Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szymon09875    9913

@soltys kumpel z cukrowni z nakla mial ofertę za 24t 1700 z tego co kojarzę.

Edytowano przez szymon09875

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

mi też z nakła dziś za 2 tysie oferowali kupiłbym ale za drogo mi

a na jaką lokalizację ta cena?? Jak daleko ode mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9913

Tez się zastanawialem nad tym ale jednak odpuszczę. Ta cena z transportem do glubczyna. Ale nie wiem czy to realne czy sciemnial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

https://www.olx.pl/oferta/okazja-grunt-rolny-55-ha-sprzedam-doplaty-ue-ponad-100-000zl-rocznie-CID3-IDi9V2f.html

Jak myślicie warto jak faktycznie tyle dopłat dostanie sie to w 10 lat kredyt na zakup spłacony

 

Zobacz inne jego ogłoszenia. Może majątek z amber gold chcą spieniężyć wspólnicy marcina i tuska.

 

a co myślicie o człowieku który wstawia takie dyrdymały 6t 8t sam nie wie?  https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-ladownosc-6-ton-rzeczywista-8-ton-CID757-IDo7H5U.html#d9ff03ccd3

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobrze wie. W dowodzie 6t, ale w rzeczywistości 8 t wytrzyma. O to mu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mi też z nakła dziś za 2 tysie oferowali kupiłbym ale za drogo mi

a na jaką lokalizację ta cena?? Jak daleko ode mnie??

 

Z nakła pod łobżenice za 1700 zł. Przyjechały już 3 samochody i jeszcze 4 w planie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mocy mu troche dodal....3095 ma 107 km i jest na malym tylnim moscie.

Co to znaczy że jest na małym tylnim moście, lepszy, gorszy ??

Orientujesz się może ile wchodzi do niego oleju, ogólnie jakie są koszty eksploatacji, wymiana oleju filtrow ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko co myślicie https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-rolniczo-ciezarowa-ifa-8011-CID757-IDnZ0eU.html#dc9ed68f89 rozglądam się za czymś i nie miałem wcześniej żadnej przyczepy, więc się nie znam, a ludzie piszą że HLki są porządne... może ktoś mi powiedzieć czy hamulce 2 obwodowe dało by się podpiąć np. do mojego 1224 gdzie jest tylko jedno wejście? i czy z jednej strony dało by się zdjąć górną burtę żeby można ładować baloty na to? no tak wgle co myślicie o przyczepie... z góry dzięki, pozdrawiam userów aaaa jeszcze jedno do transportu lepsza przyczepa czy rozrzutnik o podobnej ładowności np. T088?smile.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Skrzynia i most w 3095 jest od 4ki czyli maja to samo 3060 3070 i 3080 3090. Wiekszy most ma 3115 i 3120. W tej kasie poszukaj wlasnie 3115 i 3120 i z dynashift a majac dynashift masz skrzynie juz z seri 36xx czyli o wiele mocniejsza.
Oleju do skrzyni wchodzi ok 50 litrow filtr ok 300 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

Taka 3095 nie jest zła, ale masą własną nie grzeszy, uprawowo-siewny z siewnikiem przodek zrywa, trzeba dobry balast na przód.  107KM szału nie robi, ale unia obrotowa 4  i daje radę. Sąsiad ma takie cudo i nie narzeka. Jak ktoś nie pokombinował z olejem, to skrzynia jest dość trwała. W naprawie też nie jest bardzo skomplikowana, ale partacze mechanicy potrafią naciągać na zbędne koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

Z nakła pod łobżenice za 1700 zł. Przyjechały już 3 samochody i jeszcze 4 w planie.

No właśnie pod Łobżenice gość co mi proponował jest z Luchowa nazywa się na K.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzięki Panowie za info. Właśnie brat szuka jakiegoś ciągnika do agregatu talerzowego z hydropakiem o szerokości 2,5m i się zastanawiam czy taki Ferguson da radę i w ogóle czy ten ciagnik nie jest szerszy niż 2.5 m, zgra się to wszystko ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RasPutin   
Gość RasPutin

Pany szukam felg 22,5" na 8 szpilek takich jak były kiedyś w starach i autosanach. Ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25597

Ale weź takiego na smyczy do parku wyprowadź. Nie dość że wszystkie liście i trawę  przy alejce opierdoli, to jeszcze  z szuflą i dużą reklamówką na kupsko trzeba chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewno agresywna rasa i dlatego za darmo oddaje . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko co myślicie https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-rolniczo-ciezarowa-ifa-8011-CID757-IDnZ0eU.html#dc9ed68f89 rozglądam się za czymś i nie miałem wcześniej żadnej przyczepy, więc się nie znam, a ludzie piszą że HLki są porządne... może ktoś mi powiedzieć czy hamulce 2 obwodowe dało by się podpiąć np. do mojego 1224 gdzie jest tylko jedno wejście? i czy z jednej strony dało by się zdjąć górną burtę żeby można ładować baloty na to? no tak wgle co myślicie o przyczepie... z góry dzięki, pozdrawiam userów aaaa jeszcze jedno do transportu lepsza przyczepa czy rozrzutnik o podobnej ładowności np. T088?smile.png

Da się. Podpinasz tylko czerwony przewód, oczywiscie muszisz zmienić złącze. Wyjscie na zółty przewód zostawiasz niezaślepione. Będzie działać (w zależnosci od typu zaworu) najparwdopodobniej w trybie zero-jedynkowym czyli  hamowanie albo z pełną mocą albo nie hamuje wogóle.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj