Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Xawier    222

Orientuje się ktoś ile może kosztować transport takiego rozrzutnika? Jaka stawka za km? Chyba jakaś większa laweta wchodzi w grę bo na taką 'zwykłą' od aut to się nie zmieści raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

miałem już kilka  solidów , żaden mnie  nie  przeżył...

ja mam solida juz kilka ladnych lat i obawiam sie ze moze mnie przezyc  :D  :D  :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Xawier linku nie dodałeś. Normalna stawka to ok 3 zł za każdy kilometr. Czasem handlarz ma np znajomego to zawiezie i za 2,4. Mowa o samochodzie ciężarowym. Możesz też wrzucić na jakąś giełdę to ktoś się znajdzie i Ci dowiezie rozrzutnik w drodze powrotnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Jak ktoś potrzebuje transportu z mazowieckiego to niech pisze


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kuźwa , ale spece .Po paru zdjęciach widzą o i jak , a jeszcze i zapach do niektórych docierają . :P:D :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

no spece... ale tu akurat starczy włączyć myślenie a widać nie każdy se z tym radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i chyba komuś się spodobał , bo ogłoszenia już nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

daron max 67 jak nie 57...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

Mam do was szybkie pytanie szukam pilnie przyczepy i tak nastawiłem się na hl 6011 tylko przeglądając ogłoszenia spotkałem się z dwoma typami takich przyczep i mam pytanie co sądzicie o tych przyczepach i który model jest lepszy ? 

 

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-wywrotka-hl6-hw6011-hl60-nie-thk5-hl8-d47-d50-CID757-IDnMpqQ.html#ef11d896e3

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-rolnicza-hw6011-hl6-ifa-ddr-nie-hw80-d47-thk-brandys-CID757-IDnXTn0.html#ef11d896e3

 

Ogólnie nie chodzi mi akurat o te przyczepy konkretnie tylko o to która jest lepsza czy ta z uszami od wywrotu pod ramą czy z tymi mocowanymi czołowo do ramy ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4224

daron max 67 jak nie 57...

U nas jeden takiego zabytkami miał to chyba 2lata kosił bez awarii, a teraz coś mu padło i po kombajnie. Do czegoś takiego można części w ogóle dostać? Czy wszystko dorabiać już trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Może kilku się zgada, ale faktycznie nie przyjrzałem się ogłoszeniu i też zastanawiam się nad sensem. Tylko że u nas jest problem z obornikiem bo wsio idzie na litwe. Więc takie kompresowanie obornika do  dalekobieżnego transportu może ma sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25252

Powiem wam że taki obornik ma jakiś tam zbyt wśród sadowników. Sypią pasowo pod rządki.

Widzę że w ciągu dwóch lat cena zjechała z 950-1000zł, więc chyba to świadczy o zbycie tego towaru. Kiedyś próbowałem się zagłębić w temat, ale jak przeczytałem, że tona granulatu zastępuje 15 ton świeżego obornika to dałem sobie spokój. 

Przeliczając cenę za 1 tonę obornika mam ponad 350kg  polif.6, która to na głowę bije obornik pod względem zawartości  P i K. A ile tej materii organicznej mam w 1 tonie? - tyle co nic. Dodatkowo nie wiadomo czy coś z mikroflory podczas przeróbki tego obornika zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj