Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Stara, Wielka, solidna przyczepa. Przeżyje nie jedna nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A sprzedaż ją potem, bo z wąskim będzie trudno. Masz karuzelę do grabienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101

A sprzedaż ją potem, bo z wąskim będzie trudno. Masz karuzelę do grabienia?

Tak, mam karuzelę Niemeyer RS330 D Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W takim razie masz już łatwiej mając nawet wąski podbieracz. Zgrabisz szeroki wałek to łatwiej będzie boki dobić. Ja swoją sprzedałem sprawną za 11 tyś i trochę lepszym stanie, ale pasy już miała słabe. Za 8 tyś pewnie odda a na plus ma koła podgrabiające przy podbieraczu. W sumie nie kupisz lepszej prasy w tych pieniądzach więc wybór masz ograniczony. A patrzyłeś jakie połączenia ma na pasach? Titan05, Mato, MS25 czy druciane? Musisz być przygotowany na ewentualną wymianę spinek jak są druciane lub inne są naderwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdeXZet    147

typowa do trociny mocniejszych burt nie trzeba, a swoją drogą sam się zastanawiałem bo wymiary paki ma w sam raz do bel, i bort 60 i więcej mi nie trzeba 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Trapezowa blacha trochę usztywnia


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9199

Ale bez przesady, kilka razy nasyp zboża i zrobi się z burt jajko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Ja w swojej cynko-met paka 2.1 na 4m a borty 2X500mm i tak łapię pasem w koło po środku bo wysadza.

Edytowano przez stuart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawier    222

Chyba w Gogolinku niedaleko Bydgoszczy gość robił solidne przyczepy w przystępnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Panowie, nie chcę zakładać nowego tematu więc zapytam w tym. Może ktoś kojaży w czym było takie koło pasowe. Średnica 180mm , klin pasów 3x17 i otwór na wieloklin identyczny jak końcówka WOM w ciągniku (bodajże 35mm).

Edytowano przez akowicz111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9199

Kosiarka OSA ?? Jedno koło na pewno ma taką średnicę wew , ma nawet otwór z frezami na WOM

Rotacyjna małe koło - ma około 140mm  a otwór z tego co pamiętam fi 25

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Tak ale obie kosiarki miały klin chyba mniejszy. A te koło większe w Osie, to właśnie otwór wewnętrzny ma taki jak potrzebuje. Tylko średnicę ma około 300mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9199

Kiedyś zgłębiałem temat do ciągniczka SAM i tyle pamiętam. Dorobienie koła na 3 paski HB o tej średnicy wyniesie pewnie około 250-300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan94    6

Witam po nieobecności. Mam pytanie czy ktoś wie coś o tym handlarzu link (poniżej) jak to u niego z tymi maszynami faktycznie jest czy rzeczywiście są remontowane? i jak z targowaniem się. Pytam bo zastanawiam się nad zakupem drugiego ciągnika z turem. Proszę o odpowiedź link: https://www.olx.pl/oferta/ursus-4514-z-turem-jak-nowy-5314-zetor-mf-CID757-IDlEJhq.html#c7bfa9331b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

Witam po nieobecności. Mam pytanie czy ktoś wie coś o tym handlarzu link (poniżej) jak to u niego z tymi maszynami faktycznie jest czy rzeczywiście są remontowane? i jak z targowaniem się. Pytam bo zastanawiam się nad zakupem drugiego ciągnika z turem. Proszę o odpowiedź link: https://www.olx.pl/oferta/ursus-4514-z-turem-jak-nowy-5314-zetor-mf-CID757-IDlEJhq.html#c7bfa9331b

 

Fachowo to one są malowane. Na paczkę fajek Ci nie opuści. Naprawdę chcesz dać 70k za 70 konnego, 20 letniego Ursusa?  :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Niestety ale dużo ludzi ma nie pokolei w głowie... Chłopie szukaj mfa serii 300 z tych roczników
Przynajmniej kilka biegów więcej i rewers, silnik ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj