Polecane posty

Gość   
Gość

 

 

Tia zetory to są mocne jak psi h..j:-) 

A przynajmniej też tak puchną.   :D

cud techniki to był w latach 70- 80- a nie teraz..

swoją drogą też jednak niekoniecznie, bo w latach 80- ursus i zetor trzepali c 360, c 385 itp, a fendt już miał turbomatika

To był cud techniki dla biedaków.     :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No skoro prowadzisz takie obserwacje , to pewnie wiesz co piszesz . ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No już tak nie zazdrośćcie . :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopper5    85

Ten temat schodzi na psy. Niby "Znalezione na allegro" a już kilka stron kłócicie się co lepsze Zetor Ursus czy zachodni. Jak dobrze pamiętam to jak by się wrócił kilkadziesiąt stron do tyłu to też była przepychanka który lepszy. Proponuje założyć nowy temat typu ZETOR NAJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Temat jak temat, raczej służy do ukrytej reklamy tego na co nie ma chętnych, lub szukaniu głupszych od siebie z takimi cenami. Jak ktoś chce coś kupić i ma na to kasę, to sam znajdzie bez niczyjej pomocy.      :)  No ale pośmiać się można.      :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bochniak    12

Powinna odbyć się bitwa  na głosy Zetor/zachodnie które lepsze   B)  i wreszcie spór by się zakończył ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No przecież wiadomo i bez głosowania . Każdy dobry , dopóki się psuć nie zacznie B) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4401

Ja tu kłótni nie widzę,poprostu trzymają się swego.....A że piszą o tym nie musowo czytac.Przynajmniej ubaw mają.A przecierz to normalne że schodzi sie na tematy poboczne.Możliwe ze dzięki temu pisaniu żony moga spać spokojnie.......
:ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

Ludzie a czy ktoś tu napisał coś w stylu "zetor jest najlepszym ciągnikiem"???

Nie, nie chodzi o to że jest lepszy od takiego FENDA czy DŻONDYRA bo oczywiście nie jest ale jak komuś wystarcza taki na jego gospodarstwo to chyba nie ma co go zaraz równać z błotem za to, że ma swoją opinię.

 

Gdybym obrabiał 200ha to pewnie na moim podwórku stałby JD albo kilka ale w chwili obecnej Zetor jeszcze mi wystarcza. I nie zauważyłem aby ktoś z posiadaczy takiego ciągnika pisał, że ma najlepszy ciagnik na świecie tylko że ma po prostu wystarczający.

 

Osobiście całą robotę w polu zrobię tym ciągnikiem tak samo jak każdym innym sprzętem, ze wszystkimi awariami uporam się samodzielnie albo z pomocą mechanika z sąsiedniej wsi, wszystkie części walają się w każdym sklepie rolniczym i nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że jest bardzo awaryjny i te części trzeba często kupować. Owszem jest to ciągnik na mniejsze gospodarstwa i jak ktoś mi tu zaraz wypali z tekstem "a porób zetorem na 300ha to zobaczymy ile wytrzyma" to chyba skisnę.

Edytowano przez KlimekPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

A pisałem - nie pisać o zetorach, bo się zaraz gównoburza zacznie, no i się zaczęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

To skrót od "gotuje sie jak widze zjeba"

 

Paweł. Ty jesteś k**wa przyjebany człowieku. Chyba ci coś na łeb spadło, sam se kup jakiegoś złoma na żelaznych kołach... Podstawówka... wakacje sie zaczęły i nudy więc siedzi taki cwaniaczek i wypisuje pierdoły z dupe wzięte... Czytać ze zrozumieniem nie umie, a ja sie powtarzał nie będę, zapraszam so przeczytanis poorzednich wypowiedzi jeszcze raz.

 

A teraz pytanie: O ch*j ci k**wa chodzi?

Na łeb to ci chyba ten zetor spadł jak na lebiodce wał korbowy wyciągałeś bo to wina tura jak zwykle ale to nie awaria bo kupiłeś nowy silnik.... Podaj swój wiek i ile ojciec ma hektarów i wtedy dyskutuj...... Ja robię 17 lat na kombajnie i 8 lat jednym ciągnikiem na prasie po 2500 bel rocznie, dawaj tego zetora niech zarabia... ursus C45 kręcił 10tys h bez remontu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

On to ma 16 ha a zietor do pomocy 3p. Więcej one stoją niż pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja robię 17 lat na kombajnie i 8 lat jednym ciągnikiem na prasie po 2500 bel rocznie.

Od kiedy to 14-to letnie dzieci są kombajnistami? :P       :D     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

Dyskusja nie ma sensu i przyszłości powtarza się corocznie ........

częściej, co kilka miesięcy właśnie w tym temacie jest wojna taka jak teraz, który lepszy, no panowie koniec, wracamy do ogłoszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Od kiedy to 14-to letnie dzieci są kombajnistami? :P       :D     

A Ty co pierwszy raz ciągnikiem jechałeś jak miałeś 18 lat i to tacie na kolanach? Ciąłem od 15 roku życia i to po 70-100ha rocznie . Ojciec był chory to kto miał ciąć? Widzę że niezłą burzę wywołałem  :P Zetor traktor jak traktor, są gorsze, ale śmieszą mnie zaślepieni fanatycy co wymienili już pół ciągnika i wciskają wszystkim kit że to absolutnie bezawaryjna maszyna . Ale jak to mówią miłość jest ślepa 

Edytowano przez pawel885

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Na łeb to ci chyba ten zetor spadł jak na lebiodce wał korbowy wyciągałeś bo to wina tura jak zwykle ale to nie awaria bo kupiłeś nowy silnik.... Podaj swój wiek i ile ojciec ma hektarów i wtedy dyskutuj...... Ja robię 17 lat na kombajnie i 8 lat jednym ciągnikiem na prasie po 2500 bel rocznie, dawaj tego zetora niech zarabia... ursus C45 kręcił 10tys h bez remontu

:wacko: przecież ja gościu żadnego silnika nie kupowałem, ani nic przy silniku bie robiłem, ponawiam pytanie, o ch*j ci gościu chodzi? :wacko:

SILNIK WYMIENIANY W 90 KTÓRYMŚ U POPRZEDNIEGO WŁAŚCICIELA, JA MAM CIĄGNIK OD 2006. Więc nie wiem co ty chcesz mi wcisnąć. Może teraz zrozumiesz, tobie to trzeba tłumaczyć jak dziecku. B)

 

Dobra to tak na zakończenie jeszcze dodam że ja nie mówie że zegor jest od czegoś lepszy (nie wieżycie, przekopcie sie przez poprzednie posty B) ) tylko oni mi chcą wcisnąć że DLA MNIE ma być lepszy zachodni a nie zetor, a chyba wiem co chce i czego potrzebuje, więc nawet nie wiem po co ta dyskusja, ale ok. B)

Dobra to dzięki panowie za któryś dzień rozrywki. Starczy tego dobrego, myśle że warto już wrócić do tematu przewodniego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nikt  ci nie  chce  nic  wcisnąć , po prostu zachwycasz  sie  tym  co nie jest tego  warte .

Ake  spoko fanatycy zawsze byli  i  zawsze będą  :D  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Jeżeli chwalenie swojego sprzętu za niemal wzorowe sprawowanie (niemal, bo to spalanie...) na swoje możliwości nazywasz zachwycaniem no to niech i tak będzie, mi to wszystko jedno jak to ktoś nazwie. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj