Polecane posty

Krzysztof81    3870

Nie wiem skąd Ci ludzie biorą ceny za ten złom. Kupują coś od szwaba z krzaków trochę pomaluja lub nie i śpiewają prawie jak za nowy. Jacyś chorzy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9889

Do jakiego ciągnika to ma być? Ciekawe czy te 9.00 do 60 na felge by weszly :/ Na zetorowska chyba powinny, przy turze by się sprawdziły. Mialem 7.50 to byla dużo lepiej od oryginalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Do Case 585 xl na przód teraz mam balony 10.0-R16  Vredestein ale juz sa łyse jak kolano i szukam nowych, ciagnik bez tura wiec moga byc 9.00-R16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

Szukam opon prowadzacych do ciagnika na przód no i znalazłem takie co o nich sadzicie??

 

http://allegro.pl/opony-10-00-16-agro-pionier-f-2-10r16-10x16-10pr-i6910045210.html

 

No i jeszcze wpadłem na takie, szczerze nawet mnie zainteresowały ktore beda lepsze??  

 

http://allegro.pl/nowe-opony-9-00-16-10pr-9-00r16-tt-9-16-300-netto-i6691934842.html

 

z pewnością coś z dwoma czy trzema paskami jak ta z pierwszego linku

gdybyś chciał jodłę to w dość przystępnych $$ są używki 240, 260 czy 280 r16  ;)


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

A w tym co jest ? Posiedział by z kilka miesięcy w garażu, parę groszy zapłacił za materiał, usługi walcowania i by wyrzeźbił coś takiego  :)

https://www.otomoto.pl/oferta/samson-pg-31-woz-asenizacyjny-samson-pg-31-000l-3-osie-ID6zaMrW.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sladan    325

@up

"Ciegno nie w komplecie"
Pewnie mysli, że utarguje za nie ze 300 zł :D
U nas w grene takie 120 zł jak dobrze pamiętam, a z dużym oczkiem 150 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widział ktoś ten ciągnik, lub może coś powiedzie o sprzedawcy?

https://www.olx.pl/oferta/fendt-311-115km-2000rok-7623mth-oryginal-igla-312-512-511-CID757-IDp609t.html#bc34435b6f;promoted

Mogę podjechać z ojcem obejrzeć, ale mam dość daleko, i jest taka sprawa że my się za bardzo nie znamy a kogoś ciągnąć tyle km nie ma sensu.

Na zdjęciach widać że picowany do sprzedania. Więc czego można się spodziewać. Jeszcze ten przebieg o 5 tys za mały...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dlatego ja w tych czasach nie kupił bym ciągnika od handlarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Moim zdaniem tu nie ma reguły od kogo . Tu i tu partacze się zdarzają . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Od rolnika też czasem niepewny interes. Pracuje i wie co maszynie czy ciągnikow dolega a wtedy myśli o sprzedaży jak zaczyna się sypać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak się kończy to pół biedy , bo naprawić idzie , ale znam takich co po ich "radosnej twórczości" to diabli wiedzą od czego części dopasowane i poprzerabiane żeby weszły . :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

sami sobie teorie do wszystkiego dorabiacie....

Od rolnika nie bo sie konczy

od handlarza nie bo ulep....

Jak sie ktos nie zna i napala jak szczerbaty na suchary to juz jego wina i tyle...

Nie znasz sie, weź mechanika ze sobą i głupoty z głowy wybije jak trzeba.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No właśnie , nie ma reguły , Wszędzie może się różnie trafić , a bywa że i nówka się zepsuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Cena to w 90% wyznacznik stanu i tyle, u niemca za ciągnik z lat 90-tych z przebiegiem poniżej 10tys h trzeba dać nie rzadko sporo ponad 100tys zł a u nas kupisz taki za 70... Co handlarz wyjął katalizator i  sprzedał złoto i platynę z niego za 70 tys?  :)Co do Polaków - jak był prow na maszyny to vat-owcy sprzedawali naprawdę niezjeżdżone ciągniki bo trzeba nowy brać, sam znam przypadek JD od nowości 2006r co ma 3700h, jak ruszy nabór to pewnie pójdzie w handel 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Mam pytanie mam okazję kupić kombajn Laverda. Nie wiem o nim nic ale jest świeżo przyciągnięty bo się trafiła okazja znajomemu na zachodzie. mam pytanie czy ktoś takowy użytkuje. Chyba 3650 albo 3750 ma symbol. gdzie do tego części szukać i jak to się sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj