Polecane posty

rafix255    39

Dlatego zobacz chłopaku nikt dla ciebie nie chce zle (bynajmniej ja) zetor to nie koniec swiata a sa inne wsietne marki. Częsci kupisz np w Granicie tak jest prawie wszystko, ja sietam zaopatruje i sa ceny do zachodnich ciagników do przezycia.... dobrze sobie to przemysl pojezdzij różnymi ciagnikami z rewersem nawet mechanicznym to sam sie odwrócisz od zetorów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogisiov    9

Właśnie to Renault zwróciło moja uwage. Kiedyś pamiętam byl jakis Case o mocy ok 60 km z roku 91 juz w nowszej budzie też fajna sprawa, ale juz go nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39

mówie ci zalezy kto u Ciebie decyduje Ty czy ojciec ale najlepiej pojezdzic u handlarzy róznymi traktorami. Ty np do zetora mnie nie przekonasz. Mam Case 4220 z turem agram z 1994 roku i jest super a był w cenie zetorów. Renault na MWM są mega. brat ma 105 54 6 cyl 98 albo 92KM silnik chodzi jak w ciężarówce tylko mruczy i bardzo szczedny napewno oszczedniejszy od Case na Cuminsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1439
49 minut temu, rafix255 napisał:

lhttps://www.olx.pl/oferta/landini-7550-renault-case-international-same-zetor-ursus-tur-ladowacz-CID757-IDpJ1iN.html#2432d8bda5

to jest to samo co MF 675, i z turem może warto zainteresowac sie tego typu sprzetem?? cena normalna a stan wiadomo trzeba zobaczyć na miejscu. napewno nie gorszy od zetora

 

Ta... To samo... Nawet nie wiesz jak się mylisz. No chyba że dla Ciebie to samo to podobna kabina i silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogisiov    9

Decyzja jest wspolna choc ciagnikiem pracuje tylko ja i chcemy go kupić juz na dłużej. O silnikach MWM tez slyszałem dobre opinie w okolicy sa Renault z 6 cyl silnikami właśni i też sobie je chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Ten landini to tylko labine i silnik ma wspólny z mf reszta to wlaszczyzna ale tez dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1439

Ogołocony z obciążników i zaczepów, rejestracji też nie widać. Daj sobie spokój z ciągnikiem 45 KM bez przedniego napędu za 30 000 zł. To delikatnie mówiąc nierozsądne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogisiov    9

W moich warunkach naped jest  niepotzrebny , a ciagnik o mocy max 60 km mi wystarczy bo bedzie to nasz jedyny ciagnik w zastępstwie za c-360. A z tym egzemplarzem nie ma co polemizować , widać ze typowe podszykowanie i brak wielu elementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25258

Napęd jest zawsze niepotrzebny dopóki się choć raz nie jechało z napędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Jeździłem kiedyś u znajomego taką 30-tką z przebiegiem poniżej 1000mth - szczerze - gorzej skrzynia/most rzęzi i gorzej zarzygana niż te z lat 60/70 z nieznanym przebiegiem, szmelc i tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
9 minut temu, Agrest napisał:

Napęd jest zawsze niepotrzebny dopóki się choć raz nie jechało z napędem.

święte słowa jak zapomnę włączyć przedni to czasem nawet nie ruszy tylko grzebie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196
@agrest dobrze mówi z tym napędem. @gogisiov jak juz szukasz czegoś na dłużej to patrz na. sprzęt 4x4 co do marki to na używanych to bardziej na stan bym patrzył a nie na markę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    784

Zależy jak ciągnik dociążony. Jeździłem w pewnym gospodarstwie Zetorem 7711 i z dłużycą do bel podjeżdżał spokojnie pod stromą górę, a Deutz Fahr Agroplus 85 w takiej samej sytuacji ma bardzo ciężko jeśli się nie włączy napędu.  Ale jednak napęd to napęd - gdy już się w tym drugim go włączy to jest nie do zatrzymania, wszędzie wjedzie i (prawie) zewsząd wyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7878

Klimek przecież to normalne że ciągnik 2WD będzie szedł pod gurę czy w obciążeniu a 4WD bez załączonego przodu nawet nie ruszy jak ma ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

To jak Panowie doradzacie tak w kwestii ciągników, to podajcie coś koło 90KM w cenie około 60 tysięcy brutto chociaż powyżej 95 rok, w stylu renault ares 540-550 bo zetor 7340 mógłby być ale niestety nie stać mnie, chyba muszę kupić John Deere:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyzek    13

Oglądał ktoś może przypadkiem te sztuki? Warte zainteresowania? Ten ze Szczuczyna wystawiony jest już bardzo długo. ale sprzedawca deklaruje się, że może wpisać na fakturze, że nie posiada wad ukrytych (według ogłoszenia w pełni sprawny).

https://www.olx.pl/oferta/claas-celtis-446-rx-456-CID757-IDo8AVo.html

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-claas-cetlis-436-z-turem-446-456a-426-renault-fendt-CID757-IDlIKek.html

Potrzebuję pilnie traktora 80-95km, najlepiej z turem, w cenie 75-95 tysięcy. Woj podlaskie lub mazowieckie. Może ktoś coś? :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146
18 godzin temu, Gogisiov napisał:

https://www.olx.pl/oferta/ursus-c-330-m-700mtg-jak-nowa-1991rok-2812-massey-ferguson-235-255-CID757-IDpwqub.html#28b74e161c 

 

Ale to jest mistrzostwo :D Ciewaw jestem z kąd gość wytrzasnął taki egzemplarz

przebieg to chyba tylko na liczniku, cały tył obdarty z farby, pod spodem pewnie to samo, po bułki do sklepu raczej nie jeździł


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

A o takich modelach i pochodnych(nie mówię o konkretnych egzemplarzach) warto pomyśleć?  Który jest w teorii najmniej problematyczny? Chodziłby sobie w ciężkich pracach na jakieś 25 ha aktualnie, transport i ewentualnie 1 dawka nawozu do rozsiania wiosną. I czy w tych cenach ok. 60 tys zł idzie kupić coś normalnego czy to jakieś największe padła wybrałem z całego internetu :)

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-traktor-landini-massey-ferguson-6245-mf-6255-CID757-IDm4Yn0.html#e44feaf21a

https://www.olx.pl/oferta/john-derre-6400-masseu-ferguson-deutz-zetor-fendt-case-mtz-ursus-CID757-IDpI5CD.html#9329c76ad8

 

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-ares-550-95-km-ID6zd9Bj.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Edytowano przez koczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj