Polecane posty

witejus    8521

jak to od handlarza ogołocony z obciążników i zaczepów dobrze że kół nie poodkręcał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

A dziwnym trafem czy auta czy ciągniki przychodzące z zachodu w większości mają komplet zaczepów i obciążników w PL wszystko ginie... Tak jak auta mają komplet opon i wyciągi z TUVu tak w PL nic nie ma i na liczniku z 280 tys km widnieje 180... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Wystarczy niekiedy popatrzeć na okoliczne ogłoszenia a tam numer handlarza sprzedam obciążniki i zaczepy... a formalnie to jak ciągnik przyjeżdża ma nawet łącznik rzymski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

i wtedy przekręcić

 

ta renia pewnie odświeżona, a i na diagonalnych stomilach raczej z zachodu nie przyjechała


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Wystarczy niekiedy popatrzeć na okoliczne ogłoszenia a tam numer handlarza sprzedam obciążniki i zaczepy... a formalnie to jak ciągnik przyjeżdża ma nawet łącznik rzymski.

O ile dobrze pamiętam to sprzedawałeś coś od majora  B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie jak myślicie jest sens wystawienia na OLX chwytak do bel na podnośnik i kultywatora grudziackiego 2,7m?? Jest ich masa na OLX i z tego co widzę to niektóre ogłoszenia są już od dawna, tzn . że nie ma na to kupca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

wszystko zależy od ceny, będzie dobra cena, to kupiec i 100km przyjedzie, dasz dużą cenę to i 3 lata będziesz sprzedawał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taki chwytak to max 1,5tys a kultywator ile 500-600zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

O ile dobrze pamiętam to sprzedawałeś coś od majora B)

Kupujący nie chciał bo mu nie był potrzebny. W ogłoszeniu było że listwa dolna zaczepowa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszido007    155

Ja swój kultywator za 450zł sprzedałem. Poszedł na pniu... Przynajmniej miejsca nie zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Był u mnie dziś jakiś handlarzyna bo mam kilka innych rzeczy do sprzedania pow.mu za kultywator 500 zł i nie mówił ze za dużo ma dać jutro odpowiedź czy bierze czy nie, bo jeszcze dwóch ma przyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To przyjeżdżaj , weź 5 stów w jedną kieszeń w druga butelkę i się dogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2357

Ciekawe jaki kultywator jak fabryczny przynajmniej 2.4 m to tez bym dal a jak jakies kurumyslo z poprzykrecanymi lapami od kultywatora to ja dziekuje


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Podaj nr. tel. Na prywatną wiadomosc to wyślę Ci fotkę. A jak dasz dobra sumę to dołożę wałek strunowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

Z butelką będzie krucho, bo ni epiję alkoholu, to się na tym nie znam . Daleko mam jechać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jahooo nie możesz odebrać wiadomości, chciałem Ci napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj