Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
benio1967    153

sołtys ,choć jak pisałeś 1055 było nie idealne,ale za 28 tys.poszło,a kombajn 514 też pójdzie bo jest w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja nie wątpiłem, że sprzedasz tylko o samo określenie stanu technicznego chodziło. 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9108

Gdybym miał tyle kasy to sam bym tego E-414 wziął, bo na zdjęciach nie wygląda najgorzej a wyposażenie jak na ten model niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401
23 godziny temu, izydor6280 napisał:

przebieg to chyba tylko na liczniku, cały tył obdarty z farby, pod spodem pewnie to samo, po bułki do sklepu raczej nie jeździł

 

Ciekawie pomalowane filtry od paliwa :P, chyba zapomniał ich wymienić przed malowaniem :) 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547
10 godzin temu, benio1967 napisał:

sołtys ,choć jak pisałeś 1055 było nie idealne,ale za 28 tys.poszło,a kombajn 514 też pójdzie bo jest w dobrym stanie.

IHC nie było złe powiem więcej ciekawe ale do ideału dużo brakowało-mi sie podobał

co do fortschritta to cena nie jest zła przynajmniej za wyglad.

Śmieszy mnie tylko to codzienne odświeżanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

Ogłoszenie z 2 dni wstecz nie ma wyświetleń i oglądalności ,a  tak jest z przodu a to kosztuje mało.Trzeba wiedzieć tylko kiedy zakończyć ogloszenie na olx to zwracają kasę na konto-sporo rzeczy tak sprzedaję i uważam to za skuteczny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702
3 godziny temu, corrado napisał:

 

Ciekawie pomalowane filtry od paliwa :P, chyba zapomniał ich wymienić przed malowaniem :) 

Wiesz co , nasza tez takie ma, ten sam rocznik, a nie malowana , bo u nas od nowości. Chyba ktoś je obrócił przy wymianie wkładów i widać od strony silnika były niedomalowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547
14 minut temu, benio1967 napisał:

Ogłoszenie z 2 dni wstecz nie ma wyświetleń i oglądalności ,a  tak jest z przodu a to kosztuje mało.Trzeba wiedzieć tylko kiedy zakończyć ogloszenie na olx to zwracają kasę na konto-sporo rzeczy tak sprzedaję i uważam to za skuteczny sposób.

są są i to sporo.......obserwuję kombajny i  od razu odrzuca mnie takie  odświeżane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

za tyle w lipcu kupiłem ursusa 1134 z klimą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Zwykła synchronizowana skrzynia i tylko w miejsce tej wajchy pod kierownicą ma przyciski w dźwigni biegów (patrz mtz 1221/1523 skrzynia opcjonalna 24/12 gdzie by zmienić z żółwia na "królika" musi być wyjęty bieg)  + sprzęgło w przycisku.  Widać pod koniec filmu jak wciska oba przyciski, sprzęgło+ I lub II grupa biegów. Jak kogoś interesuje taka modernizacja proszę patrzeć siłowniki pneumatyczne i elektrozawory/rozdzielacze pneumatyczne w automatyce przemysłowej. Przestrzegam przed cenami tych ostatnich. Pozdrawiam stuart ;) 

Edytowano przez stuart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1543

Mam pytanie odnośnie zetora 9540. Czy sprzęt warty uwagi? Miałby chodzić z turem, pługiem 4x35(zagonowy), agregat uprawowo-siewny 3m, ścierniskowy 2,6m. Tur jedynie załadunku bel i obornika z pryzmy(do obory się nie zmieści). Powierzchnia gospodarstwa ok.25 ha. Co sądzicie o tym modelu? rocznik 99, niby 1200mth od nowości, garażowany. Czekam na pomoc bo szukamy z teściem ciągnika ok. 100 KM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9108

Dużo zależy od ceny tego ciągnika. Opinie są różne , ale ci, którzy mieli tę serię ciągników , twierdzą, że po tyle co stoją w ogłoszeniach, to nie warto. Nie jest to ciągnik uniwersalny, silniki dość paliwożerne . Są problemy w częściami , zwłaszcza do skrzyń biegów.  Dość dobra kabina i ogólnie ciągnik wygodny w pracy.  W cenie 40k PLN (po tyle +/- chodzą) można znaleźć lepsze opcje , chyba że kupujesz od pierwszego użytkownika z pewną historią napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

jahoo potwierdzam Twoje słowa i dodam od siebie, skrzynie biegów awaryjne, sprzęgła też, paliwożerne strasznie i nie ma co liczyć na tanie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121
21 minut temu, Luke16 napisał:

jahoo potwierdzam Twoje słowa i dodam od siebie, skrzynie biegów awaryjne, sprzęgła też, paliwożerne strasznie i nie ma co liczyć na tanie części.

One chyba były robione dla John Deera w ich barwach i sprzedawane na inny kontynent i musiały spełniać ich standardy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, Luke16 napisał:

To jest ciagnik Twojego kolegi handlarza ?? Ma może jakieś ciagniki do sprzedania z 6 cylindrami moc tak od stu kucy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1543

Cena 9540 z turem 3-letnim bodajże 67tys. No właśnie ten dostęp części najgorszy, nie wiem czy juz lepiej proxime 100 kupić nową. Wiecie może czy dalej mają te kredytowanie fabryczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj