Polecane posty

jahooo    9199

Pan wpłacić zaliczka, my przysłac maszyna

Przez telefon się kapniesz, że rozmawiasz z naciągaczem, a tak wszystko przez e-mail, ładnie pięknie ze wzorca napisane. To się nazywa "przekręt nigeryjski" tylko ma różne formy w necie.

Ja zawsze wciskam "zgłoś naruszenie" jak widzę takie kwiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19684

ja już zgłosiłem..........

szukam kombajnu na mace się nie skupiam , i po prawie dwóch miesiącach ręce opadają nie wiem  co Ci ludzie sobie myślą WYSTAWIAJĄC OGŁOSZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No bez jaj . Tyle miesięcy i taka waga ? Jakiś chory był , czy jak ?O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19684
3 godziny temu, zetorki12 napisał:

No bez jaj . Tyle miesięcy i taka waga ? Jakiś chory był , czy jak ?O.o

starsze się kupowało w takiej wadze........ale nie w takiej kasie^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25505

Są jeszcze uczciwi handlarze. Chociaż jeden wie że  dobrze zarabia, chce się zyskiem podzielić i  bez targowania robi upust 23 % xD -  w opisie minus vat od faktury  https://www.olx.pl/oferta/fendt-310-tuz-wom-nie-case-john-deere-ursus-zetor-mf-nh-sprowadzony-z-CID757-IDpIE1P.html#17a5c75f4c

 

A tu super ursus https://www.olx.pl/oferta/ursus-1224-agregat-expom-CID757-IDpqa7X.html#f81e26221f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

Chłopaki z poprzednich stron szukali dobrego fotela do Ursusa, niech do niego piszą, może bez oryginalnego fotela a z takim od c360 będzie można jeszcze taniej. Albo jakby do skrzyni używany olej wlal to byłoby znowu taniej parę stówek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

a co sie dziwicie, gdyby nie bylo amatorów na takie rzeczy to by o tym nie pisał. Wiadomo ze czesto jest opcja dolozenia albo ściągniecia tura  a z oponami.... hmmm panie drogo ale sasiad ja takiego to ja nie bede gorszy, a na opony moze kiedys sie uskrobie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

handlarze dobra kase na maszynach robia i jeszcze takie głupoty piszą,,inny to nowe opony wsadzi żeby sie sprzedał,,ludzie zapominaćie że to on jest dla nas a nie my dla niego,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

A ja jak patrzę na ceny używanego sprzętu to myślę że handlarze robią nas chłopów w c***a i jeszcze się z tego śmieją. Kto to widział, żeby za stare zajeżdżone trupy tylko z nową farbą brać takie kosmiczne pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

To nie kupujcie od handlarzy :)

Z samochodami przecież jest to samo. Skręcony licznik, polerka i fotoshop do ogłoszenia. Do tego oczywiście sprowadzony od pierwszego właściciela, rocznik '40, nie bity, jeździł tylko do kościoła (pracował w małym gospodarstwie) i nie ważne, że 3L diesel (ponad 200konny byk), cena bez felg widocznych na zdjęciu.

Takie ogloszenia się pomija i tyle. A, że takie cały czas są, świadczy tylko o tym, że część społeczeństwa lubi być dymana. 

Np z synem sąsiada rozmawiałem i mowil, że oglądali ciągnik taki jak kupiłem, tylko 5lat starszy i z turbo, ale że wyglądał jak nowy, pomalowany cały, super wyglądał, jak nowka. Chłopak podniecał się najbardziej tym, że ładnie wyglądał, więcej ich nie obchodziło za specjalnie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

To nie kupujcie od handlarzy :)

Z samochodami przecież jest to samo. Skręcony licznik, polerka i fotoshop do ogłoszenia. Do tego oczywiście sprowadzony od pierwszego właściciela, rocznik '40, nie bity, jeździł tylko do kościoła (pracował w małym gospodarstwie) i nie ważne, że 3L diesel (ponad 200konny byk), cena bez felg widocznych na zdjęciu.

Takie ogloszenia się pomija i tyle. A, że takie cały czas są, świadczy tylko o tym, że część społeczeństwa lubi być dymana. 

Np z synem sąsiada rozmawiałem i mowil, że oglądali ciągnik taki jak kupiłem, tylko 5lat starszy i z turbo, ale że wyglądał jak nowy, pomalowany cały, super wyglądał, jak nowka. Chłopak podniecał się najbardziej tym, że ładnie wyglądał, więcej ich nie obchodziło za specjalnie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tyle pieniądzów za stary siewnik z jedną tarczą? :( Kółek dogniatających też nie ma i na lekkiej ziemi posiejesz za głęboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj