Polecane posty

bratrolnika    28702

Wóz przerobiony na wywrotkę. Przy kiprowaniu na boki przydały by się podpory, bo będzie prawdziwa wywrotka :D

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-przyczepe-rolnicza-wywrotke-na-trzy-strony-CID757-IDpCp7z.html#f68058a72d;promoted

Ale cyrk, i jeszcze ta cena, jak za niezła d47, choć jak z bratem szukaliśmy wywrotki jednoosiowej to tez widzieliśmy kilka różnych wynalazków @up powinien jeszcze napisać ze kolor i stan jak na zdjęciu Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viperwlkp    86

a ten plug euro masz to taka lipa ze po roku juz na sprzedaz? a uzywa ktos pluga z agromaszu? zastanawiam sie nad takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25252

Pamiętajcie, aby przed zrobieniem zdjęcia do ogłoszenia, przykryć sprzedawany przedmiot czarną folią, tu macie wzorowy przykład:

https://www.olx.pl/oferta/siewnik-mazur-CID757-IDprxI5.html#1d1b8171dc

Nie przywiązał czerwonej wstążki od uroku to chociaż schował przed złym wzrokiem. Ograniczył do minimum listę kupców. Zadzwonią naprawdę zainteresowani, a nie jacyś "pytacze"  :D

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

No i o tym mowilem caly czas :o tak samo zachowuje sie ciągnik w orce...

 

Czyli nadal nic nie rozumiesz. Fizyka i mechanika się kłaniają

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Raczej od WSK-i . Chociaż nie , bo był by do 140 .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miran    54

Szukam na sprzedaż Renault Ceres 95x w okolicach Biłgoraja. Chciałbym też dowiedzieć się opinii na temat gościa z Chmielka od ciągników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146
8 godzin temu, benio1967 napisał:

on był może do malucha

z tego co pamiętam takie wskaźniki były właśnie żuku


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Czy jest ktoś zainteresowany podzespołami osprzętu do ładowaczy czołowych ?

Jako konstruktor mogę zaoferować wszystkie  niezbędne detale potrzebne do złożenia osprzętu typu widłokrokodyl,łyżka z docieskiem,wycinak kiszonki itp.

Dlaczego warto ?

1.Mogę zasugerować jakich grubości należy użyć ale ostateczna decyzja należy do osoby chcącej zbudować coś samemu 

2.Można sporo zaoszczędzić spawając samemu

3.Mogę dostosować konstrukcję pod siłowniki które już ktoś ma w swoim garażu 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal26    12
Dnia 23.10.2017 o 20:54, viperwlkp napisał:

a ten plug euro masz to taka lipa ze po roku juz na sprzedaz? a uzywa ktos pluga z agromaszu? zastanawiam sie nad takim.

Ja używam agromaszu 4 obrotowej i jestem z niej zadowolony ,mam go chyba trzy lata zaorał jakieś 150ha kryje ładnie elementy robocze zużły się nie wiele.jedyny problem jaki z nim miałem to zaraz po kupnie pękła mi belka zaczepowa tu gdzie się wkłada zawleczkę była to wada materiału z reklamacją nie było problemu zaraz przysłali nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9810
15 godzin temu, zbigniewmaszyn napisał:

Witam 

Czy jest ktoś zainteresowany podzespołami osprzętu do ładowaczy czołowych ?

Jako konstruktor mogę zaoferować wszystkie  niezbędne detale potrzebne do złożenia osprzętu typu widłokrokodyl,łyżka z docieskiem,wycinak kiszonki itp.

Dlaczego warto ?

1.Mogę zasugerować jakich grubości należy użyć ale ostateczna decyzja należy do osoby chcącej zbudować coś samemu 

2.Można sporo zaoszczędzić spawając samemu

3.Mogę dostosować konstrukcję pod siłowniki które już ktoś ma w swoim garażu 

 

Same ramiona do chwytaka robisz? Skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj