Polecane posty

simson2812    423

Trafia mi się mieszalnik z wagą szalkową 1t ile to jest warte? Bo taka waga z klatką jako inwentarska to blisko 3 tyś.


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Znajomy kupił niedawno c-360 w identycznym stanie tylko bez przeglądu za 9 tyś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Wszytko sprawne kilka mankamentów było trzeba było nowe lampy pozakładać, ogarnąć elektryki i odciągi w podnośniku. Wiadomo że niedawno był dół silnika robiony a skrzynia wsio cacy. ok 1,5 tyś trzeba było wsadzić z robocizną majstra. A i miała kabinę ale została sprzedana bo w planach mają nową a był chętny kupiec na używkę za tysiąc z kawałkiem :)  


Kuzyn nie mógł swojej po kapitalnym remoncie sprzedać za ok 20tyś a była zrobiona jak nowa z salonu, włącznie z kabiną, remontem skrzyni, silnika i nową kompletną elektryką. 

Edytowano przez stuart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

pisałem już wielokrotnie damasławek/wągrowiec radziłbym omijać tam tylko farba ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po co powtarzazć sto razy. I tak za jakś czas wróci ten temat. Wystarczy wpisać w szukajkę u góry strony i wyświetli wszystkie opinie jakie tu się pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

to pług wąski 30 cm na skibę i ma 2 odkładnie do wymiany i trzeba za niego dać 2500-sam szukam pługa tylko na odkładniach 40,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19547

Czy ten pług jest sztywny bez żadnych zabezpieczeń ścinających? myślę że cena dobra https://www.otomoto.pl/oferta/rabe-plugi-rabe-czteroskibowe-ID6yYW6z.html

 

Tak sztywny , cena ok , wymiana dwóch odkładni ok 1000 za Franki, kryje super i lekko idzie

to pług wąski 30 cm na skibę i ma 2 odkładnie do wymiany i trzeba za niego dać 2500-sam szukam pługa tylko na odkładniach 40,

niekoniecznie ze zdjęć nie widać czy ma kliny, jeśli są to można ustawić w zakresie 30-35-40 na skibę

mam taki ale zamiast łamaczy skiby jest na przedpłużkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28698

Po postach powyżej najlepiej widać jak to w życiu jest, dla jednego za wąska, dla drugiego wywrot nie taki, trzeci powie ze mu wszystko pasuje tylko cena nie taka, a czwarty powie ze wzialby, gdyby miała wysokie koła. Sami szukaliśmy wywrotki, i też zawsze było coś nie tak, a to za szeroka i w połowę garaży się nie mieści, albo słabe wykonanie, albo cena kosmos, najlepiej się okazało samemu zrobić, taką jaką się chciało, i wymiarem, i wykonaniem, i wiadomo na co pieniądze poszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

Ta tylko jak ja zarejestrowac?

Edytowano przez robi57362

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28698

U nas prawie wszystkie pola dookoła domu, więc kwit nie potrzebny, choć i ten temat udało się ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek1893    7

No jedynie "kupienie" papierów wchodzi terazaz w grę. Choć diagnosta raczej też nie debil i pozna czy to SAM czy Autosan. Diagnosta jak diagnosta, gorzej jak nie daj Boże dojdzie do jakiegoś wypadku, wtedy już się robią problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28698

Może wytłumaczę, my robiliśmy wywrotke ale na jednej osi, a kwit miałem od przyczepy co ją mamy nadal , co się nią wozi swinie na skup albo byki na wagę. W dowodzie napisane przyczepa jednoosiowa sam, i to się zgadza, niby ładowność podana tylko 750kg,ale i na tej starej się wozi po 3tony żwiru. A ci do większych, piszesz ze diagnosta pozna się czy autosan czy własną twórczość, czasem d47 czy d55 są w galerii tak przerobione ze nie wyglądają jak autosany, koła od tira, nowa rama, nowa paka, i z autosana zostaje w sumie kwit i kawałek ramy z numerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj