Polecane posty

jahooo    9228

Orginalny alfa-laval pracował u ojca prawie 25 lat do momentu likwidacji dojarki. Bez  żadnych regulacji. Wystarczyło smarowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Moja dojarka w tym roku kończy 30 lat i przez ponad 20 lat bezawaryjnie pracowały pulsatory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

https://www.olx.pl/oferta/ursus-4514-2000rok-stan-sredni-CID757-IDm3Oji.html 4514 powinny być w tej cenie w ładnym stanie, a nie takie padło

Ale  tak je  cenią....i  nic  nie  zrobisz... przynajmniej  na  szerokich  kołach... bo  ja  w  swoim zmieniałem to zestaw   kół z felgami i obciążnikami ponad 10  tysi  a  mój  gorzej  wygląda....a za  tą  cenę to u tak bym nie  sprzedał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

chociaż jeden z niewielu podaał że stan średni a nie tak jak inni że stan super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

"Panie dziadek do sklepu po bułki tylko jeździł"  :lol:

może i wizualnie szału nie ma, ale guma to raczej pierwsza, poza tą lewą przednią


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Z tego co widzę to musiał mieć Tur-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Muszę się zorientować u siebie, bo na alledrogo MMAT Twin wychodzi po 20 zeta sztuka i mnie zaintrygowałeś tą Twoją ceną

 

Ja zamawiając u producenta płaciłem coś ok. 15 zł /szt brutto + do tego filierki też z MMa wypryskane już kilka beczek i zero czyszczenia.

chociaż jeden z niewielu podaał że stan średni a nie tak jak inni że stan super

 

Gość podszedł realnie do sprawy sprzęt nie nowy to i stan średni, wiadomo że lepiej się zaskoczyć pozytywnie niż negatywnie jak sprzęt zobaczy się w realu.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

W ogłoszeniach jak ktoś pisze ze stan jest idealny, to jest max bardzo dobry, jak ktoś pisze ze stan jest bardzo dobry, to najczęściej jest to stan średni. Myślę że jak ktoś napisał ze jest stan średni, to pewnie w tym 4514 jest do roboty wszystko, silnik, skrzynia, opony i nie wiadomo co jeszcze. Chyba ze jest to przykład tego ogłoszenia jednego na tysiąc, gdzie napisali prawdę. Choć pod Łowiczem znaleźć takiego co nie powie ze u niego wszystko najlepsze, to raczej ciężko znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

O, rocznik jak mojego. Nie wiedziałem że po tyle stoją, chyba pójde zrobić zdjęcia i też za tyle wystawie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciekawe czy znajdzie się jakiś osioł na tego 3p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

Znajdzie się, jak na tę wszystkie 30-letnie zetory za 50-60tys.zl, i sztywne przyczepy 4-tonowe po 7-8tys.zl. Oczywiście jak za dwa lata zejdzie o połowę z ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyprian1219    368

Postoi aż właściciel zmądrzeje, albo prędzej ogłoszenie sie skończy, chyba że zamierza co miesiąc odświerzać ogłoszenie to postoi z rok albo 2 do czasu aż nabierze rozumu i odda go za tyle ile jest wart B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Myślę że za jakieś 21-22 tys go sprzeda, w okolicy kilka osób kupiło odpicowane 3P-ki od handlarzy po 17 tys, odmalowane, po drobnych remontach aby sprawny był.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

niekonieczne przy tej  kabinie butla  trzyma  się  na  jednej opasce  jeśli  słabo  dokręcona   mogła  się  przestawić..... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8520

mało prawdopodobne żeby sama się przesuneła ,druga opaska jest pod kabiną  poza tym trzymają rurki u mojego ponad 20 lat i się nie przesuneła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj