Polecane posty

Gość konteno   
Gość konteno

tym wszystkim którzy dra koty przez ostatnie kilka stron  (szczególnie cypek) radzę dajcie se siana , "łonke" na nie już wam znalazłem https://www.olx.pl/oferta/odam-za-darmo-lonke-2ha-CID757-IDnAN40.html#b11e489bf4

 

 

Mam ponad 2 lata Renowke z 84 roku co do niej włożyłem? Rozrusznik regeneracja za 200zl, akumulator za 360zl, pasek klinowy za 50zl, dwa gniazda hydrauliczne za 90zl, lampy przednie za 150zl oryginalne, końcówka antenowa bo się złamała 5zl. Nie liczę eksploatacji czyli olejów i filtrów

czyli eksploatacja ponad drugie tyle co części bo jak wymieniać to lepiej dla świętego spokoju wszędzie (olej w moście i w zwolnicach ,  filtr powietrza silnika i kabinowy ,olej i filtr wspomagania) a nie tylko oleje i filtry przy silniku i skrzyni bo nigdy nie jesteś pewny ile ma na prawdę nabite godzin , w jakiej kondycji są mechanizmy i jak poszanowany był u poprzednich właścicieli 

Edytowano przez konteno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

konteno akurat kumpel sprowadza ciągniki i wie który jest lepszy itd. Oleju w skrzyni czy mostach nie wymieniałem bo jak bierze ciągniki z serwisu MFa (bardzo fajna miejscówka) to wie co gdzie i kiedy - renowka jak kupowałem miała 11500mth ale przebieg 100% oryginał, filtr powietrza jest olejowy, wspomaganie bierze olej ze skrzyni, zwolnic nie ma. MF 675 5 tyś mth jeszcze z fakturami z serwisu MFa.

Edytowano przez Luke16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

http://allegro.pl/wilgotnosciomierz-do-zboza-unimeter-super-digital-i5578114154.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=Y2FtcGFpZ24AMTMwNTM3OTAANDA3NzMA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=4620edbd-6589-4c2e-b5c5-23c8938e7a71

 

Bardzo prosze o opinie użytkowników, cena przystępna ale czy dobrze się sprawuje to urządzenie i czy nie oszukuje? Widzę, że bardzo popularny model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Oj żebyś się nie ździwił, znając myślenie Polaków to jeszcze nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

URSUS16 Ciekawe czy latający xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

https://www.olx.pl/oferta/same-explorer-ii-80-top-deutz-fahr-lamborghini-renault-case-zetor-mf-CID757-IDmBr5E.html#854bc518e5

 

bardzo ładny cały w oryginale ciągnik, suchy, nie ściuchrany. Akurat byłem u kumpla i go oglądałem. Opony oryginalne jeszcze, gumy na pedałach w bardzo ładnym stanie, na zegarze widnieje przebieg 1450mth, na filtrach z 2016 roku jest zapisany przebieg 1200mth - ile w tym przebiegu prawdy tego nie wiadomo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

Panowie potrzebuję na wczoraj oponę 10.5x18, ale nie pogardzę 12.00 czy 12.5, tylko lubelskie, ewentualnie dajcie namiar gdzie tego szukać ?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

https://www.olx.pl/oferta/same-explorer-ii-80-top-deutz-fahr-lamborghini-renault-case-zetor-mf-CID757-IDmBr5E.html#854bc518e5

 

bardzo ładny cały w oryginale ciągnik, suchy, nie ściuchrany. Akurat byłem u kumpla i go oglądałem. Opony oryginalne jeszcze, gumy na pedałach w bardzo ładnym stanie, na zegarze widnieje przebieg 1450mth, na filtrach z 2016 roku jest zapisany przebieg 1200mth - ile w tym przebiegu prawdy tego nie wiadomo. 

 

Szkoda ze nie ma tych 20KM wiecej bo inaczej bym juz dzwonił i sie umawiał na obejrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Panowie potrzebuję na wczoraj oponę 10.5x18, ale nie pogardzę 12.00 czy 12.5, tylko lubelskie, ewentualnie dajcie namiar gdzie tego szukać ?

Poszukaj u nich :Euromaster AG MAR Janowiec 217

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Panowie potrzebuję na wczoraj oponę 10.5x18, ale nie pogardzę 12.00 czy 12.5, tylko lubelskie, ewentualnie dajcie namiar gdzie tego szukać ?

tu  zapytaj 

 

https://www.olx.pl/oferta/opona-rolnicza-10-75-15-3-10-5-80-18-CID757-IDkJogk.html#be7a4a0a02

 

https://www.olx.pl/oferta/12-5-80r18-12-5-80-18-continental-mitas-bkt-CID757-ID75Vy9.html#c8d4992975

 

 

 

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Pewnie jakiś pierwszy model, jak ursus 1204 a potem wprowadzili 1224...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Poszukałem na szybko i w tej 203 jest inaczej rozwiązane podawanie materiału. Są łapy zamiast ślimaka a aparaty są prawdopodobnie takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1453

Z203 to nie Sipma tylko MŻ Płock. Niby aparaty takie jak w Sipmie, ale np. iglice napędzane są po zewnętrznej, stół aparatów jest inny, a cena iglicy w sieci to ok 400 zł, która i tak nie jest dostępna. Ja bym się w nią nie pchał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

dzięki Panowie, już znalazłem, nie sądziłem że będzie aż tak ciężko z taką oponą, z rolniczych w tym dokładnie rozmiarze chyba nic nie ma, pozostaje budowlana, której koszt nie mały, na szczęście trafiła się z sadownika dość świeża


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

Ktoś chętny na facelię na poplony ? Zostanie mi trochę do zbycia z własnej uprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9233

Do zbycia około 200kg, cenię po 6zł bo chcę sprzedać, a nie "sprzedawać". Nie desykowana, nie pryskana randapem jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj