Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
stuart    121

A moim zdaniem powinien tutaj być moderator i usuwać (ewentualnie banować) Ogłoszenia typu:

Polecam kolega sprzedaje:
Albo co sądzicie o:

Chociaż i tak mało tu się dzieje a zaglądam kilka razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Ty "łumny" - szczęśliwy luk..., Tobie pisze się z dużej litery nie tylko wówczas gdy zaczyna się zdanie, chyba że do szkoły było pod górkę. Chodzi o to że temat jest o "ciekawych" aukcjach a nie napince o srajtory i inne...

O następny Rej się trafił:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Właśnie o to chodzi że to jest hydepark i tu ma być luz i swoboda, inaczej niż na reszcie forum... Inaczej to by było dno, taka kategoria też musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9227

Wymiana niektórych części , które są poddawane normalnej eksploatacji, to nie "naprawa" tylko zwyczajny serwis. Inna sprawa, że takie części psują się tak samo w zetorach, jak i innych ciągnikach, tylko są modele, w których koszta sa większe, a w innych mniejsze. A ceny części do zetorów też ostatnio do najniższych nie należą. Przykład - koło talerzowe do skrzyni, do C-360 390zł komplet koło plus attak, do zetora 7011 na zamianę do "60" - ponad stówkę więcej.

Fakt, że technologia wykonania inna i most ucichł, ale taniości tu nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Się uśmiałem po przeczytaniu poprzedniej strony :P


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

To skrót od "gotuje sie jak widze zjeba"

 

Paweł. Ty jesteś k**wa przyjebany człowieku. Chyba ci coś na łeb spadło, sam se kup jakiegoś złoma na żelaznych kołach... Podstawówka... wakacje sie zaczęły i nudy więc siedzi taki cwaniaczek i wypisuje pierdoły z dupe wzięte... Czytać ze zrozumieniem nie umie, a ja sie powtarzał nie będę, zapraszam so przeczytanis poorzednich wypowiedzi jeszcze raz.

 

A teraz pytanie: O ch*j ci k**wa chodzi?

To  do której klasy  po wakacjach idziesz? 

 

Zetory to nie  żaden  cud  techniki , nie  wmawiaj komuś swoich urojeń . Jak  kupiłem  zetora ze 20 lat temu  tez  się  zachwycałem  , ale  nie ma  czym  ;)

Traktor jak  traktor , ale jak  nie  robiłes  w życiu czymś lepszym  - to  nawet nie   masz porównania i nie  wiesz  za  bardzo o  czym piszesz  :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

A gdzie ja napisałem coś o tym że nowoczesny czy że cud techniki? Nie. To stara sprawdzona konstrukcja.
Coś lepszego? Nie potrzebuje niczego lepszego jeśli jestem z niego zadowolony. Komfort dobry, mógłby być lepszy, ale lepszego nie potrzebuje, a spisuje sie w robocie na medal więc nie widze powodu by zmieniać. Jest po prostu wystarczający i nie zamierzam go wymieniać na żadnego zachodniego.
A to że NOWYM nie robiłem nie znaczy że w takowym nie jeździłem. Wiem jak to wygląda, rewersik elektryczny przy kierownicy, półbiegi bez sprzęgła, kierownica chodzi tak samo jak w moim, ale za to klima chłodzi, a wcale aż tak cicho nie jest, wszystko wyje, i pompy i przekładnia, to chyba t6010 albo podobny tej serii, nie raz w nim jeździłem.
Mówie, podoba mi sie zetor 8540 ale jest za drogi jak na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    793

Nie posiadam ale pracuję między innymi na JD z 2012r albo DF 2016 rok, oba ciągniki kosztowały grubo ponad 100tys i nie widzę w nich niczego zachwycającego. Jeśli chodzi o komfort pracy to stoi on tylko troszke wyżej od komfortu słynnej serii Zetorów, głównym mankamentem jest WYCIE tak naprawdę nie wiem czego dokładnie, ciągnik szczelnie pozamykany i warkotu silnika nie słychać tylko te irytujące WYCIE z okolic mostu jakby tysiąca sokowirówek od którego boli głowa już po kilku godzinach pracy.

Gość u którego pracuję ma miedzy innymi te ciągniki oraz Zetora 7711 i jak podczas wiosennych zasiewów DF stał 2 tygodnie z powodu awarii i oczekiwania na serwis gwarancyjny (szok, nowy zachodni ciągnik ma awarię) to trzeba było zapiąć siewnik pod Zetora i powiem, że jedyne czego mi brakowało to radia i klimatyzacji. :P A tak to pracowało się tak samo, a ten warkot silnika o wiele znośniejszy niż te wycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

Czego tu oczekiwać od ciągników za sto-kilka tysi? Przecie to budżetówki w których łapie się klienta na cenę, a że przy robocie jęczą jak zmierzła kobita to norma, a już tym bardziej w NH. Zdziwienie że awaria się trafia też zakrawa o kpinę, w PRL-owskich tworach (co niby robione na wieki wg niektórych) jak się trafiła sztuka felerna, to się mógł bujać od mechanika do mechanika, a i tak więcej stał jak jechał.

Zetory serii 7xxx nie są takie złe, na pewno lepszy na pomocnika jak niejedna 80tka (czy to Ursus czy Zetor), tylko sprzedającym ktoś by musiał podarować kalkulator, żeby sobie swoje ceny łatwo mogli podzielić przez 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co wy tu porównujecie zachodnie ciągniki do tych wyjebów zetorów,śmiech na sali:-)

 

Właśnie - nawet nie ma co porównywać . Wiadomo - Zetor NAJLEPSIEJSZY . I nie ma się o co kłócić  :rolleyes: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28749

Miałem nie pytać , ale - Skąd wiesz jaki kolor ma rozmazane gówno :huh: ?

mam dwoje lobuziatych dzieci w wieku pieluszkowym, więcej tłumaczyć chyba nie muszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ok , mam nadzieje że się nie obraziłeś . Tak dla śmiechu zapytałem . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co wy tu porównujecie zachodnie ciągniki do tych wyjebów zetorów,śmiech na sali:-)

Identyczne porównanie Zetora jak i Ursusa do zachodnich, jak malucha do Audi.     :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ta , ta ? A spróbuj się zakopać Audi i sam ja popychać żeby wyjechać . A "maluchem" się da . I co ? :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Właśnie - nawet nie ma co porównywać . Wiadomo - Zetor NAJLEPSIEJSZY . I nie ma się o co kłócić  :rolleyes: .

Jak dla mnie tyle w temacie B) (oczywiście 7245 i podobne, te nowe zetory nie mają polotu do tych starych) B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No a nie ? Wszystkie porządne sportowe samochody maja silnik z tyłu - jak maluch -_- .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pewnie są na licencji malucha.    :P     :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

cud techniki to był w latach 70- 80- a nie teraz..

swoją drogą też jednak niekoniecznie, bo w latach 80- ursus i zetor trzepali c 360, c 385 itp, a fendt już miał turbomatika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skoro tak ci się kojarzy ... , to niech i tak będzie . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj