony wirowe ale tych nie biorę pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Dlaczego nie?

Czy taki agregat jak wyżej, pójdzie bezpośrednio po oborniku i orce czy będzie się zapychał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

 O  tym sprzedawcy już było kilka razy na forum,ja u niego już chyba ze 3 lata temu miałem dogadany kombajn a jak zajechałem kupić to podniósł cenę-więcej tam NIE ZAJADĘ.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan34533    26

po oborniku to pójdzie gruber a nie kultywator, a tak nawiasem to niektóre manufaktury nie wiedzą co znaczy słowo agregat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalus8    101
ja dzwoniłem też to z wałem strunowym 5800 z dostawą, brony wirowe są w porównaniu do takiego agregatu o połowę droższe, a jak tańsze to z reguły do remontu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151

jeśli masz wszystko koło domu to odpuściłbym taki agregat, wykonanie na odwal zobacz chociażby haki mocowania siewnika xD

szukaj większego uprawowego albo coś solidniejszego bez hydropaku i na to siewnik nadbudowany


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

Żaden z tych agregatów poniżej 10tys nie jest wykonany za solidnie. Znajomy kupił agregat z firmy Batyra i po kilku hektarach wieżyczka mu tylko została przy ciągniku, a reszta na polu.  Sporo też zalezy, co wymagasz od agregatu w tej cenie, chcesz jakości, kup sobie Unię za 20 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    208
rafalus8    101
czyli zamiast uprawowo ziemnego lepiej kupić uprawowy? https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowy-agrofactory-3-2m-hydr-skl-unia-expom-bomet-CID757-IDpzKFL.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1151
5 godzin temu, jahooo napisał:

Żaden z tych agregatów poniżej 10tys nie jest wykonany za solidnie. Znajomy kupił agregat z firmy Batyra i po kilku hektarach wieżyczka mu tylko została przy ciągniku, a reszta na polu.  Sporo też zalezy, co wymagasz od agregatu w tej cenie, chcesz jakości, kup sobie Unię za 20 tys

no bez przesady, za AM 3m tyle nie zapłaciliśmy, a jakoś daje radę

Batyra też jakoś się trzyma, może lakier szału nie robi


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9192

Batyra - mam i użytkuje i niestety jakość spawów taka sobie. A co do innych to wykonanie na poziomie ceny. Albo konstrukcja albo materiał niedomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680
7 godzin temu, jahooo napisał:

Żaden z tych agregatów poniżej 10tys nie jest wykonany za solidnie. Znajomy kupił agregat z firmy Batyra i po kilku hektarach wieżyczka mu tylko została przy ciągniku, a reszta na polu.  Sporo też zalezy, co wymagasz od agregatu w tej cenie, chcesz jakości, kup sobie Unię za 20 tys

Zapoznaj się z ofertą i opiniami o

http://spaw-met.net.pl/

ma 2,5 M z wałem rurowym(zdjęcia w galerii)i naprawdę z czystym sumieniem moge polecić każdemu!!!Waga wysoka jakość wykonanie jak na cenę suuper-mnie kosztował 680 brutto z transportem ale mam bliziutko.....

4 godziny temu, solek01 napisał:

np awaryjność i jak ktoś już wyżej napisał hydraulika a w zasadzie jej cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

gdzie case 5140 jest tańsza od case 1594-chyba żle czytam ogłoszenia.Mam 1694 i chętnie przy zamianie na 5140 władimirca dołożę

Edytowano przez benio1967

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

sołtys ,a czym się różni 1594 od 1694,a staniał bo jestem na liście na modernizację małych gospodarstw i kasa potrzebna na co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

mocą??Czymś jeszcze??Szczerze to nie wiem bo się nie interesowałem.

Tak na serio jakbyś z taką ceną wyszedł wcześniej może byśmy pohandlowali bo szczerze kombajn mi się podoba przynajmniej ze zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj