Polecane posty

soltys48    19687

Musiałbyś zapytać o szerokość fotela i wysokość z opuszczonymi i podniesionymi podłokietnikami.

Zdjąć prawy możesz, ewentualnie mieć zawsze podniesiony.

Ja tu nie chcę Soltysowi w paradę wchodzić, bo może będzie miał coś na sprzedanie.

spokojnie nie wchodzisz na razie po prostu nie mam, szkoda mi siedzenia co miałem w fordzie, nie miałem nic na podmiankę i pojechało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19687

no, nawet dwa jeden /jedna popierdółka  już praktycznie jest ,a będzie jeszcze coś dużego z 6 garami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

Musiałbyś zapytać o szerokość fotela i wysokość z opuszczonymi i podniesionymi podłokietnikami.

Zdjąć prawy możesz, ewentualnie mieć zawsze podniesiony.

Ja tu nie chcę Soltysowi w paradę wchodzić, bo może będzie miał coś na sprzedanie.

Pisałem już do niego, ma dziś dać znać. Pisal, że ma z dwoma rodzajami mocowań. Ktoś miał styczność z takim siedzeniem jak się sprawuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To fotele z sieczkarni, więc pytaj właścicieli sieczkarń. Wyglądają na wygodne. Pytałem handlarza i został mu jeden fotel z ciągnika, ale nie wiem który. 400-500 zł sobie ceni. Jak jesteś poważnie zainteresowany to odezwij się teraz na PW. Podjadę i zrobię fotki jak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4249

@thomas
Wybacz, ale spałem po robocie a potem trasa. Jednak jakbyś mógł, to zrób te zdjecie, przy okazji, nie specjalnie, bo i tak mnie teraz 2dni w domu nie będzie (chyba, że gdzie to w okolicach Olsztynka jest). Będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Albo zietora 6045 zrobionego na 7245 czy co tam jeszcze można za 56 tyś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Być może, zietory i inne średnio mnie interesują. Aż dziwne, że handlarz jeszcze jej nie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25517

Chcę wybrać 20 - 30cm. Oczywiście ziemia uprzednio byłaby zruszona starym pługiem. Chodzi o to że robiłbym taką robotę powoli i miał czas na rozwożenie ziemi z wykopu (również obsypanie nowego budynku) . 

Ewentualnie koparko ładowarką ktoś by mi zepchnął na pryzmę i na spokojnie bym ładował. Później rozwoziłbym  tłuczeń  i destrukt asfaltowy.

Wiem że trochę archaicznie to brzmi ale tak mnie jakoś naszło. Ogólnie wolałbym coś około 120Km z łyżką, ale w rozsądnych pieniądzach i roczniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Jarek akurat to było pod ręką xD
Kuźwa sprzedałem Renatę i powoli zaczynam żałować bo ani w NL ani w PL żadnej fajniej szóstki nie ma, jak jest to kasa nie ta albo stan krytyczny. Same czwórki się trafiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj