Polecane posty

Gość Luke16   
Gość Luke16

Chyba kogoś powaliło z ceną jak i rocznikiem max maxow 92.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

1055xla tylko że w starszej masce ,105 km w podobnym stanie sprowadzonego z Francji orginalny rocznik 1982 kupiłem za 22,5 tys z dostawą do domu,tłumaczeniem i przeglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4244

Chyba kogoś powaliło z ceną jak i rocznikiem max maxow 92.

Wczesniej już chyba posialem-to szukałem to handlarz chciał za 82r. 37tys zł. Fakt, że wyglądał oryginalnie, no ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Napisane jest, że ma uszkodzony silnik. Migacz tak trudno znaleźć kombajn, bo już z rok szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9880

Zależy jaki silnik... W 105 ktora kosilem w tym roku jest mercedes 170 km i wedlug mnie to za malo bo w lepszym zbożu temperatura szla bardzo do góry... Na olx widzialem takiego mercedesa za 8 tyś z gwarancja rozruchowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

Za 45-50 tys znajdziesz sprawnego,a tego nie sprawdzisz ani skrzyni,ani maszyny po zapuszczeniu a to jest duży kombajn i u małego gospodarza on na pewno nie chodził-musiał sporo kosić.Kolega robił w firmie do JD 965 6 cyl cały to rachunek był prawie na 13 tys,a używkę miał za 8 tys do kupienia i zrezygnowal ,bo kombajn robił sobie nie do handlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9191

Na taki trochę większy remont można spokojnie liczyć 10 tys, silnik można kupić, tylko nie wiadomo, jaki stan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No nie wiem co On tam picuje , ale wygląd to ma zawsze dopracowany do ostatniego szczegółu . Tylko pytanie - Kto aż tyle za to płaci ? Bo co jakiś czas ogłoszenia się zmieniają , czyli ruch w interesie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

Wszystko wypicują,myślę że, z babci co ma 70 lat zrobią 40 letnią laskę-jeśli to są fachowcy z Kalinowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Bo to Zetor xD kumpel co praktycznie sprowadzi idzie od ręki. Ostatnio 7245 86r z turem w stanie 2+ na 5 poszedł bez ogłoszenia prosto z lawety za 34500zl

https://www.olx.pl/i2/oferta/case-cx90-cx-90-100-massey-ferguson-renault-zetor-ursus-deutz-fahr-CID757-IDp959z.html#:7c083091e8
Jeżeli mową o artystach malarzach tego znam osobiście. Widywałem ciągniki które kupował pozostawię to bez komentarza, byle tanio było a później lepiej niż nowy u dealera wygląda

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4244

Duzo w remont włożone i nie dużo. Tyle że po takim remoncie powinien kosztować 30tys jak zostało dobrze zrobione. A tak to wychodzi, że miał trupa za 30tys włożył rzekomo 15 i chce wszystko odzyskać. Co trzeba mieć w głowie żeby tyle zapłacić?

Opony ze 4tys max, głowice z 1.5, zestawy naprawcze koło 1tys, części do skrzyni to jak sporo wysypane to że 4tys (+ewentualnie synchronizator 1.5tys), regeneracja pompy z 600, regeneracja przodu nie mam pojęcia, pompa wspomagania z 1tys, całe wspomaganie ponad 2tys, maska Ori ponad 2 tys, Aku z 6stow, rozrusznik alternator to nie wiem, z 800-1000zl?, hydraulika z 5stow? Nie wiem co tam jeszcze, ale jak to wszystko byłoby do roboty to niezły trup by musiał byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4244

@Soltys

Nie chcę skłamać, bo pamięć już nie ta, ale kiedyś ojciec mówił, że chyba na 4tys była gwarancja na silnik jak kupował 7011 i zaraz po gwarancji robił kapitalke "bo słabo palił". Ale to czasy jeszcze jak kasa była dobra z ziemi. Kurcze musiałbym poszukać w papierach czy została jakaś wzmianka.
A tak przy okazji to przypominam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Niedaleko Przasnysza widziałem 7211 dopiero co przywiezionego z Anglii - wyglądał jak by wpadł w szambo pod rusztami i stał z 10 lat w krzakach, sporo poniżej 20tys chcieli za niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19672

Pamiętam pamiętam ale na razie temat martwy.......

Ja tam cały czas chwalę się swoim IHC jest blisko 28 tys i silnik miał wymienioną uszczelkę pod głowicą i zrobioną pompę wtryskową, ale już czeka w kolejce do doktora bo pierścienie popękały przez tą przeklętą głowicę-szkoda,że teraz takich traktorów nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

Ten Zetor jest od tego samego gościa co Rolnika Ursus ;) Remont to u niego nowe opony obowiązkowo (stare też ma czasami wystawione w innych ogłoszeniach) i dużo błyszczącej nowej farby. Gość tak handluje z 20 lat i co jakiś czas jeleń się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj