Polecane posty

Gość Luke16   
Gość Luke16

Szczerze to Polak potrafi :D takiego z taką kabiną to jeszcze nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39

Gdzie ten Fendt stał i co on robił?? chyba sol woził....... Kupa złomu jedynie na części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Jak tam można ciągnik zniszczyć?? I to wcale nie stary?? I to nie ważne jaki!!! :blink:

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

Jak widzisz można. Traktor pewnie chodził w oborze przy wozie. Każdy inny też tak by wyglądał. Traktor przez te 20 lat zrobił co miał zrobić i nara. Następny. Przed takimi warunkami jak wysokie stężenie gazów z gnojowki/ obornika nic nie uchroni. Biznes is biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4401

Poprostu ,,matka korozja''robi swoje,ale czasami opakowanie nie ukazuje tego co jest w środku.....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

:D Nie, ale sprzęty z Anglii często tak wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

https://www.olx.pl/i2/oferta/ciagnik-rolniczy-massey-ferguson-699-CID757-IDmxSn4.html#:4d6737bedb

 

Przed chwilą z bratem go oglądaliśmy. Tak tak wiem tani jest i cudów się nie spodziewaliśmy. Ostateczna cena to 21 tyś zł i jest jeszcze stanowczo za wysoka. Aku dno, opon zarówno przednich jak i tylnych nie ma, podnośnik nie działa, skrzyni biegów nie idzie sprawdzić bo wpadł w podłogę pedał sprzęgła, rdza wszędzie kabina i błotniki praktycznie całe do wyspawania lub wymiany. Ciągnik warty max 15 tyś zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
bratrolnika    28753

a ja się zastanawiałem czy jakbym ulepił ładną wywrotkę jednoosiową to czy wezmę za nią z 6tys.zł, widzę że trzeba ją do lubelskiego wywieźć, to i za 8 pójdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Za 6stke spokojnie by poszło. Mi trzeba jednoosiowej i jak patrzę po cenach jaki złom sprzedają to za te 6 bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

muszę materiał zebrać i coś się ulepi wolną chwilą, ta którą zrobiłem dla brata jest w mojej galerii, myślę że kolejną identyczną można zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Twój nick chyba wszystko o Tobie mówi  :D Majora sprzedałem z przyczyn wiadomych, Masseya mam i nie zamierzam się z nim rozstawać. Potrzebuje czegoś większego do ubijania kiszonki, sieczkarni ququ i agregatu uprawowo-siewnego, niestety u nas coś pożyczyć czy kogoś się o coś doprosić to jest jakaś masakra. Wole mieć złoma ale swojego... Nie chcę zbyt dużo inwestować w to gospodarstwo.

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

muszę materiał zebrać i coś się ulepi wolną chwilą, ta którą zrobiłem dla brata jest w mojej galerii, myślę że kolejną identyczną można zrobić

Ja mam ramę od rozrzutnika jednoosiowego z osią, mam tez druga od dwuosiowego na resorach. Nie mam tylko chętnego, który by mi do tego pakę dorobił no i poprawiał ramy. Mam jedną wywrotke ale dwuosiowa a mam wąskie wjazdy do magazynów i trzeba się czasem sporo namęczyć a taka jednoosiowa rozwiązałaby mój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

gdyby nie fakt że mieszkasz ode mnie ponad 300km to moglibyśmy zrobić deal, ja bym parę groszy zarobił, ty byś miał ładną solidną wywrotkę

a tak jak piszesz, brat chciał kupić, szukał, to zawsze coś nie tak, albo za szeroka, i w połowę drzwi się nie zmieści, albo tak ulepiona że wstyd tym na pole jechać, albo cena kosmos, aż w końcu uzgodniliśmy co i jak i mu ulepiłem taką jaką chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACoCieTo    99

A to z tym mf'em cie chyba z kimś pomyliłem... Ktoś tu miał fergaja serii 500 chyba 575? i potem go sprzedał, ale kto to...

A ta renatka twoja ma przecież chyba 90 pare kucy to powinna dać rade.

 

@up "A może sie wyklepie, mój szwagier warsztat ma"...

Edytowano przez ACoCieTo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj