Polecane posty

Mirek900    0

Witam

Chciałbym dowiedziec sie o wasze opinie na temat kombajnu do ziemniakow grimme jak na zdj ponizej. Czy warto za 3tys kupic bo mam okazje niedaleko domu, jak z czesciami czy lepiej polowac na anne :) No i czy c360 da temu rade :)

 

Dziękuję i pozdrawiam 586060162_1_1000x700_kombajn-do-ziemniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

3 i 4 do wożenia kukurydzy są najlepsze, bo dzięki 2 korbom rozrzutnik opróżnia się momentalnie. Taśma prawie się nie zatrzymuje przy max posówie. Mam taki sam typ i zapłaciłem 2700. Wyje... wszystko, ale działa świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan34533    26
izydor6280    1153

szukaj starszego typu, czyli takie jak te 2 ostatnie, lub dozbieraj i szukaj czegoś 6t z jedną osią czy tandem


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian7k    110

Mirek@ moje zdanie 3 tys wart jeżeli ma dobre taśmy. Mankamenty to na wyższą przyczepę trudno kiprować i w przypadku awarii taśm trudno dobrać polskie pasy o takim skoku w sumie można poszukać annę trochę droższą od tego ale części dostępne blisko a w czasie wykopków czas się liczy.

Edytowano przez marian7k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Spróbój zapiąć 6 t tandem do małej jednorzędówki. Słabo to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8516

3 i 4 do wożenia kukurydzy są najlepsze, bo dzięki 2 korbom rozrzutnik opróżnia się momentalnie. Taśma prawie się nie zatrzymuje przy max posówie. Mam taki sam typ i zapłaciłem 2700. Wyje... wszystko, ale działa świetnie.

 

gdzie tam widzisz dwie korby ? bo ja widzę jedną :blink:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan34533    26

Witam

Chciałbym dowiedziec sie o wasze opinie na temat kombajnu do ziemniakow grimme jak na zdj ponizej. Czy warto za 3tys kupic bo mam okazje niedaleko domu, jak z czesciami czy lepiej polowac na anne :) No i czy c360 da temu rade :)

 

 

 

najważniejsze są taśmy, ten kombajn wad nie ma,same zalety, jest lekki c360 bez problemu radzi sobie z pełnym koszem,

na przyczepę z zakładkami kipruje jeszcze z zapasem, robiłem kiedyś i anno i nie ma porównania,  coś jak by porównywać bizona do 514

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Znając życie taki zestaw kosztuje w opcji fabrycznej połowę - tak jak swego czasu za stare przodki do ursusa 914 krzyczeli 10 tys a nowy zetor chciał 7 tys dopłaty do 4WD  ale fanatycy i tak łykali te starostwa jak świeże bułeczki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przyjrzyj się dobrze rozrzutnikom z 3 i 4 linku. Oba mają ten sam typ mechanizmu. Jedna korba pociąga za koło zębate a druga korba pcha. Mam identyczny rozrzutnik to poznaję.

gdzie tam widzisz dwie korby ? bo ja widzę jedną :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Prawdziwy przebieg w tym 2812 ? Też tylko do sklepu używany ? :huh:

prawdziwy, do sklepu nie jeźdił ale liście woził

W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Mam pytanie w imieniu kuzyna czy jest jakiś kombajn którym można jeździć z hederem nie łamiąc przepisów? Wkurza go bizon bo nie daje rady sam tego odpiąć a w jego rejonach gonią za to. Wiecie może ile można max mieć szeroki heder albo czy w ogóle można tak jeździć? Jest jakaś max szerokość zespołu żniwnego bo niektóre od nowości wózka nie miały z tych mniejszych. Miał nawet mały incydent przy odpinaniu znajomemu palec zmiażdżył ale się zrasta na szczęście. coś może podpowiecie w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Migacz wszystkie do 3m mogą z hederem jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA ma Sampo Rosenlew 500 i heder po wierzchu ma 3 metry to można legalnie jeździć ale odpukać policja się nie czepia wielkich kombajnów  do miasta mam 30 km  

 

Ładnie szpachli naklejone https://www.olx.pl/oferta/wladimirec-t25-a3-CID757-IDotpbm.html#5f828e12fe

Edytowano przez przybyslawice5211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

według przepisów to każdy powinien mieć zdemontowany zespół tnący, ale w przypadku mniejszych jest to niemożliwe czy raczej bardzo uciążliwe


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

daron oglądałem go dzisiaj. Ładny jest. Dla mnie cena za duża tylko co śmieszne że już ktoś po niego przyjechał przy mnie tylko był jeszcze 7211 i nie wiem który poszedł. Rafi przyszedł Case, 6211, 7211, beczka i pług. Renowka 68.12 chyba tydzień temu przyszła.

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

Zawsze się jakiś amator trafi. Te 20pare tys-ok, ale ponad 30? Kto tyle za nie płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Daron jeszcze co śmieszniejsze się byś zdziwił. W Polsce króluje Zetor w głównej mierze. Jak pisałem w tamtym tygodniu o 8111 jak była licytacja o niego bo kosztował 16 tyś zł a poszedł 16700zl xD mentalność większości Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj