Polecane posty

quxfrix    1

5tys.zl za stara d44? U nas bez papierów kupisz taka za 2-2,5tys.zl, pomalowana poniżej 4, gdzie 5tys.zl za to padło. Co chcesz na niej wozić?

 

Przyczepa potrzebna mi jest do wożenia praktycznie wszystkiego np. zboże, nawóz, rzepak itp. Budżet na jej zakup mam ograniczony do 5 tys. Między czasie znalazłem coś takiego: https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-4t-jak-nowa-CID757-IDn1Xzc.html#57079f5268 Może ta byłaby lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Przyczepa potrzebna mi jest do wożenia praktycznie wszystkiego np. zboże, nawóz, rzepak itp. Budżet na jej zakup mam ograniczony do 5 tys. Między czasie znalazłem coś takiego: https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-4t-jak-nowa-CID757-IDn1Xzc.html#57079f5268 Może ta byłaby lepsza?

Nie lepiej poszukać wywrotki? Nawet takiej d35 wywracanej na boki, za 4tys.zl kupisz coś do poprawek, a skoro kwitów nie potrzebujesz to wybór powinien być niezły. Z autopsji wiem ze przyczepa sztywna to przeżytek, żałuję tylko ze jak parę lat temu remontowalismy d44 to nie dolozylismy jej wywrotu, teraz wszystko trzeba łopata zrzucać, a najlepiej jak w żniwa kombajn na polu, a zboże lopatujesz na czas, bo kombajn czekac nie będzie za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

MF sprzeda. ja swoją w przyszłym roku sprzedaję ,87 r wizualnie dużo lepiej wygląda ,na orginalnej farbie ,.ale jak stan tech. dobry to cena ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co do Zetorów , to zapomniałem dodać , że oprócz tego że są najlepsze , to i palą bardzo mało . Moim zdaniem , to jeden z bardziej ekonomicznych traktorów . Mój potrafi spalić podczas głębokiej orki spalić mniej niż 10 l\ha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A co do Zetorów , to zapomniałem dodać , że oprócz tego że są najlepsze , to i palą bardzo mało . Moim zdaniem , to jeden z bardziej ekonomicznych traktorów . Mój potrafi spalić podczas głębokiej orki spalić mniej niż 10 l\ha .

Pewnie,     :D   zwłaszcza jak orkę robisz na 10 cm.      2smiech.gif

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A gdzie tam - na 30 - jak bum cyk dydy . :ph34r:

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

jahoo ruski sprzęt ,gniotsja nie łamiotsja :P  jak ma papiery to calkiem dobry temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

A gdzie tam - na 30 - jak bum cyk dydy .  :ph34r:

Na 30 cm.?     :D   ale co, pchasz go drugim, czy ciągniesz?    :P    

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A to zależy , czy z góry , czy pod górę . -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

Sąsiedzi mają takie, to bardzo fajne przyczepy, tylko ich nowszy typ na obrotnicy. Robi to Rostelmasz, ten sam co ruskie kombajny DON.

A ktoś tu szuka - ja bym wolał taką niż D-44, chociaż cięższa, to ładowniejsza o tonę , wywrotka , niska i mniej podatna na przewrócenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To może spróbuj coś nowego napisać . Nie bój się , ból głowy po myśleniu wkrótce ustąpi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A nie w zoologicznym , według twoich obserwacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Sąsiedzi mają takie, to bardzo fajne przyczepy, tylko ich nowszy typ na obrotnicy. Robi to Rostelmasz, ten sam co ruskie kombajny DON.

A ktoś tu szuka - ja bym wolał taką niż D-44, chociaż cięższa, to ładowniejsza o tonę , wywrotka , niska i mniej podatna na przewrócenie

Toż to jakaś przeróbka z rozrzutnika dwuosiowego, jakiś STYL RETRO :P    kto Ci przegląd na to zrobi, zapnij taką drugą z tyłu i jedź tym zestawem gdzieś na góry.   :P  Tylko spisz testament przed podróżą.      :D

 

W Zetorach najśmieszniejsze jest to że jak sprzedają,to jaki jest rozrzut w cenie z kosmosu, taki sam w mocy, co drugi podaje inną moc tego samego typu,7211 nawet już 70 -cio paro konne widziałem.    :lol:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

To po kij tego "ryja szczympisz"? Robisz gównoburze i szukasz kolegów do poklasku, zapominasz tylko dodać, że Twój zetor ma do obskoczenia 12ha ornych i 2 inne ciągniki do pomocy, to czego ty chłopie chcesz. Wstyd by był jakbyś go co chwile naprawiać musiał. A nie, przepraszam, zdaje sie że Twój ojciec jest jego właścicielem.

Tak dla ścisłości to mama, a pozostałych dwóch dziadek B) I nie wiem co to ma do rzeczy skoro to i tak ja nim najwięcej robie. A to mało jest gospodarstw gdzie właścicielami ciągników są rodzice?

Tak na prawde to miał być mój oststni post na zakończenie ale widze wy i tak wolicie to ciągnąć. Ja nie mam już nic do dodania, wszystko napisałem i nie ma potrzeby żebym sie powtarzał, a kolega Klimek wszystko podsumował więc teraz wy to ciągniecie chyba że jeszcze coś chcecie.

 

Zetorki12 to sie ciesze że twój taki eko, bo moj wcale tak mało nie bierze :wacko:

Edytowano przez cyprian1219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

to nie przeróbka to oryginał russia

jestem ciekaw czy hamulec ma najazd czy hydraulikę ,bo w tamtych latach pnełmata nie montowali 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj