Polecane posty

rafix255    39

jak piekny ten Dominator widać ktos miał jakis niemiec na własny uzytek we własnym 8 hektarowym gospodarstwie. Pewnie kupił nowy bo ten był za mały.... tak wygladał sprzedajacy kiedy odjezdzała z nim laweta do polski: image.png.db7e16decb0e353e3674c8fd63387369.png

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39

Własnie jestes kolego w błędzie. oni.. na zachodzie wiedzą że tam... daleko na wschód w damasławku ich sprzęt dostanie nowe.. lepsze zycie heheheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Ceny dominatora sie zachowuja podobnie do zetora 7211 czyli im starsz to zamiast taniec drozeje.....ot ci taka ciekawostka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Ładny przeskok @soltys, z senatora takie claasy oglądasz ładnie się inwestuje :)

A jak tam mój temat? Tak, wiem że truje d*pę :) Bo jaśnie nam panujący przelali zaliczkę dopłat, to muszę czym prędzej pokupowac co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

można trafić dominatora 85 lub 80 za 20 tys i kilka lat można spokojnie kosić -stare ale sprawdzone,a jak mają jeszcze dobry napęd kosy to prawie bezawaryjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687
17 minut temu, daron64 napisał:

Ładny przeskok @soltys, z senatora takie claasy oglądasz ładnie się inwestuje :)

A jak tam mój temat? Tak, wiem że truje d*pę :) Bo jaśnie nam panujący przelali zaliczkę dopłat, to muszę czym prędzej pokupowac co trzeba.

Żaden przeskok, po prostu zrezygnowałem z zakupu ciągnika większej mocy i w tym sezonie stawiam na wydajniejszy kombajn-ale........o co najmniej 100tysi tańszego niż ten z Damasławka, a że oglądam wszystkie kombajny jakie są wstawiane to i takie smaczki się trafiją^_^

A co do naszych spraw to miesiąc już minął??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

nie ten budżet mnie interesuje kombajn do max max'ów 70 tysi, a jeśli chodzi o dominatory to seri 8X ,9X,1XX odpadają , mam mało ziemi i np 78 starczyłąby mi w zupełności, po za tym te z wyżej wymienionych serii są mocno wyeksploatowane.....

Miałem bliziutko siebie łądną 86 na hydrostacie i mercem spóźniłem się o parę godzin poszedł za 61 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Ja zrozumiałem, że w ciągu miesiąca, nie że za miesiąc, więc myślę napisze :)

Jakbyś małego dominatora kupił u za parę lat sprzedawał to też daj znać :)

@rafix

To są tajne rzeczy, musiałbyś mieć certyfikat dostępu do informacji co najmniej niejawnych :) Gruby zakup-siedzenie to ciagnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

teraz planuje zakup na dłużej, areał mi się już znacząco nie powiększy to i zmiana nie będzie potrzebna chyba,że trafię trupka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Serie8x sobie daruj. Ma krotkie ogiery i gubi ziarno. Lepiej wypada 76 i 78 mimo ze maja 4 ogiery ale duzo dluzsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517

Zawsze możesz zakupić naklejkę Bizona, i mało tego koniecznie przywiezioną przez kuriera PEWEX. Może poczuje klimat?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9205

Ja bym na twoim miejscu Sołtys szukał JD (np seria 10xx czy 9xx/0  albo Dominatora 85 na hydrostacie. JD są dość trwałe , a Dominator 85 z hydrostatem - kosiłem, fajny sprzęt, bardzo wydajny.

Znajomy ma MF 34 z hederem powerflow czy jak mu tam, z taśmą w hederze. Nie trzeba stołu do rzepaku. Jakbys poszukał, to w 70 tys coś się znajdzie w rozsądnym stanie. Ma hydrostat, komputer z czujnikami strat, centralną regulację w joystick-u wszelkich parametrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Deutz-fahr może, bo do Bisiona podobny (a właściwie odwrotnie) i kolor pasuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj