Polecane posty

pawel885    2279

Trafiały się ciągniki cofnięte z importu - znajomy miał ursusa 4512 - zacinał się podnośnik, naprawił i 14tys mth miał jak go sprzedał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Ciekawy prototyp. Ciekawe czy po za maską są jakieś różnice których nie było we wcześniejszych i których nie wprowadzili potem. Ciekawi mnie tylko oznaczenie niby 1152 a ma przodek, myślałem że tylko te z końcówką 4 mają przodek...
Wiek ktoś czy tam jest silnik martina czy jaki?

Edytowano przez cyprian1219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Silnik Cummins, skrzynia 40x40, podnośnik 8000kg,.... :)  Znając życie różni się tylko blachami/lampami, to nie jest prototyp bo był produkowany , to protoplasta serii XX34 - pewnie zts w naszych blachach bo jeszcze nie mieli praw do ich masek tak jak pierwsze ursusy 4512/14 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

napęd zapewne dołożony, świeże gumy przy 1.5tys. mth  :huh:

te prototypy powstawały w Martinie, więc mogli wstawić tam swój silnik i jeśli mnie pamięć nie myli to tu była synchronizowana skrzynia i dużo wydajniejsza hydraulika, co za tym idzie lepszy udźwig na TUZ

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie co warto amazone siewnik do nawozow zaf 803 albo 603 prosze o opinie o użytkowanie jak z wysiewem i z trwałością siewnika. Czy moze lepszy jakis innej firmy cos do 3 tys mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Silnik Cummins, skrzynia 40x40, podnośnik 8000kg,.... :) Znając życie różni się tylko blachami/lampami, to nie jest prototyp bo był produkowany , to protoplasta serii XX34 - pewnie zts w naszych blachach bo jeszcze nie mieli praw do ich masek tak jak pierwsze ursusy 4512/14

...a śmiechom nie było końca... Zatrzymajcie te karuzele śmiechu... Koń by sie uśmiał. No śmiesznyś w cholere.

Dzięki za wniesienie dużo do temu, za kompleksową i szczegółową wypowiedź gdzie poświęcając swój czas i posługując się pewnym źródłem dokładnie opisałeś dane techniczne owej maszyny a także producentów jej podzespołów.

 

 

 

A tak na serio to za***isty model seryjny jak mało kto o nim słyszał i mało kto go widział. Pewnie taki sam model seryjny jak 1414s... A żeby prototyp był prototypem a nie tylko projektem musi być najpierw wyprodukowany... I nie, nie musi być taki sam, może na przykład mieć całkiem inny silnik martina nie stosowany w seryjnych. Na przykład. Takich rozbieżości może być kilka A NIE MUSI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

widziałem ją, generalnie facet ma sporo "gratów", ma też kilka nowych maszyn (kilkuletnich nieużywanych) w dobrej cenie, m.in. kosiarki alka, prasę unię, reszta nieszczególna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

synku, żyłka ci zaraz pęknie więc spuść z tonu albo se weź relanium

A ty znowu co masz za problem? Kolejny? Nie podoba sie to trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

http://agrotrader.pl/oferta/metal-fach-z-562-2006-ID164343.html 
Zadbana i mało używana-komora i wałki.


Blisko 7,5 tysiąca ciągników na olx a tylko 23 jednostki z podobnymi parametrami mają podobną cene
Chodzi mi o to, że niska cena jak na ciągnik 110 koni z XXIw z turem :)

Edytowano przez stuart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4255

Albo jedyny, co normalnie ceni bizona, albo słowo klucz "dobry" w odniesieniu do stanu technicznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miran    54

Szukam przyczepy samozbierającej,platformy jednoosiowej w miarę długiej na dobrych oponach w woj.lubelskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    154

w jakiej cenie cię interesuje-ma być całkowicie sprawna czy tylko potrzebne samo podwozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miran    54

w jakiej cenie cię interesuje-ma być całkowicie sprawna czy tylko potrzebne samo podwozie.

Cena to do 4000 zł.Moze być i całkowicie sprawna może być też samo podwozie bo bym ją i tak przerabiał na platformę jednoosiową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Nie no skąd. Zachodnia dwuletnia prasa w cenie polskiej 15-letniej, co w tym dziwnego? Pewnie się komuś cyferki zamieniły, i powinno być 62,5tys.zl zamiast 26,500, albo ogłoszenie w stylu "ty wpłacić zaliczka, a mój wielbłąd juz ciągnie prasę do ciebie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek1893    7

Może zapomniał że ma podniesionego tura jak wjeżdżał do garażu. No zdarza się

Edytowano przez Jarek1893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj