Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Mengele też miały ten patent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tu już trzeba płakać , a nie się śmiać ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9810

Pewnie kolo 10 tyś dal :P coraz częściej slysze wśród handlarzy ze lepiej sprzedać więcej sztuk bez remontu z mniejszym narzutem niż wlozyc kasę i sie bujać pol roku z maszyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

@up ogólnie nie opłaca się remontować czegokolwiek do sprzedaży nawet domów, aut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Opłaci sie, kupić 60 za 5 tys, zrobić go tak żeby jeździł, na chińskich albo no name i wszystko :D
Oczywiścoe tylko przykład B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

Pewnie jakiś procent Polaków żyje z picownictwa i handlu tym co odpicowali, począwszy od tych co handlują starociami na rynku za 10zl,po takich co rocznie sprzedają po 80aut,albo 5 domów czy działek budowlanych. Gdyby się nie opłacało, to by się tym nie zajmowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

Może i tak być. Handlarz patalach nie przepuscilby okazji żeby krzyknąć za niego nawet dziesięć tysięcy złotych więcej, i też byłaby niezła cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

Tylko że  tam  wcale nie  pisze ze  to  cena  za  1014  :P

Cena penie  dotyczy  tego  mtz :D

 

napisane wyraźnie że za 1014, chyba że już na prawdę nie umiem czytać..

brak klauzuli że ogłoszenie nie stanowi oferty tylko zachęcenie do kupna, więc drukować i jechać jak w dym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FROG1979    11

Jakoś cały czas stoi aktualne - nikt się nie pokusił... Pewnie nie ma akumulatora żeby uruchomić itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

w opisie wszystko pięknie i ładnie, a na żywo pewnie szału nie ma, więc co się dziwić

na start do włożenia kupa $$, same gumy to niemal 10tys. a gdzie blacha i jakiś drobiazg ?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FROG1979    11

Z drobiazgów to np nie ma wału napędowego do przedniego mostu.... :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39

Witam was chłopaki. Mam pytanie czy warto kupić stary ciagnik do 15-18tys złotych?? Chodzi mi o Fendta 105-108, deutza z serii 67..?? John deera serii 2020??2030?? lub cos z internationala. Glownie byłby do cyklopa, zgrabiarki 4,2m, kosiarki, przetrzasacza 5,2m i takich popychanek?? Czy lepiej sie nie pchać?? Mam dobrego znajomego który przywozi tego typu sprzety z Niemiec Danii zawsze przejrzane i pewne. Kilka maszyn u niego kupiłem i wszystko gra jak dzwon. Za ciagnikiem już czekam od jesieni i mówi ze w maju-czerwcu cos sie może znajdzie bo narazie nie ma takiego ,,jak dla mnie,, , wiec nie boje sie. Mam td5 105 , case 4220 z turem a chciałbym cos bez napedu małego własnie a taniego ale czy warto kupic takie leciwe sprzety??? jak te..:

https://www.olx.pl/oferta/deutz-fahr-6206-4-cyl-CID757-IDcyhul.html#8e44b70d8b

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-deutz-6806-z-turem-CID757-IDkImZe.html#b309ef9f28

https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-traktor-rolniczy-john-deere-2030-68km-bdb-CID757-IDiuUST.html#b4521cb8b3

https://www.olx.pl/oferta/traktor-ihc-CID757-IDlQBsM.html#feb67400bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Oczywiście... części w sklepie za rogiem to każdego z tych zabytków... Ewentualnie na szrotach tego stoi w pip... Za te cene to nawet po 60tce bym się cudów nie spodziewał tylko remontu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39

podałem tylko teoretyczne mdele jak nie umiesz czytac ze zrozumieniem, nie wezme od niego szrotu jesli nawet przywiezie a sa naprawde czasem i takie ciagniki w stanie taakim ze złomowym, co do czesci to mieszkam w takim miejscu gdzie w zasiegu 40-50km mam dilera deutza, case, new hollanda, classa, john deera, kuboty zetora a i valtry, pytam czy to sie opłaci wiecie ze chyba sa tam lepsze rozwiazania jak w 60np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj