Polecane posty

mariuszd93    559

co  do zgrabiarki  to  sie  nie  orientuję za  bardzo , ale  przewracarkę  to moim  zdaniem  zdecydowanie  za dużo 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisaifer    23

Moim zdaniem przewracarka powinna zostać wystawiona gdzieś za  5500 i za te 5000 powinna pójść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezar81    66

Opony mu się kończą

 

zapewne dla tego cena atrakcyjna , ciekawe jak się skrzynie biegów w nich spisują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    351

bez przedniego :/ Do tej pory robiłem na 2.1m ale już mnie denerwuje bo ciągle coś... no i wąsko, choc nie powiem, zasuwał ;)

Edytowano przez tobago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

To brałbym węższą bo może braknąć przyczepności, ale to już różnie bywa. Może tak, może nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Myślicie ze 80tka niby z turbo pociągnie na lekkiej glebie talerzówkę 3,2m?

 

https://www.olx.pl/oferta/brona-talerzowa-talerzowka-kverneland-3m-uklad-v-nowe-lozyska-talerz-CID757-IDntfIc.html#5ff5a65cab

 

mam agregat uprawowy talerzowy 3m z agromaszu i mtz 82 lepiej w ty chodzi niż case 5140 26 latek - jeżeli silnik zdrowy i nie masz za mokro to czemu nie chociaż c-385 do mtz daleko pod względem uciągu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

Jak z przodkiem to pociągnie. Mój 7745 turbo szedł w 3,15 jak szatan.

Polską famarol??

Jeśli tak to z jaką prędkością , głębokością i na jakiej ziemi pracowałeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247
Może jeden handlarz stargował z 33 na 30 i kupil, teraz wystawia za 37, chce sprzedać za 35. 5tys do przodu, minus koszty transportu. Edytowano przez daron64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

dzieci bajki piszą

  

Polską famarol??

Jeśli tak to z jaką prędkością , głębokością i na jakiej ziemi pracowałeś??

Najlepiej sie znają ci w internecie co nic nie widzieli, tak zwani znaFcy B)

Ziemia akurat mozaika, głównie piach 5 klasa a na końcu 10/15m pas litej gliny.

Jaka to była? Szerokość 3,15 ale nie wiem czy famarolka, ale chyba tak. Fabrycznie miała zawieszenie hydro ale jak nią robiłem to była tak przerobiona że żeby rozłożyć do transportu to trzeba było podnieść turem/podnośnikiem z belką i zabezpieczyć śrubami.

Głębokość nie wiem, to była półzawieszana więc nie miała jako takiej regulacji głębokości, a była bez wału. Szła na ile weszła.

A prędkość na 2 biegu szedł lekko, potem próbowałem na 3 to szedł ale gdzie nie gdzie mocno ją czuł ale nie dusiła go, zapas mocy był pod butem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj