Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
izydor6280    1154

cena wysoka

jako ciekawostkę mogę powiedzieć że nowa opona w tym rozmiarze jako rolnicza raczej niedostępna PL, tylko budowlane, a ich cena nie mała default_facepalm.gif


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Jezeli ktoś miałby zamiar tak jak ja przejechania 400km zeby obejrzec ten oto rozsiewacz stanowczo odradzam:

https://www.otomoto.pl/oferta/sulky-dpx-prima-1500l-hydraulika-rozsiewacz-nawozu-ID6yRkFh.html

Świetne zdjecia niestety fotograf "przypadkiem" zapomniał zrobić zdjecia totalnie zrzdzewiałego (praktycznie na wylot) kawałka misy rozsiewacza na tylnej ścianie na środku nad talerzami. 


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rdza w tym miejscu to norma w Sulkym. 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Rdza w tym miejscu to norma w Sulkym. 

Rdza tak ale zeby była wyzarta cała blacha? zostały tylko ostre resztki. Nie chciałem skaleczyc ręki ale żeby mocniej przycisnac palcem to pewnie zrobiłaby sie dziura do wewnątrz


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Ile w waszej okolicy można dostać za HF ok 600kg wiek 2,5 roku? :) 


Miałem sprzedać wcześniej ale cena tuż przed żniwami była pożal się boże :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefir    75

U mnie limusine ma teraz 1.5 roku i nie wiem czy nie mają koło 550 -650 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tematy pomyliłeś. Jest temat Ceny bydła rzeźnego w 2017 r więc tam pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14tija14    8

Malowanie u tego handlarza to podstawa. Byłem u niego parę razy rano malują a popołudniu już jest ogłoszenie na necie.

Ten silnik i tył ma nie malowany :P

Ale ciągniki od niego chodzą czy zaraz jakieś awarię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

http://allegro.pl/wilgotnosciomierz-do-zboza-unimeter-super-digital-i5578114154.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMTMwNTM3OTAANDA3NzMA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=4620edbd-6589-4c2e-b5c5-23c8938e7a71

 

Bardzo prosze o opinie użytkowników, cena przystępna ale czy dobrze się sprawuje to urządzenie i czy nie oszukuje? Widzę, że bardzo popularny model.

kupiłem w tym roku taki sam i mierzy ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

A który cię interesuje dokładnie bo mam do niego dosłownie rzut beretem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

KlimekPL jak tylko będę miał czas to się zorientuje który jest w najlepszym stanie technicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

Chociaż fakt faktem szukam czegoś w stylu tego pierwszego od lewej z pierwszego zdjęcia. Na WOM i z taśmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bezprzewodowa przystawka to jakaś ultra nowoczesna wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

thomas dokładnie, u ciebie koszą a u mnie od razu w pryzmę składują :lol:


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj