Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mikruss    536

Czysto rasowy amerykaniec. Ogolnie nie do zarzniecia ale jezeli silnik ma juz nawalone godzin i tuleje do roboty to jeden gar to 2 tys zl i tylko w oryginale. W lutym u jednego mechanika taki stal i mowil ze przy remoncie silnika pustoszy kieszen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Zacznijmy od tego że zazwyczaj im ciągnik większy im więcej nowych rozwiązań, a zarazem bardziej skomplikowanych tym droższa jest naprawa. Więc nic dziwnego że ceny są wysokie. Takiego sprzętu nie kupujesz żeby stał. Więc to że ma sporo nakręcone to norma w takich maszynach praktycznie 600-700mth rocznie to żaden wyczyn dla nich.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek1979    324

Za granica w ciagu roku srednio 2 tys godzin robia maszyny i to nie jest jeszcze max. Jestem traktorzysta w UK i nie wazne jaka pogoda i jaka pora roku zawsze cos sie ciagnikiem robi taka jest nasza praca min 8 godzin przez 5 dni w tygodniu .A w sezonie 7 dni w tygodniu po 14-16 godzin .Tam liczy sie tylko pogoda oraz zrobione hektary a nie maszyna . Panowie podchodzcie z duzym dystansem do przebiegow maszyn sprowadzanych z zachodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Problem polega na tym że jest masa osób które wierzą że ciągniki bądź samochody itp. mają faktycznie takie małe przebiegi jakie podają handlarze. 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valtra123    33

Co powiecie o takim Ursusie C-3102 bo planuje kupić. Okazja opłaca się ? http://allegro.pl/wyprzedaz-ciagnik-rolniczy-ursus-c-3102-traktor-i6824378723.html


Uwielbiam ryk silników podczas orki , uwielbiam jeździć z pełnymi dwiema przyczepami , a także kosić bizonem i słuchać jego pomruku i wycia . Oczywiście zachęcam do polubienia moich postów . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9103

Duży przebieg to nie problem. Sęk w tym, że przez to krecenie nie wiadomo, jakiego się bać, a jaki jest akceptowalny dla danego silnika. W jednych 8-10 tys motogodzin to padaka, w innych dopiero "ledwo dotarty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Czy ja wiem czy te zetory tak mało palą... Moją opinie o tym i moje doświadczenie znają już chyba wszyscy tutaj... B)
Dla przypomnienia 7745 turbo 4x40 śr. 24L/h rekord 30L/h głęboka orka (zobaczymy ile teraz spali w nowym pługu obrotowym 3x35), w turze bierze mało, a wałek na 1000 i nie trzeba gazować bo podnosi aż szarpie B) w gruberze 2.2m około 8-10 na hektar a w twardym ściernisiu solidne 10 (oczywiście na 2 biegu) a w uprawowym 2.6 na 3 biegu nawet nie mierzyłem... Nie wspominając o tym jak w nim stęka B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Kabina bida , bo wersja kabrio i nie może być z 94r . Po za tym trzeba by obejrzeć i wypróbować , by ocenić . No widać też że od ładowacza świeżo oderwany .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrykjd    11

Stuart jest na forum gdzies watek o tym handlarzu bo chetnie bym poczytal. Kiedys mial niezlego jd ale jak zadzwonilem to juz go nie bylo i widze ze sporo a maszyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

https://www.olx.pl/oferta/zetor-7711-CID757-IDfsLjl.html#c8ae691018 

 

Co z nim może być nie tak?  7211 wystawione za 25 000 szybko znikają a to ogłoszenie to co najmniej raz 

było odnawiane.

Temat ogłoszeń widmo był już tutaj poruszany. 

Nie jestem pewny czy to tyczyło akurat jego ale ktoś pisał że nawet silnika nie chciał odpalać bo ukraina weźmie bez palenia... Ale podkreślam że nie jestem pewny czy to o nim.. Paliwo nie jest drogie, przejedź się może bd miał szczęście i trafi ci się sztuka ok i się dogadasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal8011    51

Ten podpicowany 7711 jest wart nie więcej jak 20 tysięcy głownie przez tą wiejską kabine. Nikt normalny więcej za niego nie zapłaci dlatego nie ma chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9103

Sztywny przodek, kabina dokładka do cabrio (były takie wersje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

maszyna na placu sporo, więc stan jest różny, choć większość z wyglądu ładna, ceny może i trochę wysokie, ale lepiej przepłacić za dobre niż kupić złom i lepić

 

będziesz tam to i na Karczmiska zajedź, sprzęty dość dobre i w rozsądnych cenach  ;)


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FROG1979    11

Co do ceny Forsznita 512 to cena przesadzona 2 razy. Miałem nowszą - zielona wersje z paroletnią sieczkarnią i wiem ile to jest warte. Ceny części droższe 2 razy niż do polskiego. Kosa i heder delikatny. Silnik 4 cylindrowy słaby jak choler... mimo remontu kapitalnego. Przemęczyłem się 5 lat, sprzedałem za 13 500 w super stanie i krzyż na drogę. Nigdy więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj