Polecane posty

Gość   
Gość

A ja bym mu dołożył ze 4tys i powiedział że za tanio chce :ph34r: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Musi być . W dobie internetu ciężko jest tak bezmyślnie rypnąć się na cenie . Nawet jakby chciał szybko sprzedać to wystarczyło by puścić kilka tysięcy taniej , a nie za pół ceny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4403

Urzekł mnie ten opis.... <_<Ja osobiście po przeczytaniu straciłem chęć oglądania zdjeć,nie wspominająć o zainteresowaniu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443

od rolnika kupić leciwą maszynę to głupota można być pewnym że już się kończy 

 

Byłem ogladać to cudo. Sprzęt "od rolnika" co mu sie dzierżawa skończyła... 

Absolutnie nic nie psuł się twierdził wlasdciciel...

wytrząsacze to prawie starły sie jeden od drugiego bo panewki siadły. Silnik zamęczony od przegrzania bo na osłonie chłodnicy szmate zawiesili aby plewy nie spadały (padł silniczek wentylatora od oczyszczania siatki chłodnicy ).Bardzo duże przedmuchy na odmie.

Nie wyczyszczony z kuku, spleśniał w srodku, dziury w zbiorniku ziarna. heder zbożowy niekompletny... W wentylacji czuć "siki" gryzoni, podgryziona elektryka :/ szok, tak zniszczonej maszyny dawno nie widziałem. Sorki, tak ZANIEDBANEJ... aż żal, taki sprzęt sie zmarnował. :/

Własciciel komisu sie przyznał, ze nawet ukraińcy nie chcieli go...

Pojechałem na darmo 300 km :/

Maszyny nie polecam, chyba ze ktoś ma spory portfel i sporo czasu na odrestaurowanie JD :)

https://www.olx.pl/oferta/kombajn-zbozowy-john-deere-2264-heder-820-CID757-IDp0yux.html#6db724e241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Trochę go odmłodził.... Skup się na skrzyni czy biegi nie wyskakują po gwałtownym ujęciu/dodaniu gazu, czy przy zmianie nie ma ostrego zgrzytu. Wzmacniacz czy działa, po rozgrzaniu sprawdź podnośnik czy szybko unosi i nie drga. Silnik - odpalenie na zimno i wygląd spalin, po rozgrzaniu spójrz na odmę czy nie sadzi dymem... @Marl tak jak pisałem wcześniej - zobacz po ile chodzą takie kombajny - jedź obejrzeć taki sam model za 170tys to będziesz pan zadowolony . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9234

Dzięki, ale to norma co napisałeś. Chodzi mi raczej o "smaczki" tej serii. Niekoniecznie ten egzemplarz, ale widziałem kilka ciekawych z serii 26xx i 27xx . Taki o mocy około 115KM w zupełności by mi wystarczał . Ma to jakieś półbiegi czy tylko wzmacniacz jak nasze C385 ? Ze sprzęgłem czy bez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdeXZet    151

 Szczerze to wolałbym unikać, maszyny stoją po kilka lat, ceny także zawyżone w stosunku do stanu, kumpel kiedyś jeździł w tej firmie i woził qq ich sprzętem to opowiadał że kiedyś mieli jakiegoś case 150 koni i podczas wożenia zapaliła się instalacja, a po pół roku stał odmalowany i naprawiony po łepkach na sprzedaż, byłem tam na wiosnę i oglądałem zetora który miał zmieniony blok i obudowę skrzyni o czym nie pisało w ogłoszeniu, a gdy zapytałem serwisanta co mu dolegało odpowiedział że nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1568

i jeszcze własciciel.. jak cos powiesz złego na maszyne to sie obraz i wcale nie rozmawia.

 

To to fakt sam sie przekonałem ;) Powiesz, że coś w maszynie nie tak to zaraz z mordą skacze, że gówno się znasz ;) Tak to używany to loteria, znajomy od niego kupił fendta na vario i póki co zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

http://allegro.pl/wspomaganie-podnosnika-kompletne-ursus-mf-i5116861546.html Czemu to takie drogie :blink: bo nie bardzo kumam co w tym jest że cena powala :huh:

Też tego nie mogę zrozumieć, ostatnio robimy mały remont hydrauliki unhzeta to siłownik nowy to koszt 250zl. Dorobienie węża to też nie majątek zaś podporę można samemu zrobić. To tak jak ze wspomaganiem śmiech mnie ogarnia jak ktoś życzy sobie praktycznie pół wartości C360 xD a kuzyn kupił od widlaka cały komplet za 500zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj