Polecane posty

pawel885    2279

Zawsze się jakiś amator trafi. Te 20pare tys-ok, ale ponad 30? Kto tyle za nie płaci?

Aż dziw że Janusze biznesu nie przerabiają ursusów na zetory tak jak kiedyś polonezy caro na caro plus 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koval103    5

Może mi ktoś wytłumaczyć czym różnią się te dwie wersje ?
https://www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-nawozu-kuhn-1250kg-mds-921-siewka-CID757-IDmHzOA.html#d99b7598f0
https://www.olx.pl/oferta/rozsiewacz-do-nawozow-kuhn-mds-921-CID757-IDmdTnY.html#b880cace72

I według was która z tych ofert jest bardziej atrakcyjna ? Mam zamiar wybrać się je obejrzeć, ale tak na pierwszy rzut oka to który byście wzięli ?

Edytowano przez koval103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    635

Rozsiewacz z drugiego linku wydaje sie w lepszym stanie technicznym z tym że mniejsza pojemność od pierwszego.

Dam ci rade jak bedziesz go oglądał zajrzyj pod spód pomiedzy  paką a ramą lubi sie nawóz zbierąć a w konsekwencji rdziewieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

Znajomy kupił takiego tylko nie wiem czy 33 czy 53? Mniejszą z tym, w każdym bądź razie chwalił się, że dał 15 tys...

1614malo pracował :) no bo przecież nikt nie kupował tego ciągnika do pracy :)

A ciężka seria, a raczej jej ceny, to nieporozumienie. Pisałem kiedyś jak szukałem ciągnika - oglądałem 1014-ponad 40tys, tył opony do wymiany, inna wymalowana(dosc kiepsko) to samo 41 i nic nie spuści z ceny. Albo 7745 za 42tys z turem. W komplecie był brak oleju w silniku, niedziałające servo, całość zazygana zeskrobanym olejem. Jeszcze w gratisów popękane tylnie felgi. A u handlarza stal 7011, już go oglądałem co by do swojego wykręcić, a koleś mówi że to nie na części, że w całości idzie. Nie pamiętam ile 14, albo 16tys mówił że pójdzie bez problemu za tyle, a wyglądał jak wrak wyciągnięty z krzaków na części. Na wszystko znajdziesz się amator, ale czasami to przerażające ul pieniędzy za co ludzie mogą zapłacić.
Co prawda sam kupiłem zetorka, ale wydaje mi się, że te 30tys to nie tak strasznie zawyżona cena, choć moim zdaniem i tak powinny mniej kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Daron u niego mało pracował to przyznam. Tylko co robił i poprzedniego właściciela to nie wiem. Obrotomierz ma nowy a w moim wysiadł stary przy ok 8 tyś mth. Sprzedaje drożej o kilka tyś niż zapłacił za niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

No w zasadzie to wujek też ma 1614, to teraz tylko orze i sieje koło 30ha rocznie(część jeszcze z talerzowka), to też się nie przemecza, u poprzedniego właściciela też, ale ile wcześniej w PGR, to tylko on sam wie :)
https://www.olx.pl/oferta/fendt-612-oryginal-okazja-CID757-IDoObk8.html

Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Daron kolega w tamtym roku jakoś sprowadził 7011. Takiego jak Ty widziałeś czyli rupieć, silnik kopcił, opony zero, zgnity. Telefony się urywały i poszedł bez oglądania czyli ja Panu 3 tyś zł już wysyłam na konto a Pan mi jutro przywozi za 15 tyś zł. I faktycznie tak było. Kiedyś tak też mfa sprzedał za ponad 40 tyś zł. Ale sam kolega który jakoś nie był zwolennikiem sprowadzania Zetorow teraz jak coś jest nie odpuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten zetor 3320 ma malowane felgi i zbiornik  paliwa stopnie kabiny i ma raczej nie oryginalną skrzynkę na akumulator jest mniejsza  a maska jest raczej w oryginala tylne błotniki powinny być metalowe ale pewnie były po gięte to wymienili na plastikowe i brakuje tylnej szyby za siedzeniem      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1543

Koczas ten zetorek wg mnie był malowany. Felgi i maska jak z fabryki...1996 rok. A naklejka to powinna być, nawet wyblaknieta a tu brak nawet takiej. Widocznie dostał po tyłku bo brak tej małej szyby to i o kabine mogło zahaczyć i naprawili i pomalowali bo ten odcień czarnego również wydaje się być trochę inny niż oryginał i widoczne spawy. Ja mam z 1997 roku krajowy i garażowany to rdza na felgach zawsze jakaś się pojawia i nie wspomnę o tym że lakier też się zmienił od momentu gdy zszedł z taśmy produkcyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

Luke, znajomy sprzedawał 914, tylko tył o 6stki. Cały czas miał jakieś problemy ze skrzynią chyba. Za 26tys bodaj chciał go sprzedać, to koleś zadzwonił, spytał czy jest na chodzie i powiedział, że wieczorem po niego przyjedzie. Przyjechał jakiś jego pracownik. Kasa do ręki, ciągnik na lawetę i poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam
Panowie mój brat dobrał teraz dużo pola i pilnie poszukuje ciagnika case 5120-5130 lub jakiegoś massey ferguson 3080-3095
Tylko jest taka sprawa że chce takowy ciagnik kupić w leasing i w grę wchodzą tylko handlarze. Jeśli ktoś zna jakiegoś godnego polecenia handlarza który ma lub może ściągnąć takie ciagniki to prosił bym o jakieś namiary. Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Yyy ale jak w leasing? Nikt leasingu nie da na tak starą maszynę, kredyt to ok ale nie leasing. Kolejna sprawa nie prościej iść do banku (normalnego np. na B ) i wziąć kredyt a potem kupować co się chce?

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Normalnie , tylko korpusy poprzekładać ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj