Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
stuart    121

No i to mi wystarczy. :) Ale w myśl przepisów to muszę mieć w dzień włączone światła z tyłu ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No ale jak kierunkowskazy z tyłu widzą , to też miło . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miran    54

Ma ktoś jakiegoś sprawdzonego dealera maszyn używanych w lubelskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wszyscy są świetni i rzetelni ... , jak to na Lubelszczyźnie B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miran    54

A co chcesz konkretnie ? Bo "od wszystkiego" to nie znam

Ciągniki rolnicze, głownie Renault.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

Karczmiska Rob-rol, swego czasu miał przyzwoite sprzęty w rozsądnych cenach


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    141

wiem, że kiedyś "specjalistą" od Renault był BIMA koło Turobina. Ostatnio jak byłem u niego to nawet fajne sztuki stały na placu. Od razu można zajrzec do Faluxa(chyba) w Turobinie i Pizonia w Żabnie. Znam ludzi, co pokupili u nich traktory i chodzą elegancko. U Piznonia kupiłem prase i też sie fajnie sprawuje, na dodatek udało sie ładnie utargowac i dostałem rok gwarancji :P Jeszcze z wielkim rozrzutem można wpaśc do Darpolu w Wierzchowinie. W zasadzie to te miejsca są blisko siebie, bo dzieli je kilkanaście kilometrów :)

Edytowano przez rafal4610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Tak to jest jak ogłoszenie wstawia się po paru głębszych  :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

I jeszcze sąsiad cie przy kieliszku podpuszcza "za mało chłopie chcesz, taka przyczepa to rarytas jest, sam bym kupil"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie wiem ze to nie ten dzial ale moze ktos pomoze potrzebuje noze do glebogryzarki grudziadz i pytanie ode mnie co kupić aby bylo ok inwestować w oryginalne czy lekka podrobke dodam ze orig koszt kolo 20zl a rzemioslo 10 a widzialem akpila za 9 mozr ktos zakladal i by mi podpowiedzial cos. Wdzieczny za wszelka pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1543

Macie może jakiś namiar na sprzedawcę oryginalnych części do agromasza? Potrzebuję zakupić sworzeń do zabezpieczenia belki zaczepowej i nigdzie w okolicy Białej Podlaskiej nie mogę znaleźć.

post-84653-0-36929800-1503417143_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaruss820    1543

Mam dorobiony,ale gdyby to był mój prywatny agregat to bym się tym nie przejmował, niestety, niby zwyczajna rzecz a musi być oryginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4340

Panowie wiem ze to nie ten dzial ale moze ktos pomoze potrzebuje noze do glebogryzarki grudziadz i pytanie ode mnie co kupić aby bylo ok inwestować w oryginalne czy lekka podrobke dodam ze orig koszt kolo 20zl a rzemioslo 10 a widzialem akpila za 9 mozr ktos zakladal i by mi podpowiedzial cos. Wdzieczny za wszelka pomoc

 

Znajomemu noże dorabiał nasz taki znajomy,,Gepetto"I kolega powiedział że w życiu teraz nie kupi innych tylko rzemiosło.Kwestia kto jak robi....I ile ta twoja glebogryzarka pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj