Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

/www.agrogrosik.pl/maszyny-rolnicze/ciagniki-ursus/6450/ursus-1134

cena lekka przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtrac8244    441

@ up No przecież w tych pieniądzach to coś fajnego zachodu by już co z tego ,że z lat 80 ale jak tylko sprawny i nic mu innego nie dolega to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

dziś oglądałem mf 590 z turem 3 sekc koło Siedlec za 26500-masakra,rano jadę 300 km oglądać deutza dx 90 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Napisał, że nowa ponad 40 tyś :D  95 rok, więc jeszcze może cena była przed denominacją :D  Jeszcze trochę ją po sprzedaje


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 godzin temu, benio1967 napisał:

dziś oglądałem mf 590 z turem 3 sekc koło Siedlec za 26500-masakra,rano jadę 300 km oglądać deutza dx 90 .

Powodzenia w znalezieniu niezajeżdżonego deutza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

Deutz był w miarę,ale miał zajeżdżoną skrzynie i nie kupiłem-szkoda zrobionych prawie 700 km i 10 godzin w samochodzie.Ciągnik stoi koło Żuromina,okolice Siemiątkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
41 minut temu, Thomas2135 napisał:

Powodzenia w znalezieniu niezajeżdżonego deutza.

Czyli co , z zasady to wszystkie są zajeżdżone ? Czy po prostu mało wytrzymałe ? Pytam z czystej ciekawości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W budżecie do 40 tyś nic godnego uwagi nie mogłem znaleźć. Maszyny twarde i proste, ale mocno wysłużone a ceny części do skrzyni biegów bardzo wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

nie wszystkie,ale tutaj facet mnie przez telefon oszukał bo miała być zablokowana dżwignia od zmiany biegów to się zdarza i z tym bym poradził a jak zajechałem to zobaczyłem że biegi na pusto normalnie wchodzą a po zapaleniu włączeniu biegu silnik gaśnie,miał być dekiel nie ruszany,a zauważyłem pod nim świeży silikon i zdejmowana była kabina,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaa , bo cała reszta to oszukać nie potrafi :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Dionizy Ja potrzebuje ale biorę w komplecie z ciągnikiem. Na co chcesz wymienić pług, za mały ?? ??

Edytowano przez Rolnik_z_Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

A przeczytałeś co napisałem,na czym miało polegac te uszkodzenie ,a jakie bylo-z małpą na rozum się mieniać nie muszę bo mam swój,a jak ty skorzystałeś z jej oferty to się tym nie chwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj