Polecane posty

Piotr0224    11

Ja ciągałem Pronarem 1025a talerzówkę 4 metrową fiskars po terenie dość pagórkowatym i z dużą ilością gliny jeszcze nadal czasem ją ciągnie albo robi to już większy ciągnik. Szedł powoli ale robotę robiła ładną bo jest bardzo ciężka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Tak tyle że tą co ja jeździłem to prędzej by ramiona od podnośnika wyrwało niż bym ją całą podniósł :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Jaki jest koszt amortyzacji myjki ciepłowodnej HDS?
10zł robocizna 
10zł amortyzacja (nie wiem czy nie za dużo)
Ropa: 5l*3zł (opał) 15zł
w sumie 35-40zł netto za godzinę pracy i nie wiem czy nie za dużo... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7877

zdrowy podnośnik ma. na suchej glinie poskrobać sobie może co najwyżej- na piachu utonie.

 

 

ciekawe ile już plecaków od podnośnika wymienił jak ją używał

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9810

Ja 932 ciagalem 3m polska zawieszana chyba grudziadzka, nie pamiętam. Mialem szybka skrzynie i szedl na dwojce szosowej na zającu. Sąsiad ciąga 1012 famarolke 3m, obojętnie czy gora czy nie wszędzie wyciąga :) także jak zdrowa 80tka i z turbo to powinna dać rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9103

Trochę sporo za ciągnik z 1975 roku, bez napędu i sensownej kabiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39
bratrolnika    28700

Rafix JD z twojego ogłoszenia to cena netto, wiec trochę różnica w cenie wyjdzie, jahoo tys to porównał popierdziawke do rozsiewacza i opryskiwacza z bykiem 120KM,masz rozmach. A ten Deutz co Stuart pyta to już do muzeum się nadaje, akurat w tym przypadku, przeznaczeniu tego ciągnika i tej mocy wolałbym postawić na rodzimego Ursusa 3512, czy też odpowiednik MF, jakby nie patrzeć dobre 15lat młodszy będzie w tych samych pieniądzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9103

Akurat porównałem tego starego z tym nowszym, fakt, że też trafił się byczek, ale ten ostatni to porównywalna klasa, a pieniądze podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

tylko doczytaj to ogłoszenie do końca o tym byczku... skrzynia do "poprawki" pewno handlarz już tego wyszykować nie dał rady to woli puścić za pół darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    314

Niby gość gwarantuje że szumacher do wymiany. Coś tam ma duży luz a reszta wsiadać i kosić. Wszystko ok. Nie chce powiedzieć czemu to sprzedaje. Mam 350km i teraz nie wiem czy nie pojadę na darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28700

Na kombajnach sie nie znam, ale znajomy kiedys powiedzial ze bezposrednio przed zniwami dobrego kombajnu nie kupi. moze z czesciami lipa, i dlatego sprzedaje

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    314

Może i tak. Nie wiem czy wszystkie części ale gość mi powiedział że części pasują od rekorda jak pytałem. Trochę znał się w temacie aczkolwiek pewnie coś jest typowego tylko dla dynamica a 92 szt wyprodukowano to szału nie ma. Tylko ten ma heder taki jak rekord szeroki.A cena chyba nie najgorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Jaki jest koszt amortyzacji myjki ciepłowodnej HDS?

10zł robocizna

10zł amortyzacja (nie wiem czy nie za dużo)

Ropa: 5l*3zł (opał) 15zł

w sumie 35-40zł netto za godzinę pracy i nie wiem czy nie za dużo...

Za 10 zł za godzinę chcesz myć tą myjką, uważam że minimum 20 zł na godzinę, nie znam cen części do modelu ale mniej jak 10 zł/h amortyzacja to minimum, nie zapominaj o wodzie jak i energii bo to na godzinę też z 6 zł wyjdzie.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Stuart hipokryto jak szwabskim gardzisz to spal tego karczera. Co będziesz germańcem na chleb zarabiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj