Polecane posty

Gość   
Gość

Z tę  cenę nawet jak musisz coś naprawić to warto obejrzeć. Ciapki są droższe a to gówno nie ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

jeśli tylko blacha, jak w opisie to nie ma się co zastanawiać


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2352

Wlasnie dlaczego c330 jest drozsze od np c380 czy 80 to az takie gowno ze kosztuje tyle co 3 razy mniejszy ciagnik 


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

cenę formuje popyt na dany produkt, widocznie ludzie potrzebują jeszcze tych maluchów, tak samo jest np z Zetorami-jakby nie było chętnych płacić za "trochę ulepszoną" C-360 po 40tys.zł to ceny byłyby niższe

te maluchy są najbardziej w badylarstwie niezastąpione

a taką c-385 zastąpisz inną marką, lepszą, wygodniejszą, więc nikt nie zaceni za nią 30tys.zł, skoro za te same pieniądze można mieć coś lepszego

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83
1 godzinę temu, bratrolnika napisał:

cenę formuje popyt na dany produkt, widocznie ludzie potrzebują jeszcze tych maluchów, tak samo jest np z Zetorami-jakby nie było chętnych płacić za "trochę ulepszoną" C-360 po 40tys.zł to ceny byłyby niższe

te maluchy są najbardziej w badylarstwie niezastąpione

a taką c-385 zastąpisz inną marką, lepszą, wygodniejszą, więc nikt nie zaceni za nią 30tys.zł, skoro za te same pieniądze można mieć coś lepszego

I tu być się kolego zdziwił, za głupią 912 ludzie wołają po 25 000.

 

Zobaczcie to https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-autosan-d-46-oryginal-nie-pracowala-w-rolnictwie-fv-23-CID757-IDpBu87.html#e7a418e59d;promoted

Zawsze zastanawiały mnie takie ogłoszenia, czy ktoś nie ma zielonego pojęcia ile to jest warte czy zwyczajnie szuka jelenia...

Edytowano przez kedziorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753
13 minut temu, kedziorek napisał:

I tu być się kolego zdziwił, za głupią 912 ludzie wołają po 25 000.

 

 

są też tacy co 20tys.zł za C-360 cenią, albo 22tys.zł za C-330, cenić a sprzedać to dwie różne rzeczy

a różnica między 912 a 385 sięga czasem 20 lat, więc to też ma wpływ na cenę

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Oczywiście masz rację. Mimo to nie rozumiem, wystawi tego 912 za 25 000, po 2-3 miesiącach nie sprzeda bo pewnie nawet nikt nie zadzwoni ale z ceny nie zejdzie. Cóż ja też bym chciał żyto po 1000 sprzedawać ale płaca 600 i za tyle muszę oddać, uważam że cenę dyktuje klient. Gdyby ta 912 była powiedzmy z okolic 95 roku to jeszcze cenę bym zrozumiał.

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć skąd się biorą tak kosmiczne ceny za średnie Zetory, typu 5211, 7211 itd...?

Edytowano przez kedziorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

wszystko zależy od tego jak bardzo ci zależy na sprzedaży, koleś wyżej wystawił tego c-385 za 10tys.zł, pewnie w ciągu kilku dni odbierze 4-5 telefonów, przyjedzie jeden człowiek świadom że za 10tys.zł nie ma co wymagać cudu techniki, i będzie sprzedane, za 3 dni pieniądze w kieszeni i po kłopocie

jakby go wystawił za 15-17tys.zł to sprzedawałby go pewnie z pół roku, codziennie połączenie od potencjonalnego kupującego, trać czas-tłumacz co działa, co nie, do czego trzeba dołożyć, raz w tygodniu przyjedzie znawca, znów trać czas, pokazuj co i jak, słuchaj co to pan myślał że będzie a co jest

finalnie sprzedasz za 11-12tys.zł, po pół roku, pół roku odbierania telefonów, średnio 20-30 ewentualnych kupców, użeranie się z ludźmi osobiście i przez telefon, czy to czasem jest warte tych dodatkowych 1-2tys.zł?? wg. mnie czasem nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

wystawiłemn na oxlciągnik case ih 1055AXLH z 1982 r ,105 km 

Edytowano przez benio1967

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewno po to , by się tym szczęściem z innymi podzielić . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

mam drugi do kupna a na tym parę złotych zarobię

Edytowano przez benio1967

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19703
11 godzin temu, migacz napisał:

podpucha dzwoniłem 10  minut po ukazaniu się ogłoszenia i od tamtej poru dzwoniłem jeszce ze 30 razy i zero tak jakby nr błędny

3 godziny temu, benio1967 napisał:

wystawiłemn na oxlciągnik case ih 1055AXLH z 1982 r ,105 km -super stan tel.517798840

Do super stanu to mu sporo brakuje ........np opon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9228

Bo to nie istniejący numer, kierunek jest na stacjonarny do Poznania, ale w Polsce nie ma takiej numeracji w strefie 0-61.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj